Haber Fenerbahçe Galatasaray maçının hakemi belli oldu

Görkeem

Profesör
Hafta içi hajduk split maçı var kafanmi iyi? Zaten bu haftada 2 maç oynadık nefes alamıyoruz

koç benle güzel konuş senle güzel konuşayım bir tavsiye :)

hafta da 2 maç oynasa ne olur 90 dakika , sen futbolcuların antrenmanlarını beslenmelerini görmüyorsun , maç oynamasa bile her gün sıkı çalışma yapıyorlar saatlerce, sence 2 maç etkilermi milyon euroluk futbolcuları ? ne kadar saçma bir düşünceye sahipsin

_MusTy_

Profesör
Hakemin Ali Palabıyık olduğunu duyan Galatasaraylılar: 😱
Fenerliler😁😁😁
Mesaj otomatik birleştirildi:

koç benle güzel konuş senle güzel konuşayım bir tavsiye :)

hafta da 2 maç oynasa ne olur 90 dakika , sen futbolcuların antrenmanlarını beslenmelerini görmüyorsun , maç oynamasa bile her gün sıkı çalışma yapıyorlar saatlerce, sence 2 maç etkilermi milyon euroluk futbolcuları ? ne kadar saçma bir düşünceye sahipsin
Bir yandan haklısın ama biz baştan beri haftada 2 maç oynuyoruz sadece 1 hafta değil ben senle güzel konuşurum sıkıntı yok reis

BJKolik

Tek Yol BEŞİKTAŞ
Yönetici
Moderatör
Fenerliler😁😁😁

Bir yandan haklısın ama biz baştan beri haftada 2 maç oynuyoruz sadece 1 hafta değil ben senle güzel konuşurum sıkıntı yok reis
Lütfen biraz daha dikkat edelim birbirimizle olan yazışmalara. Hepinize sevgiler saygılar ve iyi forumlar diliyorum.

_MusTy_

Profesör
SPİKER:Maçın başlamasına son 5 dk
Ali palabıyık:Düdüğünü çalar ve penaltı noktasını gösterir 😂

_MusTy_

Profesör
Galatasaray 12 hatta VAR hakemini sayarsak 13 kişi sahada. Bunu avantaja çeviremezlerse diyecek söz yok
hahaha komik çocuk seni var hakemi sahadamı bu arkadaş çok zeki ali palabıyık tescillenmiş hakeminizdir 12v11 maç olucak nasıl güveniyorsun fenevbahçene 9 kişi hatayı yenememiş gelmiş burda boş yapıyor

HER ŞEYİ gösteriyor

Bir numaralı Galatasaray düşmanı. 2 yıl önceki derbide Fenerbahçe yeter ki yenilmesin dusturuyla macın içine eden hakemdir. Maça atanması tamamen tesadüfi ve başarısı gereğidir. He babam he derler
ali koç paralarıyla ayarlıyor her şeyi sıfır sıkıntı stsl 2020-2021 ali koç tiyatro sezonu

Ekli dosyalar

• 5e53204066a97cb7305fd377.jpg
    5e53204066a97cb7305fd377.jpg
    46.6 KB · Görüntüleme: 6
Son düzenleme:
Galatasaray penaltı jokerini kullanıp Falcao balonunu gol kralı yapmaya çalışıyor. Ama unutmayın ki MHK size ne kadar destek verse de şampiyon olamıyorsunuz. 19/20 şampiyonu Başakşehir mesela :)

Yaşın küçük galiba , hakemler Feneri kolluyor gibi saçma sapan konuşacağına aç maçları tarafsız bir şekilde izle. Kendi yazdıklarından utanacağına garanti veriyorum , tabi fanatik olduğun için izleyemezsin.

27 Eylül Pazar günü saat 19.00’da oynanacak olan Fenerbahçe-Galatasaray derbisini Ali Palabıyık yönetecek. Sosyal medyada iki tarafın taraftarı da hekemin karşı takımı kollayacağını iddia ediyor:rolleyes:
Umarım hakemin konuşulmadığı futbol kalitesi iyi bir maç olur.Gönlüm Gs ın kazanmasından yana olsada Fb nin derbilerdeki hırsından dolayı her sonuca açık bir maç olduğunu düşünüyorum.

