Fiber İnternet Kampanyaları ve Tarifeleri, Uydunet ,Superonline, TTnet

metoketo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
AKK da Hızı şimdi en az 3 e kadar düşürebiliyolermış eskidem 1 mb a düşüyordu. değilmi? ozaman 3GB üstü hız almaya gerek yok limitsizlerde sonuçta 3gb limitsiz demek hep 3 gb demek oluyor akk de 3mb a düşüyor hız değişmemiş oluyor en azından ödediğin paraya kendini enayi gibi hissetmezsin. 3gb limitsiz en uygun kim veriyor acaba bilen varmı?

Xycodi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende fibere geçeyim diyorum ama onda da AKK varmış. Ne anlamı kaldı o zaman anlamadım ki....

engin_er

Asistan
Reaksiyon puanı
1
superonline nin web sayfası bile açılmıyor ki doğru düzgün net hizmeti versin. 1 saattir girmeye çalışıyorum yok aga açılmam diyor

engin_er

Asistan
Reaksiyon puanı
1
tüm siteler anında açılırken superonline hala aynı bekle bekle açılmıyor yada geç açılıyor

sblnt3657

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
10 Mbps`e kadar99 TL
tl demiş metronette 52 tl ye 10 mbps var

nevrans

Asistan
Reaksiyon puanı
6
100 mb 100 gb kotali tarife 100 tl uydunet tarifesi komik.

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Superonline kullananlar var mı ? Ben ttnet kullanıyorum aslına bakarsanız memnunum bir bakıma 6,5mbit internet hızım var downloadta 1 mb/s indirdiğim oluyor genelde. bizim binaya superonline santral kuracak. 20mbit lik 100gb bağlantı düşünüyorum. Fiyatlar yaklaşık olarak aynı.

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
firmalar ulkeyi yonetenlerle ayni tastan yiyor-iciyor ve lehlerine-islerine gelen karari aldiriyorlar,
adil kullanim kotasi denen uygulama da bu yonde alinmiis bir karar ve "ensesine vur lokmasini al" biz gibi milletleri somururler,

haa baska ulkelerde bu uygulama var ancak bizdeki gibi ucuk kacik fiyatlar degildir,
firmalar fiyat koyarken temkinli olmak zorundadir,
bokunu cikarttirmazlar,

bizde oldugu gibi rahat rahat ,hukumet destegini arkama alayimda milleti somureyim diyemezler,
her hakkinin farkinda, bilincinde "vatandaslar toplulugu ates topu" yakar adami,

bizde fii tarihinden kalma vergiler vardir ve sesini cikaranda yoktur,
bu ulkede "Bakan" televizyonda acik acik surekli indirenler benim hakkimi gasp ediyor, diyebiliyorsa-dedirtiliyorsa ve ardindan adil uygulama kotasi baslatiliyorsa , secenekler icinde kotasiz gercekten tek bir tarife yoksa , fiyatlari cebinizi yakiyorsa,
sikayet edeceginiz mercilerin basindaki secilmis milletin vekili millete mualif soylemler yapiyorsa ,

daha kotusunden koru bizi yarabbi,
olan hakkimiz baska yerde aliriz artik ,
insallah,

katılıyorum berlinde halamın oğlu var denk geldi konuştuk sizin nette akk varmı diye sordum var dedi şöyleymiş kendi kullandığı tarife 200 gb akk 20mbs fibernet 16 euro

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27