Fenerbahçe'nin Yeni Teknik Direktörü !!!

Bu konuyu okuyanlar

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Fenerbahçe, kötü sonuçlar almaya devam ederse teknik direktör değişikliği olması bekleniyor.

Twitter'da gündem olan "DefolErol" hashtagi taraftarların tepki gösterdiğini anlatıyor.
1613048118120.png

Ali Koç'un Mesut Özil'in imza töreninde söylediği üzere yeni teknik direktörün Arsene Wenger olacağı düşünülüyor.
5f858607ae298b7a63a41257.jpg

Mesut Özil'in de eski hocası Wenger, 71 yaşında Fransız bir teknik adam.

Açıkçası gelmesinin Fenerbahçe adına iyi olacağını düşünüyorum. Sizce gelmesi iyi mi olur kötü mü?

Reaksiyon puanı
646
Fenerbahçe, kötü sonuçlar almaya devam ederse teknik direktör değişikliği olması bekleniyor.

Twitter'da gündem olan "DefolErol" hashtagi taraftarların tepki gösterdiğini anlatıyor.
Ekli dosyayı görüntüle 139024

Ali Koç'un Mesut Özil'in imza töreninde söylediği üzere yeni teknik direktörün Arsene Wenger olacağı düşünülüyor.

Açıkçası gelmesinin Fenerbahçe adına iyi olacağını düşünüyorum. Sizce gelmesi iyi mi olur kötü mü?

artık feneri ronaldo bile kurtaramaz

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,372
normalde teknik adam değişikliğinde takımda yükselme olurdu
ben galatasaraylıyım değişmesin öyle kalsın :)

damzchevk

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,013
Daum daha uygun olur. Ama eğer karagümrük maçında iyi futbol oynanırsa Erol Bulutun kovulacağını sanmıyorum.

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
Beşiktaş tan Şenol Güneş gitti ya... Keşke gitmeseydi. Bi bakıyorum onun olduğu zamanlara full 3 altı düşmezmişiz. Hatta 2-3 yıl arka arkaya skor tablosuna birinciliğimiz vardı. O gitti..

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299

Wenger tutmayabilir.Arsenal da beklentileri karşılayamadı.Fb ofansif futbolu benimseyen,sistem hocası getirmeli ve sabretmeli.

Sıradan Kullanıcı

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
8,022
Liderle aynı puandayız averajla 3. sıradayız. Sezon başında vasat oynayan GS ve BJK yönetime , kadroya sahip çıkarken eksiklerine rağmen averajla 3. sırada olan FB taraftarları Erol Bulut istifa diyor. Çok ilginç...

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Çağdaş Atanı Alsın Fener Adam En Azından Taktik Oyunu Oynatıyor Çabalıyor İstek Var Azim Var Erol Bulut büyük takım hocası değil bir gsli olarak düşüncem

ApRa~

Asistan
Reaksiyon puanı
94
@Sıradan Kullanıcı Hiçbir futbol oynamayan, bu zamana kadar hiçbir şey katmamış adamın gitmesini 4 gözle bekliyoruz. Hoca olmasa zaten takım en kötü böyle oynar hatta bundan daha iyi oynar net söylüyorum. Bu kadar teknik oyuncuya sahip bir kadro topu rakibe vererek oynuyor ise orada sorun var. Bu kadroyu Aykut K. İsmail Kartal'a falan yapsalardı yıllarca bu kadar sürünmezdi bu takım. Az buçuk taktiği olsa bu takım şu an puan farkını atmış gidiyordu, tepki bu yüzden. Neredeyse 25 hafta olmuş daha takımın ne oynadığı belli değil.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
@Sıradan Kullanıcı Hiçbir futbol oynamayan, bu zamana kadar hiçbir şey katmamış adamın gitmesini 4 gözle bekliyoruz. Hoca olmasa zaten takım en kötü böyle oynar hatta bundan daha iyi oynar net söylüyorum. Bu kadar teknik oyuncuya sahip bir kadro topu rakibe vererek oynuyor ise orada sorun var. Bu kadroyu Aykut K. İsmail Kartal'a falan yapsalardı yıllarca bu kadar sürünmezdi bu takım. Az buçuk taktiği olsa bu takım şu an puan farkını atmış gidiyordu, tepki bu yüzden. Neredeyse 25 hafta olmuş daha takımın ne oynadığı belli değil.
Yüzde yüz katıldığım bir yorum.
Erol BULUT'tan umudumu tamamen kestim ben.
Ali KOÇ başkan olduğu günden bu yana 48 oyuncu almış. İki milyar lira da para harcanmış.
Bu kadar oyuncu almak yerine adam gibi bir teknik direktör getirseydi daha isabetli olurdu.

