Fenerbahçe 2-2 Galatasaray | Dev Derbi - Spor Toto Süper Lig 31. hafta

Fenerbahçe - Galatasaray Maçının Sonucu Ne Olur?

• Fenerbahçe

Kullanılan: 61 37.9%
  • Berabere Biter

Kullanılan: 20 12.4%
  • Galatasaray

Kullanılan: 80 49.7%

• Kullanılan toplam oy
    161

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Uuuu konuya ne olmuş böyle :)

40 üye 75 konuk rezilliği izliyor. Neyi tartışıyorsunuz yahu, öyle veya böyle oynandı bitti maç.

Ah o direk olmasaydı, ah Gökhan iyi vursaydı, Ah Elmander'in golünde Volkan'ın kolu biraz yukarıda olsaydı. Şöyle olsaydı, böyle olsaydı... Koca koca adamlarsınız, 5 yaşındaki çocuk yapmaz şu muhabbeti :)

Neyse ben daha fazla bir şey yazmayacağım. Sevinenler Üzülenler şu maçın heyecanından iyice kurtulsun da, seviyeli, saygılı muhabbet olursa takip ederim konuyu...

Sahaya yabancı madde atanların da, Allah belasını versin !!!

Mai Nai

Emektar
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Gazınızı play off saçmalığındaki maçlara saklayın o zaman ki ortam çok daha gergin olacak

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Galatasararay'lı olmanın haklı gururu :)
Teşekkürler Galatasaray :)

O yabancı madde atanları....

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
fener bu akşam nazlı genç kızlar gibiydi :D elletirim ama vermem :D

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
canlı yayın güzel baya. fatih terim filan orda

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Maçtan sonra özeti izledim 2 golden sonra nerdeyse fenerin pozisyonu tek kale maç ve mactan önce fark muhabbeti yapan taraftarların beraberliğe sevindiğini görmek. Gelde gurur duyma Galatasaraylı olmakla.

Yorum budur ultraaslanım benim :)

preferst

Profesör
Reaksiyon puanı
30
Ne oluyor öyle konunun içi dışına çıkmış.

Ne maçtı bee.. kadıköyde maç seyremenin tadı da başkaymış. 50.000 angry birds :)

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9

evet doğru, Galatasaray son 3 maçını kaybetse, Fenerbahçe son üç maçını kazansa bile ikili averajdan Galatarasay ligi lider bitirecek ve devler ligine gidecek.
bu seneki play off formalite gereği oynanacak ama play off larda şampiyonluğu kaybetse bile ligi lider bitirdiği için ön eleme oynayacak.

mazruf

Emektar
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
evet doğru, Galatasaray son 3 maçını kaybetse, Fenerbahçe son üç maçını kazansa bile ikili averajdan Galatarasay ligi lider bitirecek ve devler ligine gidecek.
bu seneki play off formalite gereği oynanacak ama play off larda şampiyonluğu kaybetse bile ligi lider bitirdiği için ön eleme oynayacak.

O ligi birinci bitiren Şampiyonlar Ligine kesin gider kuralı UEFA'nın karşı çıkmasıyla kaldırılmıştı. Play-off'u ilk ikide bitiren takımlar Şampiyonlar ligine gidecek (direkt-ön eleme)

TFF, Şampiyonlar Ligi'nde ülkemizi temsil edecek takımların 34 haftalık normal sezonu birinci bitiren takım ile play-off'u şampiyon bitiren takım olmasına karar vermişti. Ancak UEFA'dan gelen uyarı ile bu sistem değiştirildi. TFF'nin yeni kararı uyarınca Şampiyonlar Yigi'ne play-off'un birincisi ve ikinci gidecek! 34 haftalık normal sezonu birinci bitirmenin Avrupa Kupalarına katılımda hiçbir önemi olmayacak.
http://www.ligtv.com.tr/haber/devler-liginin-yolu-degisti

preferst

Profesör
Reaksiyon puanı
30
Zaten ligin içine ettiler. Play off sistemini getirenler gittiler, ucubelerini bıraktılar. Bundan sonra ne olur bilemem ama benim için lig bitmiştir. ŞAMPİYON GALATASARAY...

