Fenerbahçe klasiği

gdart

Asistan
Reaksiyon puanı
8
ALLAH Fenerbahçe'yi bu hale getirenlerin iki yakasını bir araya getirmesin, harcadığımız onca para manevi destekler boşa ve tribünde buna doksan dakika dayanabilen ruhsuz bir yönetim Fenerbahçe taraftarı buna layık değil ,artık taraftar maddi, manevi verdiği desteğin hesabını sormalı ve bunu soran resmi bir ortam oluşturulmalı bu bütün büyük klüpler için geçerli çüğnkü bu yönetimler ellerinin altındaki zenginliği hiç kimseye sormadan rahat rahat harvurup harman savuruyorlar ve kimse paralarımızın nereye hangi sonuçlar için harcandığının hesabını sormuyor, bir guiza transferi var akıllara zarar kimse bu futbolcuyu ben izledim ben getirdim demiyor ve bunun hesabını hiçbir mali genel kurulda sormuyorlar.
Bana kimse bu yönetimin yaptığı icraatlardan bahsetmesin , eğer bu aciz yönetimin sevdiği bina dikmekse bunlara özel inşaat şubesi oluşturulsun orda kumla çimentoyla oynasınlar yanlarınada destekçilerini alsınlar,
Kuşu altın kafese koymuşlar ah vatanım demiş.
Eşeğe altın semer vurmuşlar eşek yine eşek.​

avea

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bu Fenerbahçe bize çok çektirecek bu sene...

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Allah sabır versin taraftarına...

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
aynen artık bi umudum kalmadı bu takımdan gelen vuruyor giden vuruyor :) yandık bu sene

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
gerçekten f.bahçe akşam tam bir komediydi ya Allah taraftarına sabır versin ne diyelim:D

asi_53

Asistan
Reaksiyon puanı
3
ömrümü yedi ömrümü bu takım....

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
haftaya çıkaracağız bu maçın acısını :)

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
haftaya çıkarsa ne olacak ? takımın hali ortada 2 hafta yener 3. hafta kaybeder...
Aykut umutluyduk senden kadro kurmayı bilmiyosun!
Yönetimi çok suçlayamazsınız kadroyu aykutun istediği gibi yaptılar aykut takım kurmaktan aciz yorumları ile delirtiyo bizi ancak...

ALENDEN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bu takım adama kalp krizi geçirtir :cursing: