Fethullah Gülen’in yeğeni hapis cezası aldı!

Bu konuyu okuyanlar

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Fethullah Gülen’in yeğeni Zeynep Gülen'e örgüte yardım suçundan 2 yıl 7 ay 7 gün hapis cezası verildi.

IMG_20200709_120712.jpg

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Keşke FETO'ye yardım eden herkes yargılansa.

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
Suçlar şahsidir. FETO'nun yeğeni diye ömür boyu hapis flan mı vereceklerdi :D

Sahte kimlik bulundurmak ve FETO'ya yardım suçlarından vermişler 2 yıl 7 ay 7 günüde.
Gerçi doğru terörist kardeşi de devlet televizyonuna çıkabiliyor bizde

willkommen

Asistan
Reaksiyon puanı
156
Büyükbaş Fetöcülere de ceza verseler keşke. Mesela Bülent Arınç.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
17-25 aralıkla alakası yok bu kişinin. Kozmik odayı Fetö'ye teslim eden vatan hainidir kendisi.
Meslek neydi sizin ? Hakim Savcı Avukat.
Nerdeyse 6-7 yıl oldu FETO terör örgütü ilan edileli kaç kere göz altına alınmış bu söylediğin isim hakkında kaç dava açılmış ? Kaç kere yargılanmış. Muhalefeti tutan elini bağlayan mı var versin mahkemeye dokunulmazlığıda yok şu aralar.

Bir suç varsa kanıtlansın belgelensin yatsın içerde.

willkommen

Asistan
Reaksiyon puanı
156
Meslek neydi sizin ? Hakim Savcı Avukat.
Nerdeyse 6-7 yıl oldu FETO terör örgütü ilan edileli kaç kere göz altına alınmış bu söylediğin isim hakkında kaç dava açılmış ? Kaç kere yargılanmış. Muhalefeti tutan elini bağlayan mı var versin mahkemeye dokunulmazlığıda yok şu aralar.

Bir suç varsa kanıtlansın belgelensin yatsın içerde.
Bülent Arınç'ı savunan birini de görmüş olduk. İP ve CHP 731 defa önerge verdi. Fetö'nün siyasi ayağı araştırılsın diye. AKP ve MHP kabul etmedi.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Bülent Arınç'ı savunan birini de görmüş olduk. İP ve CHP 731 defa önerge verdi. Detö'nün siyasi ayağı araştırılsın diye. AKP ve MHP kabul etmedi.

Bülent Arıncı gram sevmem. Ama insanlara alelhade köy kahvesi ağızı ile bu FETO'cu şu terorist şu PKK'lı laftası yapıştırılması yanlış gelir bana.
6-7 yıldır Hakimler Savcılar FETO'cu dememiş sen çıkıyon kafana göre laftalıyorsun. ( Aslında yasal olarakta bu suç senin yaptığın şikayetçi olsalar dava açsalar kazanabilirler. )

İP ve CHP 731 defa önerge verdi.

Ben Bülent Arıç diyorum sen başka bir şey anlatıyorsun. Bülent Arınç'ı mahkemeye vermek için meclisten birşey çıkarmana gerek yok. 7-8 yıldır verselermiş.

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Suçlar şahsidir. FETO'nun yeğeni diye ömür boyu hapis flan mı vereceklerdi :D

Sahte kimlik bulundurmak ve FETO'ya yardım suçlarından vermişler 2 yıl 7 ay 7 günüde.
Tamam ama FETÖ'ye yardım ettiği kanıtlanmış. Sonuçta Türkiye'ye ciddi zarar veren bir örgüt ve onun başının bir akrabağası. Terör örgütü ile ilişkisi olmasa tabii ki yargılanmasın ama yardım suçundan yemiş hapsi. Bence en az 5 yıl olmalı. Geçen Silivri hapishanesinin yemek listesine baktım hapse giresim geldi. Hiçbir caydırıcılık yok zaten. Zulüm değil hizmet alıyorlar hapishanelerde.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Habere konu olan kişinin İddianamesi.
1594310961226.png

Kadın hakkında bulunan tek delil bankaya para yatırmak. 17-25 Aralık sonrası başka bir delil yok bilgi belge yok. Ve ben FETO'yu red ettim ailemi sildim pişmanım üzgünüm diyor. Başka bir delil yok elinde kaç yıl hapis verilmesi gerekirdi ? Bizim insanımızın hepsi Hakim Savcı maaşAllah :)