Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi tahminleri alalım!!!

Fenerbahçe-Beşiktaş Derbisi kim kazanır?

• a) Fenerbahçe yener

Kullanılan: 15 44.1%
  • b) Beşiktaş yener

Kullanılan: 11 32.4%
  • c) Berabere biter

Kullanılan: 8 23.5%

• Kullanılan toplam oy
    34
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,745
Halen daha federasyon feneri korudu diyorsanız futbol değil su topu falan izleyin. BJK'nin 2. golden önceki net faulu verilmedi ve Josefe kırmızı yerine sarı verildi. Ben böyle kollanan bir beşiktaş hayatımda görmedim.
Hakem gerçekten çok kötü idi. Joseph kesin kırmızı idi ama ondan önce de fenerin yaptığı faul vardı.
Onu da atladı. Hakem feneri kayırmadı beşiktaşı da kayırmadı.
Sadece korkunç bir maç yönetti.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lemos PTT topçusu gibi , Altay ve Sosa 3. lig topçusu.

Ben başından beri Altayla olmaz diyorum fakat anadolu takımlarında forvet olmadığı için onların şutlarını çıkarttı diye en iyi kaleci diyorlar. Değil abi. Halen daha Fenerbahçe için yetersiz bir kaleci. Dün her şutu yedi ayıp olmasın beşiktaşlılara diye.
Lemos konusunda hemfikirim sadece.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,286
Hıhı tamam..

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,286
Tipik Beşiktaşlı yorumu. Ortaya asılsız bir şey atıyor , karşılık verince hemen geriye kaçıyor. Galatasaray Fenerbahçe Trabzon maçları gibi ciddiye alınmıyor Beşiktaş maçları bu yüzden.
Yok kardeşim, tartışmayı sevmem tanımadığım insanlarla. Futbol bizim kültürümüzde farklı algılanıyor. Ben spor olarak bakıyorum, geriye dönük olarak bakacak olursak dediklerimde yanlış bulmak zor olur.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Son yıllarda derbi adına layık olan tek derbiler FB-BJK maçları bana kalırsa. Niye ciddiye alınmasın ki? FB-GS maçları çok uzun zamandır tat vermiyor. Trabzon maçları derbi değil zaten.

HalukSonmez

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
10 kişi takımı, penaltı atıp yenemiyorsan bu hakemin değil, Fenerbahçe'nin sorunudur.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Lemos PTT topçusu gibi , Altay ve Sosa 3. lig topçusu.

Ben başından beri Altayla olmaz diyorum fakat anadolu takımlarında forvet olmadığı için onların şutlarını çıkarttı diye en iyi kaleci diyorlar. Değil abi. Halen daha Fenerbahçe için yetersiz bir kaleci. Dün her şutu yedi ayıp olmasın beşiktaşlılara diye.
FB orta saha kurgusunu hala oturtamadı.Sorun Altaydan ziyade orta sahada FB agresif ve hızlı oynayamıyor.Savunma sadece 4 kişiyle yapılmaz.Savunma takım halinde yapılır.Erol hocanın yerinde olsam derbide orta sahayı Ozan-Gustavo-Mert hakan yapar kanatları Caner ile Thiam yapardım.Altaya derbi için kızamıyorum.Bence FB performansı bu sene genel olarak iyi.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Evet Fenerbahçeliyim. Ama Türkiye'de oynanan futbol bana keyif vermiyor. İngiltere, İspanya, Almanya liglerini seyrettikten sonra Türkiye çok yavan malessef. Fener kazanırken de öyle kaybederken de öyle.
Ama bu topçulara milyon öroları da ödüyoruz. O konuda Avrupa'dan aşağı değiliz malessef.
Türkiye'de ederi kadar yapan topçu sayısı iki elin parmaklarını geçmez, bu ayrı bir konu ancak bu derbiyi de kendi özelinde değerlendirmek lazım. Mahalle maçı yakıştırması yapmak, Kadınlar Dünya Kupası'nı yeğlemek falan biraz duygusal yorum olmuş.
Lig uzun bir maraton, Fenerbahçe kazanmış, Galatasaray kazanmış, Beşiktaş kazanmış, Trabzonspor kazanmış vesaire çok da önemli değil; şu pandemi sürecinde kafamız yeter ki biraz boşalsın; koronavirüs, magazin, siyaset dışında biraz da farklı şeyler konuşalım. :)