Geçmişte Ali ŞEN sanırım iki kez başkanlık yaptı. Kulübe altyapı olarak hiçbir katkısı olmadı. Lakin onun her gelişinde şampiyon olduk. Çünkü futbolu biliyordu, ona göre oyuncu getiriyor, hoca buluyordu. Keza geçmişte Galatasarayı da futbolu en iyi bilen başkanları Avrupa şampiyonluğuna taşımıştı. Ha bir de Trabzonun son yıllarda kangrene dönüşen kavgaları, başarısızlıkları arkasından son iki yıldır kulübü yöneten kişinin akıllı manevralarıyla şu an şampiyonluğun adayı haline geldiler.

Bu işler her zaman parayla olmuyor kardeşim. Futbol paradan önce akıl işidir diye düşünüyorum.

ApRa~

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Liderle aynı puandaydık, Allah Allah ne oldu da 3 puan geriye düştük :) Bu hafta 6 olabilir ama doğru biz bilmiyoruz :)

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993

Clickbait mükemmel Umut bey :D

Click aldınız benden boş yere, istifa etti zannettim :p

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
İçeride görünmeyen bir sorun var. Özellikle Caner sahada herkese posta koyuyor. Sosa'ya, Pelkas'a, önüne kim gelirse ona kızıyor. Caner-Ozan-MHY üçlüsü takım içinde huzursuzluk çıkıyor. MHY zaten kadroya giremiyor da Ozan ve Caner ikilisi acilen ilk 11'den çıkarılmalı. Beşiktaş derbisinde Gustavo isyan etti diye bu üçlü bizi neden taraftarın önüne atıyorsun diye kızdı mesela. O günden sonra Gustavo bile saha içinde isyan etmemeye başladı. Sosa çok umursamaz. Frikik kullanmaya gitmiyor bile artık büyük ihtimalle Caner yüzünden. Orada kritik bir duran top olmuş, topun başına Caner-Mesut-Valencia gidiyor. Sosa'nın bu üç oyuncunun kariyerinde attığı frikik golünden daha fazla golü var. Kısaca Erol hocanın haricinde takım içerisinde bir sorun var. Erol hoca kendi istediğini yapamıyor.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
İçeride görünmeyen bir sorun var. Özellikle Caner sahada herkese posta koyuyor. Sosa'ya, Pelkas'a, önüne kim gelirse ona kızıyor. Caner-Ozan-MHY üçlüsü takım içinde huzursuzluk çıkıyor. MHY zaten kadroya giremiyor da Ozan ve Caner ikilisi acilen ilk 11'den çıkarılmalı. Beşiktaş derbisinde Gustavo isyan etti diye bu üçlü bizi neden taraftarın önüne atıyorsun diye kızdı mesela. O günden sonra Gustavo bile saha içinde isyan etmemeye başladı. Sosa çok umursamaz. Frikik kullanmaya gitmiyor bile artık büyük ihtimalle Caner yüzünden. Orada kritik bir duran top olmuş, topun başına Caner-Mesut-Valencia gidiyor. Sosa'nın bu üç oyuncunun kariyerinde attığı frikik golünden daha fazla golü var. Kısaca Erol hocanın haricinde takım içerisinde bir sorun var. Erol hoca kendi istediğini yapamıyor.
Caner kim ya, ne özelliği varmış onun da takımı dinamitlemeye tevessül edebiliyor?
Yahu bu takım en iyi zamanlarında Alex gibi, Oğuz gibi, Aykut gibi süperstarlarını göndermiştir.
Kendini horoz zannediyor herhalde...

Kulübü milyarlarca borçlandırıp yağmur gibi para saçmakla kulüp başkanlığı olmuyor. Yeri geldiğinde kangren olan adamları kulağından tutup sallamak gibi bir otoriten yoksa o koltukta hiç oturmayaksın. Keza hocalık yapan kişi de oyuncusuna laf geçiremiyor, ondan çekiniyorsa tek bir gün dahi o kulüpte durmayacak, zaman kaybettirmeyeceksin.

