Fifa 13 ü oynanılır hale getirmek

ysf.taskin

Asistan
22 Şubat 2012
432
9
18
selam arkadaşlar. ben 2009 a kadar iyi bir fifa oynayııcısıydım. ama pes oynuyorm artık. herkes fifa 13 ü övüyor. yükledim oynadım ama yok abi. pes 2013 hele ki pesedit yamasıyla müthiş bir hal alıyor. sizden ricam fifayı nasıl sevebilirim. iyi hale getirecek bir yama yada ince bir ayar vs istiyorm. teşekkürler

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Bende ikiside var. PES2013'ü sahsen daha cok seviyorum. FIFA'da fena degil ama alisamadim bi türlü.. yama konusunda diger arkadaslar yardimci olur umarim.

Burk.Clik

Profesör
4 Eylül 2012
2,221
40
228
Fifaya yama yakışmıyor orjinal hali en iyisi. Ayarlari en ust seviyeye al ve minimum 42 inc bir tv de oyna. O atmosferi gördükten sonra birakamiyorsun zaten. Maçlar pesde ki gibi tenis maci gibi geçmiyor. Gol atmak emek ister. Pes oynayan birinin alismasi biraz zor olur.

yaşli çocuk

Profesör
17 Ağustos 2011
4,373
11
218
Pes'te tek gol atma şansın ara pas anca o var, şutlar nadir tutar, ama FIFA'da her türlüsünü yapmak zor, en iyisidir FIFA.

ysf.taskin

Asistan
22 Şubat 2012
432
9
18
ayarlarını nasıl en üst yapılcagımı bilmiyorm. kayıt dosyanı upload edersen sevinirim. pes pesedit yamasıyla gerçekten çok güzel ya. özellikle görüntü:S fifa çok yavan kalıyor :s

Burk.Clik

Profesör
4 Eylül 2012
2,221
40
228
Güzellik göreceli bir kavram. Ben artık pes oynayamıyorum ateri oyunu gibi geliyor. Pesde oyuncularin yüzü daha cok benziyormus istedigi kadar benzesin mac esnasinda adamlarin suratlarini bile gormuyoruz. Fifanin atmosferi stat kaplamalari seyircileri özellikle spikeri olağanüstü. Özel hareketlerde daha geniş yelpazesi var gol sevincini sen yaptiriyorsun menajerlik modunda takim degistirebiliyorsun ayni anda milli takim yönetmek mümkün.

kadir19o7

Öğrenci
6 Ocak 2013
3
0
0
Fifanın detaylarını iyi öğrenirsen sevebilirsin skill gamesde alıştırma yaparsan alışırsın

kpln04

Profesör
2 Ekim 2009
2,887
2
218
selam arkadaşlar. ben 2009 a kadar iyi bir fifa oynayııcısıydım. ama pes oynuyorm artık. herkes fifa 13 ü övüyor. yükledim oynadım ama yok abi. pes 2013 hele ki pesedit yamasıyla müthiş bir hal alıyor. sizden ricam fifayı nasıl sevebilirim. iyi hale getirecek bir yama yada ince bir ayar vs istiyorm. teşekkürler
bende kurdum artık benim pcden mi kaynaklandı bilemem ama görüntü grafikler felan çok kötüydü bende pesedit yaması kullanıyorum ama birde jenkey1002 nin bloguna bak next-generation patch var dehşlet bişey tavsiye ederim

Fifaya yama yakışmıyor orjinal hali en iyisi. Ayarlari en ust seviyeye al ve minimum 42 inc bir tv de oyna. O atmosferi gördükten sonra birakamiyorsun zaten. Maçlar pesde ki gibi tenis maci gibi geçmiyor. Gol atmak emek ister. Pes oynayan birinin alismasi biraz zor olur.