Umarım hakemin konuşulmadığı futbol kalitesi iyi bir maç olur.Gönlüm Gs ın kazanmasından yana olsada Fb nin derbilerdeki hırsından dolayı her sonuca açık bir maç olduğunu düşünüyorum.
Fenerli olarak rahatça söylebilirim ki Fenerin kazanmasına imkan yok. Emre Belözoğlu sportif direktör olarak geldi , taraftarlar pohpohlayınca saçma sapan transferlere başladı. Nazım Sangare , Valencia en büyük örneği. k olarak bu hafta derbi var halen daha forvet alınmadı. Bu saatten sonra alınsa da maça yetişmez zaten. Yani berbat bir transfer dönemi yaşattı yönetim.

Fenerli olarak rahatça söylebilirim ki Fenerin kazanmasına imkan yok. Emre Belözoğlu sportif direktör olarak geldi , taraftarlar pohpohlayınca saçma sapan transferlere başladı. Nazım Sangare , Valencia en büyük örneği. k olarak bu hafta derbi var halen daha forvet alınmadı. Bu saatten sonra alınsa da maça yetişmez zaten. Yani berbat bir transfer dönemi yaşattı yönetim.
Futbolda çareler tükenmez.Bide Gs-fb 2000 de bir maç var.O dönem Basket potası koyarız,yok 5-0 biter yok 10 olur deniliyordu.Gs tek kale oynadı.Johnson frikikten bir vurdu FB maçı aldı.Bu işler belli olmuyor.Gs iyi futbol oynuyor kabul ama zaaflarıda var.Erol bulut Sosa-Thiam-Valencia-Frey bu dörtlü ile maça başlasın.Gs ın çok başı ağrır.Gs önde oynadığı için arkada açık verecek ve FB de hızlı oyuncular var.Erol bulut cesur olursa Fb GS ın canını yakabilir.

_MusTy_

Profesör
Galatasaray penaltı jokerini kullanıp Falcao balonunu gol kralı yapmaya çalışıyor. Ama unutmayın ki MHK size ne kadar destek verse de şampiyon olamıyorsunuz. 19/20 şampiyonu Başakşehir mesela :)

Yaşın küçük galiba , hakemler Feneri kolluyor gibi saçma sapan konuşacağına aç maçları tarafsız bir şekilde izle. Kendi yazdıklarından utanacağına garanti veriyorum , tabi fanatik olduğun için izleyemezsin.
Falcao ya balon demek körlüktür avrupa gol kralı olduğğunu hatırlatırım 4 gol daha atarsa uefa avrupa liginde tarihe geçecek en çok gol atan olarak ama sizin gibi kuşgiller falcao gibi forveti çekemeyip ağlıyor her zaman ki gibi bas paraları leylaya gol atsın ağlayanlara 😂

Falcao ya balon demek körlüktür avrupa gol kralı olduğğunu hatırlatırım 4 gol daha atarsa uefa avrupa liginde tarihe geçecek en çok gol atan olarak ama sizin gibi kuşgiller falcao gibi forveti çekemeyip ağlıyor her zaman ki gibi bas paraları leylaya gol atsın ağlayanlara 😂

Futbolda çareler tükenmez.Bide Gs-fb 2000 de bir maç var.O dönem Basket potası koyarız,yok 5-0 biter yok 10 olur deniliyordu.Gs tek kale oynadı.Johnson frikikten bir vurdu FB maçı aldı.Bu işler belli olmuyor.Gs iyi futbol oynuyor kabul ama zaaflarıda var.Erol bulut Sosa-Thiam-Valencia-Frey bu dörtlü ile maça başlasın.Gs ın çok başı ağrır.Gs önde oynadığı için arkada açık verecek ve FB de hızlı oyuncular var.Erol bulut cesur olursa Fb GS ın canını yakabilir.
gs nin savunmasını mı geçecek bu 4 lü balon luyindama marcao ikilisini falcao dışında hiç bir forvet geçemez stsl de

utkuversus

Cem Karaca Hayranı
Yönetici
Moderatör
Samatta gelirse bu maç Fener alabilir. Tabii oyuncunun formu nedir bilemiyorum ama ciddi bir forvet eksikliği var. Eğer yetişmezse hafta sonuna, Valencia çöpü yerine Frey oynarsa yine gol atarız. Frey'in asistiyle.