Bu durumda anlaşılıyor ki şampiyonluk hayali yine başka bir bahara kaldı. Fetö'den torpilli takım şampiyon olmasa bari. Başka kim olursa olsun, biz olamadıktan sonra. :(

damzchevk

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,013
Erol hoca genç ve bu kadro için tecrübesiz sayılabilir bir hoca. Aynı kadroyu Fatih Terim vb. gibi tecrübeli bir hocaya verseniz bu içerideki tesirli futbolcular arasında problemlerin olmasına müsade etmeyecektir. Fenerbahçeyede böyle daha tecrübeli ve futbolculara söz geçiren bir hoca lazım.

Reaksiyon puanı
4,113
Bu adamı görünce aklıma direk cigodalı bazda geliyor. Ama Erol Bulut'u bir GS'li olarak FB'de kalmasını istiyorum.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Erol hoca genç ve bu kadro için tecrübesiz sayılabilir bir hoca. Aynı kadroyu Fatih Terim vb. gibi tecrübeli bir hocaya verseniz bu içerideki tesirli futbolcular arasında problemlerin olmasına müsade etmeyecektir. Fenerbahçeyede böyle daha tecrübeli ve futbolculara söz geçiren bir hoca lazım.
Fatih terim mi???? Fatih terimin ahı gitmiş vahı kalmış.Fatih terim Fb yi bu kafayla çalıştırsa Fb kümede kalma mücadelesi verir.Gs ın 7 maç kazanması seni yanıltmasın.Muslera sayesinde yırtıyor ama öyle bir kayaya çarpacak ki bi daha yırtma şansı olmayacak.

damzchevk

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,013
Fatih terim mi???? Fatih terimin ahı gitmiş vahı kalmış.Fatih terim Fb yi bu kafayla çalıştırsa Fb kümede kalma mücadelesi verir.Gs ın 7 maç kazanması seni yanıltmasın.Muslera sayesinde yırtıyor ama öyle bir kayaya çarpacak ki bi daha yırtma şansı olmayacak.

Fatih Terimin oyuncular üzerindeki yönetiminden bahsediyorum. Taktiksel ve futbol anlamındada bahsettiğin kadar kötü bir hoca değil.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Fatih Terimin oyuncular üzerindeki yönetiminden bahsediyorum. Taktiksel ve futbol anlamındada bahsettiğin kadar kötü bir hoca değil.
Oyuncular üzerindeki yönetimi??? Sen Gs ın teknik direktörü olsan her maç takımı 10 kişi bırakan Belhandayı oynatırmısın? Kanatta oynadığı her maçta Gs ın oyununu ve takım savunmasını bozan Babeli hala kanatta oynatıp beklenti içinde olması ne kadar doğru? Taktiksel ve futbol diyorsun.Alanya maçının ikinci yarısını izledin mi? Bjk maçını izledin mi? Fb maçında golden sonraki oyunu izledin mi? Fatih terim eski terim değil.Fatih terim eski terim olsa Gs şimdiye en az 10 puan fark yapmıştı.

damzchevk

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,013
Oyuncular üzerindeki yönetimi??? Sen Gs ın teknik direktörü olsan her maç takımı 10 kişi bırakan Belhandayı oynatırmısın? Kanatta oynadığı her maçta Gs ın oyununu ve takım savunmasını bozan Babeli hala kanatta oynatıp beklenti içinde olması ne kadar doğru? Taktiksel ve futbol diyorsun.Alanya maçının ikinci yarısını izledin mi? Bjk maçını izledin mi? Fb maçında golden sonraki oyunu izledin mi? Fatih terim eski terim değil.Fatih terim eski terim olsa Gs şimdiye en az 10 puan fark yapmıştı.

Fatih terim sadece bir örnekti şimdi alanyaspor maçının ikinci yarısını mı tartışayım seninle? Eski terim yeni terim bilemem. Erol hocadan daha iyi bahsettiğim konularda. Fenerbahçeyede Bu konularda Erol hocadan çok daha iyi, bu geniş kadroyu doğru yönetebilecek tecrübeli bir hoca lazım.

Sıradan Kullanıcı

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
8,022
Muslera + hakem diyelim. Çok güzel kolluyor hakemler.