maç dediğin zaten bir o kalede bir bu kalede oynanır öylesi zevk verir bence

thruthreign

Guru
Emektar
3 Aralık 2006
23,089
159
7,243
41
FIFA için yamaya gerek yok.Zaten PES için çıkan yamalarda lisans yaması vs. filan ama FIFA'da zaten hepsi var.FIFA'nın PES'e göre tek eksiği Türkçe olmaması ama onuda yamalarla halledebilirsiniz.Mesela benim forumda konum var.

kpln04

Profesör
2 Ekim 2009
2,887
2
218

FIFA için yamaya gerek yok.Zaten PES için çıkan yamalarda lisans yaması vs. filan ama FIFA'da zaten hepsi var.FIFA'nın PES'e göre tek eksiği Türkçe olmaması ama onuda yamalarla halledebilirsiniz.Mesela benim forumda konum var.

bence moddingway in fifa yamasına bir göz at

3 Mart 2007
29,198
2,146
7,358
Fifa 13 Reloaded emmiden kurdum, origin açıldı oyunu açınca tırstım hesabımı kapatacaklar diye :D Origin açılmadan nasıl açıcaz la oyunu? :D Önce bi denemek istiyorum sonra satın alacağım.

giresunlu_28

Asistan
9 Temmuz 2011
236
0
18
tüm oyun otoriteleri söylüyor en iyi futbol oyunu fifa diye zaten avrupa fifa oynuyor pes'i atari oyunu olarak görüyor...

Naaa

Profesör
15 Mart 2008
2,220
3
0
sen fifayı sevme arkadaş.. çünkü sen futbol oyunundan anlamıyorsun. neden mi diyecek olursan ;

pes serisi pes4 ile harika bir ivme kazandı ve 2011 e kadar harikalar yarattı. ama 2010 ve 2011 de geriledi tam bu sırada da fifa da inanılmaz gelişmeler yaşandı ve ben 2012 de fifaya geçtim. sen fifa kötüyken fifa oynamış, pes kötüyken pese geçmişsin. yani sen bu işten anlamıyorsun özetleyecek olursam bırak oynama dostum :)

he bu arada fifa13 orijinali 60 küsür liraya düştü hala almayan ve fifa seven oynayan arkadaşlara sesleniyorum mutlaka alın çünkü online oynamanın havası bambaşka. hep online oynuyorum daha o çok sevdiğim kariyer modunu hiç açmadım o derece..

kpln04

Profesör
2 Ekim 2009
2,887
2
218
sen fifayı sevme arkadaş.. çünkü sen futbol oyunundan anlamıyorsun. neden mi diyecek olursan ;

pes serisi pes4 ile harika bir ivme kazandı ve 2011 e kadar harikalar yarattı. ama 2010 ve 2011 de geriledi tam bu sırada da fifa da inanılmaz gelişmeler yaşandı ve ben 2012 de fifaya geçtim. sen fifa kötüyken fifa oynamış, pes kötüyken pese geçmişsin. yani sen bu işten anlamıyorsun özetleyecek olursam bırak oynama dostum :)

he bu arada fifa13 orijinali 60 küsür liraya düştü hala almayan ve fifa seven oynayan arkadaşlara sesleniyorum mutlaka alın çünkü online oynamanın havası bambaşka. hep online oynuyorum daha o çok sevdiğim kariyer modunu hiç açmadım o derece..

tipik fifacı kafası tamam tamam sen git oyna biz oynamıyoruz

iptal

Doçent
29 Kasım 2011
670
0
16

Hocam son gelen yorumda da gördüğün gibi. Ne kadar konuşsak boş :)
Bence bırak balon topla oynasın onlar ;)