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
O ligi birinci bitiren Şampiyonlar Ligine kesin gider kuralı UEFA'nın karşı çıkmasıyla kaldırılmıştı. Play-off'u ilk ikide bitiren takımlar Şampiyonlar ligine gidecek (direkt-ön eleme)
kaldırıldığından haberim yoktu, bilgi için teşekkürler.

sonmodel06

Profesör
Reaksiyon puanı
4

Bu doğru ama Haber7 kural okumadan yazmış. Milleti yanlış bilgilendiriyor.. :thumbdown:

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8
[video=youtube;5PXIVC4Hilc]http://www.youtube.com/watch?v=5PXIVC4Hilc&feature=player_embedded[/video]

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Yanlışınız var Fenevbahçe 3.5 - Galatasaray 2 :D

Hadi takım ismini sevmediğiniz ve dalga geçmek için böyle yazabilirsiniz.

Sevmeseniz de, bir insanın kusuru ile dalga geçmenin, göremeyen, Duyamayan, yürüyemeyen, herhangi bedensel engelli bir insanın durumu ile dalga geçmekten farkı yok...

Sizin bedensel yönden bir engeliniz var mı bilmiyorum... Varsa veya hayat bu ya, bir gün olursa ( İnşallah yoktur ve olmaz ), sizinde bu yönünüz ile dalga geçerlerse, belki o zaman anlarsınız hatanızı... Belki !!!

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Hakikaten Akşam Kimin takımı galip gelirse gelsin,Tebrikleşelim mi bu başlık altında?:w00t::)
Forumda Centilmenlik havası estirelim.:)
Cümle Alem görsün,Takım nasıl tutulurmuş?:yes::flowers:

Varım Diyenler.:clover::yes:
Yukarıda yazmıştım.Yenilsemde tebrik edecektim.
Berabere kaldık.2 Takımıda kutlarım.
Ama konu maçlıktan çıkmış nerelere gelmiş.(Angry Birds ler,Fenevler falan)
Birşeyler söylerdim.
Amma kendi kendime söz vermişliğim var.
Yoksa laf bilmez değiliz Evelallah.
Sözümde duruyorum.
Maçta Fatih Terim ve Hasan Şaşa yapılanlarda çok ayıp ve yanlış şeyler.
Bunu Tüm FENERBAHÇEYE de kimse mal edemez buda böyle bilinmeli.
Zamanında takım ismini doğru yazmadığımdan uyarılmıştım.
Bakıyorum her şey söylenmiş takımım hakkında.Kimsede ceza almamış.
Neyse herkes ne olup olmadığını bir şekilde gösteriyor.

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
böyle bir sayfa yok diyor?
Bize özenip üç boyutlu koreografi yapmaya kalkmışlar ama becerememişler, onunla ilgili sanırım :D

--- Mesaj Güncellendi ---

Yukarıda yazmıştım.Yenilsemde tebrik edecektim.
Berabere kaldık.2 Takımıda kutlarım.
Ama konu maçlıktan çıkmış nerelere gelmiş.(Angry Birds ler,Fenevler falan)
Birşeyler söylerdim.
Amma kendi kendime söz vermişliğim var.
Yoksa laf bilmez değiliz Evelallah.
Sözümde duruyorum.
Maçta Fatih Terim ve Hasan Şaşa yapılanlarda çok ayıp ve yanlış şeyler.
Bunu Tüm FENERBAHÇEYE de kimse mal edemez buda böyle bilinmeli.
Zamanında takım ismini doğru yazmadığımdan uyarılmıştım.
Bakıyorum her şey söylenmiş takımım hakkında.Kimsede ceza almamış.
Neyse herkes ne olup olmadığını bir şekilde gösteriyor.
Ben imparatora bunu yapanlara bela okurken diğer Fenerli arkadaşları tenzih etmiştim hocam, yanlış anlaşılma olmasın. Diğer arkadaşlar da bu bölümle ancak derbiden derbiye ilgilenen arkadaşlar sanırım, bu tür gereksiz huyları geride bırakmaya çalıştığımızdan haberleri yoktur.

