Bu konuyu okuyanlar

AtHa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bugün itibariyle Fifa 17 orijinal oyun aldım kurdum.Kontrol etmek için maça girince acaip bir donma olayı başladı.Menüde felan gayet hızlı akıyor maç başlamadan önce antrenmanlarda da aynı şekilde hızlı ama maça girince bildiğiniz ağır çekim,hiç oynanmıyor oyun.Belli bir süre sonra da donuyor zaten.Ekran kartımı güncelledim Düşey dikey artık ne ayarı varsa yaptım performansa çektim her şeyi.MSAA yı da kapadım.Bildiğiniz her şeyi yaptım anlıyacağınız.Acaba bir program felan mı eksik bilgisayarda?Aynı zamanda ekran kartım da 2 GB NVIDIA GEFORCE GT940 yani kasmak için bir neden göremiyorum.Özellikleri de resim olarak atıyorum.Acil yardımlarınızı bekliyorum

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    261.5 KB · Görüntüleme: 701

anectodist

Asistan
Reaksiyon puanı
21
GeForce Experience programından sürücünü son sürüme güncelle ve yine aynı programda oyunlarım kısmından fifa 17'yi optimize ederek başlat. Laptop ise şarj aleti takılıyken oyna.

AtHa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
GeForce Experience programından sürücünü son sürüme güncelle ve yine aynı programda oyunlarım kısmından fifa 17'yi optimize ederek başlat. Laptop ise şarj aleti takılıyken oyna.
güncellemeyi yaptım zaten.Fifa 17 optimize edilemiyor.

AtHa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
GÜNCEL! Abi kafayı yicem boşuna mı verdik 250 TL.ne ayarı varsa yaptım ya millet daha kötü bilgisayarlarda çatır çutur oynuyor

AtHa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
GÜNCEL! game-debate.com üzerinden yeterlilik testi yaptım ve medium kalitesinde oynamaya uygun görünüyor pc. İşlemci hızım turbo ile 3.15 GHz yalnız oyuna girdiğimde fan çok hızlı çalışıyor ve 0.70 GHz'e kadar iniyor.Bu konuda fikri olan arkadaşlar var mı? 10 gündür bekliyorum

Son mesajlar