ysf.taskin

Asistan
22 Şubat 2012
432
9
18

valla hocam pesteki şu kamera açısını hele ki, oyuncu koşması hızı olsun, pas atma hızı olsun bi türlü ideal seviyeye getiremedim. adamlar koşmuyor emekliyor sanki. pas atarken bi bacak açışı var aklın durur. varsa kullandıgın ideal ayarları upload et bi de öyle oynıyım.
pesteki kamera açıcı , yakınlıklıgı fln varsayılan olarak çok ideal, fifa da uygun seviyeye bi türlü tutturamadım. oyuncular çok yakın :S
bu da şuan kurulu olan pes im den görüntü. kalite ortada :S
hqrgs.png

oyundayken ekran görüntüsü alamadım, pencer e haline getirip o şekil aldım. gerçekte kalite bundan daha iyi :)

kpln04

Profesör
2 Ekim 2009
2,887
2
218
valla hocam pesteki şu kamera açısını hele ki, oyuncu koşması hızı olsun, pas atma hızı olsun bi türlü ideal seviyeye getiremedim. adamlar koşmuyor emekliyor sanki. pas atarken bi bacak açışı var aklın durur. varsa kullandıgın ideal ayarları upload et bi de öyle oynıyım.
pesteki kamera açıcı , yakınlıklıgı fln varsayılan olarak çok ideal, fifa da uygun seviyeye bi türlü tutturamadım. oyuncular çok yakın :S
bu da şuan kurulu olan pes im den görüntü. kalite ortada :S
hqrgs.png

ben hızı +2de kamera açısıda geniş ekranda oynuyorum en iyi oran bence zaten ps2de de hep wide te oynardık

ysf.taskin

Asistan
22 Şubat 2012
432
9
18
ben hızı +2de kamera açısıda geniş ekranda oynuyorum en iyi oran bence zaten ps2de de hep wide te oynardık
pesi kötüler gibi anlatmışım:D halbuki tam tersi:D ben orda pesteki hızı ve kamera açısını, fifa da ayarlayamadım onu kastetmek istemiştim:D yoksa forever pes hocam :D dalgınlıktan yanlış ifade etmişim

oraycan

Doçent
10 Ekim 2012
521
0
16

ben fifada pese oranla çok daha rahat gol atıyorum :)

Burk.Clik

Profesör
4 Eylül 2012
2,221
40
228
pesi kötüler gibi anlatmışım:D halbuki tam tersi:D ben orda pesteki hızı ve kamera açısını, fifa da ayarlayamadım onu kastetmek istemiştim:D yoksa forever pes hocam :D dalgınlıktan yanlış ifade etmişim

Fifada oyun hizini ayarlamak mümkün suanda bilgisayara ulasamadigim icin tarif edemem ama oyun standart olarak % 50 hizla geliyor. Kamera konusunda pesden daha çeşitli kameraya sahip her kameranin yakinligini ve acisini manuel olarak ayarliyabiliyorsunuz ve birkac ufak tefek ayar daha vardi ama tam hatirlamiyorum.

ysf.taskin

Asistan
22 Şubat 2012
432
9
18
Fifada oyun hizini ayarlamak mümkün suanda bilgisayara ulasamadigim icin tarif edemem ama oyun standart olarak % 50 hizla geliyor. Kamera konusunda pesden daha çeşitli kameraya sahip her kameranin yakinligini ve acisini manuel olarak ayarliyabiliyorsunuz ve birkac ufak tefek ayar daha vardi ama tam hatirlamiyorum.

save dosyanı upload eder misin ? peste +2 oyun hızı ve kamera açısını biliyorsan , istedğim tip tam olarak o.

Burk.Clik

Profesör
4 Eylül 2012
2,221
40
228
Ben standart ayarlarda oynuyorum. Pes 2013 de 1 yada 2 kere oynadim ve hangi ayarlarda oynadigim konusunda bir fikre sahip değilim. Özelden attığım sitede sana yardımcı olurlar

kpln04

Profesör
2 Ekim 2009
2,887
2
218
Hocam son gelen yorumda da gördüğün gibi. Ne kadar konuşsak boş :)
Bence bırak balon topla oynasın onlar ;)

anladım aynı sorun bende de oldu