Fifa 12 Config Hatası!

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar.Fifa 12 oyun ayarı için fifa config'i açtığımda çalışmayı durdurdu diyor ve kapanıyor çözünürlük ayarları falan hiç bir şey yapamıyorum yardım...

--- Mesaj Güncellendi ---

Sorunun çözümünü buldum: Fifa config'in altında fifa setup default var oraya giriyoruz 800 600 sayılı rakamları silip 1600*900 yazıyoruz sorun çözülüyor :)

timurhan304

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kesin çözümü söylüyorum.Kendi buluşumdur.Fifa oyununun kurulu olduğu klasöre gelin,installer/directx/redist klasörünü açın.DXSetup.exe çalıştırın. İşte bu kadar her şey serbest.Win7 de denenmiştir.Haydi geçmiş olsun. Şimdi de Türkçe yamayı kurduktan sonra meydana gelen forma ve seyirci hatasıyla ugraşıyorum.Bulursam onu da paylaşırım inşallah.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende oyun açılıyor EA sport Fifa 12 yazıyor öyle bayağı bekledikten sonra ekran siyah lütfen yardım edin !?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendeki sorun çözünürlüğü 1440x900 yapıyorum görüntü kalitesinide yüksek yapıyorum tamam diyorum oyuna giriyorum. sanki çözünürlük 800x600 görüntü kalitesi düşük gösteriyor fifa confing ayarları işlemiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ahbab ben deişdirdim bu fifa setup ayarlarını donma oldugu için şimdide ekran ayarları tam boyut olmaz buna bir yardım etsenız :/

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler ben oyunu yükledim sonra sildim tekrar yükledim eski belgeler duruyo ama oyunda giremiyorum display name falan diyo hiçbişey yapamıyorum bunun çözümü varsa söyleyin help me :/