Fenerbahçe-Galatasaray derbisi ...

Sizce derbiyi kim kazanır?

• 1-) Fenerbahçe kazanır

Kullanılan: 12 40.0%
  • 2-) Galatasaray kazanır

Kullanılan: 11 36.7%
  • 3-) Berabere biter

Kullanılan: 7 23.3%

• Kullanılan toplam oy
    30
  • Anket kapatılmış .

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
1612549213259.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet sevgili futbolseverler yarın ki derbi maçı sizce ne olur? Kim kazanır?

Nerede bu Fenerbahçe'liler ve Galatasaray' lılar?

Son düzenleme:

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Galatasaray kazanır gibime geliyor. :)

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,376
Beşiktaş kazanacak bence.. :) Yani GS alır. Aslında FB alması gerekiyor, göstersinler Özil enişte neler yapacak görelim.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
25,068
Derbiler diğer maçlara göre çok farklı oluyor ancak Gustavo'nun eksikliği maalesef bizi çok etkileyecek.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Ekli dosyayı görüntüle 138155

Evet sevgili futbolseverler yarın ki derbi maçı sizce ne olur? Kim kazanır?

Nerede bu Fenerbahçe'liler ve Galatasaray' lılar?
Bir Gs lı olarak Fb kazanır diyorum.Fatih terim Belhanda kazmasını oynatıp Gs ı 10 kişi oynamaya mahkum edeceği için derbide Fb yi daha avantajlı görüyorum.

enescmz

Asistan
Reaksiyon puanı
133
Fanatik Galatasaray'lıyım fakat her iki takımda dikkatli oynayacak o yüzden maç berabere biter :DD

Reaksiyon puanı
8,024
Beşiktaş kazanacak bence.. :) Yani GS alır. Aslında FB alması gerekiyor, göstersinler Özil enişte neler yapacak görelim.
Özil hazır değil çıkıp şapkasından tavşan çıkartamaz ki. Tüm yükü Özile atmak olmaz.

Gustavo ve Pelkas yok. Fenerliyim ama beraberlik diye düşünüyorum. Fakat kazanmayı o kadar çok istiyorum ki...

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Oynanan oyuna göre yorum yapacak olursam Gs kazanır. Fener top oynamıyor. Skora göre berabere biter inşallah.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Başkan ben hep seni Fenerli biliyordum bu yorumun ile GS' li olduğunu öğrendim.
Galatasaraylıyım ama fanatik değil gerçekçiyim.Fatih Terim'in form durumundan memnun değilim.Bjk derbisinde Luyindama,Etebo, Belhanda gibi kazmaları oynatıp Bjk a resmen maçı ikram etti.Ben bu zihniyete Fb derbisinde güvenmiyorum.

Özil hazır değil çıkıp şapkasından tavşan çıkartamaz ki. Tüm yükü Özile atmak olmaz.

Gustavo ve Pelkas yok. Fenerliyim ama beraberlik diye düşünüyorum. Fakat kazanmayı o kadar çok istiyorum ki...
Belhanda ile Etebo oynasın Fb nin en rahat maçı olur.

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,045
Galatasaray kazanacak.

Reaksiyon puanı
8,024
Oynanan oyuna göre yorum yapacak olursam Gs kazanır. Fener top oynamıyor. Skora göre berabere biter inşallah.
Oynamıyor mu? Rakibe göre top oynuyoruz sezon başından beri. Kayseri maçında rakibimiz kolaydı , taraftarın istediği baskıcı oyunu oynadık. Alanya ve Hatay ise çok riskli maçlardı temkinli oynadık , top genelde rakipte durdu. Erol Bulut top oynatmıyor diye bir şey yok yani. Her takıma başka taktikle çıkıyoruz.

Kimi takıma organize ataklarla yükleniyor , kimine kontra deniyor kimine kanattan ortalarla gol deniyoruz.

tolgagamer123

Doçent
Reaksiyon puanı
477
Galatasaray kazanır . Ama merak etmeyin BJK' lıyım sonra banlamayın :)

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Oynamıyor mu? Rakibe göre top oynuyoruz sezon başından beri. Kayseri maçında rakibimiz kolaydı , taraftarın istediği baskıcı oyunu oynadık. Alanya ve Hatay ise çok riskli maçlardı temkinli oynadık , top genelde rakipte durdu. Erol Bulut top oynatmıyor diye bir şey yok yani. Her takıma başka taktikle çıkıyoruz.

Kimi takıma organize ataklarla yükleniyor , kimine kontra deniyor kimine kanattan ortalarla gol deniyoruz.
Alanya maçına bir şey diyemem ama Hatay maçındaki Fb bu seneki en kötü Fenerbahçeydi.Tabiki derbi için bir ölçü değil ama Fb daha iyi futbol oynamalı, kaleci Altay bu kadar ön plana çıkmamalı.

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Galatasaray kazanır kadrosu daha iyi fenerde önmli eksikler var birinciliğe yakışan oyun oynamıyor fener

Reaksiyon puanı
10,325
Gustavo ile Pelkas olmayınca kafam karıştı. Bir Fenerbahçeli olarak biraz Fatih TERİM'e güveniyorum! Anladınız eminim.

Gerçi kadromuz geniş, işi kotarabiliriz ama, biraz da defansımızın iyi olmamasından çekiniyorum doğrusu. Lakin şu da var ki Galatasarayın Avrupa şampiyonu olan o efsane takımını en zayıf dönemimizde bile yenmiştik. Fakat derbiler hiçbir zaman kağıt üstündeki gibi olmuyor, bambaşka bir atmosferde oynanıyor. Hadi hayırlısı, iyi olan kazansın... Diyemiyorum, çünkü kötü de olsak biz kazanalım! :)

Reaksiyon puanı
4,101
Gustavo ile Pelkas olmayınca kafam karıştı. Bir Fenerbahçeli olarak biraz Fatih TERİM'e güveniyorum! Anladınız eminim.

Gerçi kadromuz geniş, işi kotarabiliriz ama, biraz da defansımızın iyi olmamasından çekiniyorum doğrusu. Lakin şu da var ki Galatasarayın Avrupa şampiyonu olan o efsane takımını en zayıf dönemimizde bile yenmiştik. Fakat derbiler hiçbir zaman kağıt üstündeki gibi olmuyor, bambaşka bir atmosferde oynanıyor. Hadi hayırlısı, iyi olan kazansın... Diyemiyorum, çünkü kötü de olsak biz kazanalım! :)
Top mu yuvarlak demişler hocam :D