Fenerbahçe Galatasaray maçının hakemi belli oldu

Bu konuyu okuyanlar

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Aynen kardeşim o yüzden UEFA finallerinde şike olmuyor. (!)
Sen ve senin gibiler böyle baktığı sürece Türk futbolunda kaos bitmez.Hakemler sütten çıkmış ak kaşık demiyorum ama kulüplerde aynaya bakmalı.Sen bunu komik buluyorsan diyecek bir şey yok.

_MusTy_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,310
Sen ve senin gibiler böyle baktığı sürece Türk futbolunda kaos bitmez.Hakemler sütten çıkmış ak kaşık demiyorum ama kulüplerde aynaya bakmalı.Sen bunu komik buluyorsan diyecek bir şey yok.
sen dedin ya hemen bakıyorlar şimdi, (mizah)Kulüpler Birliği son dakika açıklama : Kulüpler kendine çeki düzen vermeli!

Reaksiyon puanı
8,024
Hocam bırakın şu Mustafayla cidden uğraşmayın. Yaşına verin tek bildiği futbolun 11 kişi ile oynandığı. Uzatıp kendinizi riske atmayın adminler de konuda.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bakalım profesör bu maça ne diyecek :D

Hakem galatasaray oyuncularına ikinci sarıyı vermemek için o kadar direndi , fenerin atağını kesti ama yok yenemiyorlar :)

Son düzenleme:

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Maçın hakkı beraberlikti kimse ağlamasın bence. İlk yarı Galatasaray, ikinci yarı Fenerbahçe maçı kontrol etti. Hakemin bazı ufak tefek yanlış kararları var ama sonuca etki eden bir şey yok. Vasat bir maçtı işte uzatmaya gerek yok yani. Boşu boşuna yemeyin burada kendinizi çünkü kimse başkasına laf anlatamaz futbol konusunda.

_MusTy_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,310
Maçın hakkı beraberlikti kimse ağlamasın bence. İlk yarı Galatasaray, ikinci yarı Fenerbahçe maçı kontrol etti. Hakemin bazı ufak tefek yanlış kararları var ama sonuca etki eden bir şey yok. Vasat bir maçtı işte uzatmaya gerek yok yani. Boşu boşuna yemeyin burada kendinizi çünkü kimse başkasına laf anlatamaz futbol konusunda.
İki takımda kırmızı kart gormeliydi 1 er tane maç keyif vermedi 90 dakika mi geri verilmesini isterim

Optikiyaza

Profesör
Reaksiyon puanı
720
Hakemlerin kötü yanlarını eleştirmeden hakemlerin iyi olacağını mı sanıyorsun?Bugün bak mesela taraftar YOK YOK YOK YOK.Taraftar bile yokken baskımı olur?

İki takım değil, luyindama dışında kırmızı kart görmesi gereken yoktu
Komiksin.Sizdeki 1i durmadan Marco'yu indirdi.

Objektif konuşuyorum.Hatalar ufak tefek değildi.Fenere kart gösterilmesi gerekirken gösterilmedi.2 takımında kırmızı kart görmesi gerekiyordu.Son olarakta,Galatasaraya 19-20 sezonu kadıköy feneri,fener 19-20 kadıköy Galatasaray'ı gibi oynadı.Maçın hakkı 1-0 fenerdi.Ancak ben objektif konuşurken hala sadece luyindama görmeliydi gibi yorumlar var.18-19 sezonu tt ve kadıköy Galatasaray'ın hakkıydı.19-20 tt beraberlik kadıköy Galatasaray'ın hakkıydı.20-21 tt fenerin hakkıydı.