Fenerbahçe-Galatasaray derbisi ...

Sizce derbiyi kim kazanır?

• 1-) Fenerbahçe kazanır

Kullanılan: 12 40.0%
  • 2-) Galatasaray kazanır

Kullanılan: 11 36.7%
  • 3-) Berabere biter

Kullanılan: 7 23.3%

• Kullanılan toplam oy
    30
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Gustavo ile Pelkas olmayınca kafam karıştı. Bir Fenerbahçeli olarak biraz Fatih TERİM'e güveniyorum! Anladınız eminim.

Gerçi kadromuz geniş, işi kotarabiliriz ama, biraz da defansımızın iyi olmamasından çekiniyorum doğrusu. Lakin şu da var ki Galatasarayın Avrupa şampiyonu olan o efsane takımını en zayıf dönemimizde bile yenmiştik. Fakat derbiler hiçbir zaman kağıt üstündeki gibi olmuyor, bambaşka bir atmosferde oynanıyor. Hadi hayırlısı, iyi olan kazansın... Diyemiyorum, çünkü kötü de olsak biz kazanalım! :)
Abi GS ın kadro kalitesi Fb yi yenecek güçte ama Fatih Terim'in takıntıları Gs ın en büyük dezavantajı.Bir 10 numara düşün(Belhanda) geldiği günden beri bir tane iyi oynadığı derbi maçı yok.Taraftara hakaret etmiş ama her ne hikmetse Fatih terim bu adamdan vazgeçemiyor.Gs da Etebo diye bir adam var.Ben mahalle takımında oynatmam.Bjk ile Başakşehir maçında bu adamı oynatıp Gs ın oyununun resmen içine etti.Geçen seneki maça bakıp birçok insan Gs kazanır diyor ama Ben bazı futbolcuların takımı bozmasından ve Fatih Terim'in bunlarda ısrarcı olmasından dolayı Fb yi avantajlı görüyorum.

Reaksiyon puanı
4,113
Abi GS ın kadro kalitesi Fb yi yenecek güçte ama Fatih Terim'in takıntıları Gs ın en büyük dezavantajı.Bir 10 numara düşün(Belhanda) geldiği günden beri bir tane iyi oynadığı derbi maçı yok.Taraftara hakaret etmiş ama her ne hikmetse Fatih terim bu adamdan vazgeçemiyor.Gs da Etebo diye bir adam var.Ben mahalle takımında oynatmam.Bjk ile Başakşehir maçında bu adamı oynatıp Gs ın oyununun resmen içine etti.Geçen seneki maça bakıp birçok insan Gs kazanır diyor ama Ben bazı futbolcuların takımı bozmasından ve Fatih Terim'in bunlarda ısrarcı olmasından dolayı Fb yi avantajlı görüyorum.
Hocam 1 hafta önce olsa maç , Belhanda hat-trick yapardı.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Hocam transfer dönemi kralı kendisi. Transfer dönemlerinde çılgın gibi oynuyor :D Yoksa biliyorum Fas'lı bir fos olduğunu.
Hayal dünyasında yaşamayı bırakıp gerçekçi olmanı tavsiye ederim.Belhanda hangi büyük maçı aldırmış? Geçen sene 20 yıl sonra kazandığımız maçta kırmızı kart görüp bizlere 30 dk korku filmi izletti.Bu herifin Gs forması giymesi Fatih Terim'in ayıbıdır.

Reaksiyon puanı
4,113
Hayal dünyasında yaşamayı bırakıp gerçekçi olmanı tavsiye ederim.Belhanda hangi büyük maçı aldırmış? Geçen sene 20 yıl sonra kazandığımız maçta kırmızı kart görüp bizlere 30 dk korku filmi izletti.Bu herifin Gs forması giymesi Fatih Terim'in ayıbıdır.
Hocam ben biraz şaka yapmıştım :D Ama genede transfer dönemlerinde iyi oynuyor. 1 2 hafta önce gayet iyi oynadı.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
FB.JPG

GS.JPG

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Fenerbahçe, kendi evinde Galatasaray karşısındaki son galibiyetini 2016-2017 sezonu 11. haftada Robin van Persie'nin iki golüyle aldı. Bir tarafta kendi evinde kazanamama serisi, diğer tarafta deplasmanda kaybetmeme serisi.