Fiber internet

Bu konuyu okuyanlar

wolkegames

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Selamlar arkadaşlar türktelekom müşteri hizmetleriyle konuştugumda fiber internet için başvuru yapmak istiyorum dedim fakat şuan oturduğunuz yerde fiber yok dedi peki ne zaman gelir dedim 7 8 ay sonra gelir dedi sizce 7 ay sonra felan fiber internet gelir mi

GökayBAYRAK

Asistan
Reaksiyon puanı
125
Biri alırsa sizde o altyapı ile bağlanırsınız şansınıza kalmış. 7 ay olayı sallama
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biri alırsa sizde o altyapı ile bağlanırsınız şansınıza kalmış. 7 ay olayı sallama
alırsa derken kendi cebinden fiber çektiriyorsun. Türk telekom bedava yapmıyor.

wolkegames

Asistan
Reaksiyon puanı
23

nasıl oluyor yani kendi cebimden nasıl fiber çektirebilirim

GökayBAYRAK

Asistan
Reaksiyon puanı
125

GökayBAYRAK

Asistan
Reaksiyon puanı
125
Eğer sokakta var ise biraz uğraşla 500TL ye kapatırsınız belki

Tam emin değilim Türk telekom'un şubesine gidip sorun derim

umut4343

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
308
Selamlar arkadaşlar türktelekom müşteri hizmetleriyle konuştugumda fiber internet için başvuru yapmak istiyorum dedim fakat şuan oturduğunuz yerde fiber yok dedi peki ne zaman gelir dedim 7 8 ay sonra gelir dedi sizce 7 ay sonra felan fiber internet gelir mi
Süperbox al

GökayBAYRAK

Asistan
Reaksiyon puanı
125

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Başka servis sağlayıcıların altyapısı var mı yok mu ona da bakın isterseniz. İlla Turk Telekom almak zorunda değilsiniz.

GökayBAYRAK

Asistan
Reaksiyon puanı
125
Başka servis sağlayıcıların altyapısı var mı yok mu ona da bakın isterseniz. İlla Turk Telekom almak zorunda değilsiniz.
Genelde çoğu servis Türk Telekom kullanıyor.

Bir ihtimal Kablo Net altyapı çekmiş olabilir.

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Genelde çoğu servis Türk Telekom kullanıyor.

Bir ihtimal Kablo Net altyapı çekmiş olabilir.
Hayır, siz her firmanın müşteri hizmetlerini ayrı ayrı arayın. Ondan sonra var mı yok mu hangisi var ona göre tekrar buraya yazabilirsiniz. Turkcell Superonline varsa kesinlikle şu an en kaliteli ve en uygun fiyatlı o.

Berkay47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4

Nasıl bedava yapmıyor ? TT istek doğrultusunda altyapı da varsa ücretsiz bir şekilde çekiyor fiberi yanlış bilgi veriyorsunuz.Gpon fiber alan adam bile 5 kuruş para vermiyor kabloya.

GökayBAYRAK

Asistan
Reaksiyon puanı
125
Nasıl bedava yapmıyor ? TT istek doğrultusunda altyapı da varsa ücretsiz bir şekilde çekiyor fiberi yanlış bilgi veriyorsunuz.Gpon fiber alan adam bile 5 kuruş para vermiyor kabloya.
altyapı varsa bedava eğer yoksa para istiyor onu anlatmak istedim.

Berkay47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
altyapı varsa bedava eğer yoksa para istiyor onu anlatmak istedim.
Hocam altyapı yoksa para istiyormu bilmiyorum (Bir apartman ya da ev için) tabi santarlle mesfaye de bağlıdır bu durum.Ama altyapı olmayıp site gibi çok daireli binalara da ücretsiz çekiyorlar.

GökayBAYRAK

Asistan
Reaksiyon puanı
125
Hocam altyapı yoksa para istiyormu bilmiyorum (Bir apartman ya da ev için) tabi santarlle mesfaye de bağlıdır bu durum.Ama altyapı olmayıp site gibi çok daireli binalara da ücretsiz çekiyorlar.
En temizi arayıp sormak çünkü tanıdığım birisi yeni eve taşındı ve fiber altyapısı yoktu para vererek altyapı çektirdi.

lotusadana

Doçent
Reaksiyon puanı
220
Bulunduğum sokakta yerden superonline, direkten kablonet fiber geçiyor. Ama müstakil eve ne yaptımsa fiber çekmiyorlar. İllaki çok abone potansiyeli olan binalara çekiyorlar.
Yerdeki izleri takip ettim 4 katlı bir binaya çekmek için 2 blok öteden yol yarıp döşemişler.
Kablonet ise direkten 6 lı hub ile 6-10 dairelik binalara çekmiş.
Bize yine siyah koaksiyel çektiler. Herşey çok iyi ama modem berbat ve tek model.