Fenerbahçe ligden mi çekilecek?

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Hisseleri halka açık bir şirket hisedarlarını açıkca zarara uğratacak bir karar alamaz. Yani hukuken borsada hiseleri olduğu sürece ligden çekilemez hatta çekilebiliriz demesi nedeniyle hisseler değer kaybederse bile dava açıldığında FB'nin başı ağrıyabilir. Bunlar böyle blöfler ile ancak çocuk kandırır.

Üstelik bunlar değil miydi Türkiye kupasını alamadıklaeı dönemde paf takımla maçlara çıkarız deyip bir hafta sonra as kadroyla sahaya çıkanlar...

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
ayrı bir lig kurun zamanında ayrı bir cumhuriyet kurma girişiminiz oldu bence bunu yapabilirsiniz kendi liginizde kendi kurallarınızla adil futbol oynarsınız Türk futbolunun yakasından düşün

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Fenerbahçe şike yapmadı demiyorum ama şurada ötenlerin tuttuğu takımlarında şike konusunda fenerden aşağı kalmadıkları apaçık ortada. Tamam ortaya çıkartılan kanıtlanan fenerinki ama kaç kişi gelip şurada açık yüreklilikle benim tuttuğum takım(büyük takımlardan bahsediyorum zeytinburnuspor gibi takımlardan değil) şike yapmadı veya alengirli işe karışmadı diyebilir. Şu süper ligde temiz olan takımların sayısı bir elin parmaklarını geçmez ama sanki yüzyıllardır fener şike yapıyor ve tek şikeyi fener yapıyormuş gibi atıp tutuyor millet.
bunu zaten kimse inkar etmiyor ama bir suçun savunması diğerleride zamanında işledi olamaz.
o zamanlar tck da suö değildi şimdi lafta olsa da suç.türk futbolunun temizlenmesi için fırsattı ama onuda beceremediler.pisliğe batanların hemen hemen herkes yanında oldu taraftar da dahil.halbuki telefon konuşmalarını dinliyen aklı yerinde olan herkes olayın farkında,pisliğe bulaşanlar fenerbahçe klübünün arkasına sığınarak işten sıyrılmaya çalışan korkak kişiler.
bak juve ye onlarda yaptı ama cezalarını çekip temiz sayfa açtılar.medeni ülkelerde olması gerektiği gibi

Alestra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hakemlere TFF'ye göz dağı şikeyi tehditle yapıyor binevi yok böyle bişey ya adam ligtv yayınını kaldırırız ligden çekiliriz bizim lehimize davransınlar diyor. Olayı farklı yerlere çekmeye çalışıyorlar büyüttükçe büyütecekler her hakem yanlışında ligden çekilsin o zaman büyük takımlar bazen fenerbahçe yönetim kurulu şaşırıyor

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Sırf cezayı indirmek için blöf atıyolar ki federasyonda rest'i bassın