Bu arada Angry Bird'ü ben de kullanıyorum, gayet güzel bir şaka bence :D

trancelogy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bize özenip üç boyutlu koreografi yapmaya kalkmışlar ama becerememişler, onunla ilgili sanırım :D

evet kardeşim aynen öyle iki kereografi arasındaki farkı gösteren bir resimdi silinmiş ne yazıkki , bulursam eklerim .

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34

Ben imparatora bunu yapanlara bela okurken diğer Fenerli arkadaşları tenzih etmiştim hocam, yanlış anlaşılma olmasın. Diğer arkadaşlar da bu bölümle ancak derbiden derbiye ilgilenen arkadaşlar sanırım, bu tür gereksiz huyları geride bırakmaya çalıştığımızdan haberleri yoktur.

Bu arada Angry Bird'ü ben de kullanıyorum, gayet güzel bir şaka bence :D
Hiç güzel bir şaka değil y_ates.
Karşındakini kışkırtıyorsan bu şaka olmaz.Bu bambaşka bir şey olur.

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Simgenizin kanarya olması sebebiyle yapılan basit bir şaka. Buna bile kışkırtma dersek o kadar kışkırtıcı şey buluruz ki bu işin sonu gelmez. Derbilerde istediği sonucu alan takımın taraftarı doğal olarak şaka yollu biraz gırgır geçecektir karşı tarafla. Buna daha fazla anlam katmamak lazım.

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27

Ee hocam bu olabilir yahu. Bu da olmazsa tadı tuzu kalmaz ki :)

Şu koreografiyi merak ettim neymiş :)

preferst

Profesör
Reaksiyon puanı
30
Galatasaraylı taraftarların Beşiktaş maçı tribünlerde gerçekleştirdiği Teknik Direktör Fatih Terim'i onure eden üç boyutlu koreografi gösterisi çok ses getirince Fenerbahçeliler de harekete geçmişti.

Sarı - lacivertiler Galatasaray derbisinde Kadıköy'de hafızalara kazınacak bir üç boyutlu koreografi için yaklaşık 2 haftadır çalışmalar yürütüyordu. Ancak derbiye saatler kala koreografiyi taşıyacak iplerin makarası kopunca günlerce hazırlanan gösteri de iptal edildi.

Böyle bir olay yaşanmasıyla Fenerbahçeli taraftarlar müthiş maç öncesi büyük hayalkırıklığı yaşadı. Bakalım bu moral bozucu durum, Fenerbahçe'nin itici gücünü maçta nasıl etkileyecek.

MARATON.COM.TR ÖZEL
HABER: Nuri BERK

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Fenerbahçe'lilere göre şanssızlık, diğer takımlara göre beceriksizliktir bu.

Bana göre ise Beceriksizlik. Böyle bir işe kalkışıyorsan en iyi malzemeleri kullanacaksın, sorunsuz bir şekilde yapacaksın her şeyi.

421237_300534073345529_166374723428132_755213_990771890_n.jpg5576745868421237_300534073345529_166374723428132_755213_990771890_n.jpg

Çok fazla kaynak yok ama resimden de anlaşılacağı üzere, sahne perdeleri açılacak ve arkasında üç boyutlu koreografi olacaktı. Perde arkasında sergilenecek üç boyutlu koreografi tamamen hayal gücünüze kalmış :D

Sonuç olarak 3D, oldu : D

Aslında fena fikir değilmiş hani :)

AoOfrmDCMAALhp_.jpg