Reaksiyon puanı
8,022
Son yıllarda derbi adına layık olan tek derbiler FB-BJK maçları bana kalırsa. Niye ciddiye alınmasın ki? FB-GS maçları çok uzun zamandır tat vermiyor. Trabzon maçları derbi değil zaten.
Fenerbahçe-Galatasaray derbisi dünya derbisidir. Oyun zevki vermese bile bunu değiştiremezsiniz. Ek olarak Trabzonspor maçları beşiktaş maçlarından daha heyecanlı geçiyor. Sırf FB-BJK maçlarında kavga çıkıyor diye derbiye layık olmuş olmuyor.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Fenerbahçe-Galatasaray derbisi dünya derbisidir. Oyun zevki vermese bile bunu değiştiremezsiniz. Ek olarak Trabzonspor maçları beşiktaş maçlarından daha heyecanlı geçiyor. Sırf FB-BJK maçlarında kavga çıkıyor diye derbiye layık olmuş olmuyor.
Fb-Bjk maçı Ahmet Çakarın deyimiyle derbicik.???

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,745
Türkiye'de ederi kadar yapan topçu sayısı iki elin parmaklarını geçmez, bu ayrı bir konu ancak bu derbiyi de kendi özelinde değerlendirmek lazım. Mahalle maçı yakıştırması yapmak, Kadınlar Dünya Kupası'nı yeğlemek falan biraz duygusal yorum olmuş.
Dediğim gibi Fener'in iyi ya da kötü olması ile alakası yok. Örneğin Türk klüplerinin Avrupa kupaarındaki haline bakarsak Ligimizin hangi seviyeden nereye düştüğünü çok daha iyi anlarız.

Teşbihte hata olmaz. Kadınlar dünya kupasını yeğlemek de bir teşbihtir. Abartılı bulabilirsiniz tabii. Ama zaten yavan olan lig şimdi taraftarsız iyice kabak tadı veriyor.

Lig uzun bir maraton, Fenerbahçe kazanmış, Galatasaray kazanmış, Beşiktaş kazanmış, Trabzonspor kazanmış vesaire çok da önemli değil; şu pandemi sürecinde kafamız yeter ki biraz boşalsın; koronavirüs, magazin, siyaset dışında biraz da farklı şeyler konuşalım. :)

Fb-Bjk maçı Ahmet Çakarın deyimiyle derbicik.???

Ahmet Çakar'ın işi gündem yaratacak yorum yapıp gündemde kalmaya çalışmak zaten.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Dediğim gibi Fener'in iyi ya da kötü olması ile alakası yok. Örneğin Türk klüplerinin Avrupa kupaarındaki haline bakarsak Ligimizin hangi seviyeden nereye düştüğünü çok daha iyi anlarız.

Teşbihte hata olmaz. Kadınlar dünya kupasını yeğlemek de bir teşbihtir. Abartılı bulabilirsiniz tabii. Ama zaten yavan olan lig şimdi taraftarsız iyice kabak tadı veriyor.

Ahmet Çakar'ın işi gündem yaratacak yorum yapıp gündemde kalmaya çalışmak zaten.
Ahmet Çakarın en çok Sinan Engini çıldırtması hoşuma gidiyor.???

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,745
Ahmet Çakarın en çok Sinan Engini çıldırtması hoşuma gidiyor.???

İşin doğrusu genelde Rıdvan'ın yorumlarını seviyorum. Ahmet Çakarlar Ermanlar Sinanlar ROKlar
tamamen geyik muhabbeti. Ve saçma sapan geyikler ile vaktimi harcamıyorum.

Çok şükür.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356

İyi bakalım, öyle olsun. :)