Fenerbahçe 2-2 Galatasaray | Dev Derbi - Spor Toto Süper Lig 31. hafta

Fenerbahçe - Galatasaray Maçının Sonucu Ne Olur?

• Fenerbahçe

Kullanılan: 61 37.9%
  • Berabere Biter

Kullanılan: 20 12.4%
  • Galatasaray

Kullanılan: 80 49.7%

• Kullanılan toplam oy
    161

Bu konuyu okuyanlar

nevuser

Profesör
Reaksiyon puanı
2
volkan bi pozisyonda topu artistçe almak için topun üstüne doğru zıplamıştı topu elinden kaçırdı :D o görüntü var mı acaba

:) Bizim tek sorunumuz şuydu bence ileriye kadar geliyoduk gole çeviremiyordukk ya bizim oyuncular sanki topu yeni görmüş gibiydiler :D

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
:) Bizim tek sorunumuz şuydu bence ileriye kadar geliyoduk gole çeviremiyordukk ya bizim oyuncular sanki topu yeni görmüş gibiydiler :D

hehe :D evet fena saldırıyordur dönen her topta yeni bi atak oluyordu nerdeyse

--- Mesaj Güncellendi ---

Bir de herkese dikleniyor artist :D Benim anlamadığım neyine güveniyor bu velet, Melo ya da Eboue bir dokunsa hayatla bağlantısı kesilir :D

aynen ya her pozisyonda birine artistlendi

nevuser

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Bir de herkese dikleniyor artist :D Benim anlamadığım neyine güveniyor bu velet, Melo ya da Eboue bir dokunsa hayatla bağlantısı kesilir :D

:D :D abi melonun kafayla vurduğu topu çıkardı ya o boyla hay böyle işin dedim ya resmen iki emre oldu :D

artiss10

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ancak takım isimlerini bilinçli olarak yanlış yazmak en azından yüz küsür yıllık değerlerimize saygısızlıktır. Ben Fenerbahçe'li arkadaşlarım sürekli uyarıyorum rakip takımların adlarının düzgün yazılması konusunda. Bilen bilir.

Bunu bir de kişilerin özür'ü üzerinden eğlenmek adına yapıyorsanız, diyecek başka bir sözüm yok...

Sanırım dediğimi yanlış anladın renktaş, insanların espri anlayışındaki kıtlığı vurgulamak istemiştim :) Fenev lafı bile dua ile dalga geçilmesinden daha kabul edilebilir . Demek istediğim buydu :)

Fantoma

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Sadece eğlenmek adına Spor Forumu yazılarını okuyorum.

Fantoma

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Sevgili @y-ates,
Hangi dalda hangi takımımız olursa olsun Avrupa/Dünya kupalarında/liglerinde her sporcumuzla iftihar ediyorum.
Beni bu kelamımla hatırla.
Ama Spor Forumunda sırf kavga amaçlı yazılar yazıldıkça, konulara sadece gırgırına şeyler yazıyorum okuduğun gibi.
Alt ucu berabere biten ve Avrupa futbol sektöründe hala yüksek bir amaç uğruna yer almayı düşünemeyen güzide (!) kulüplerimiz yöneticilerinin dahi hali buyken, bu 47 sayfada bir şey ummak fazlaca saflık olmaz mı?

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8
"Hasan Şaş’a gelen cisim muamma"

:) yorum bak :)

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Öyle yada böyle çok güzel bir derbiydi.Bir hafta boyunca heyecanlanmaya yetti doğrusu.Sonucu da lehimize olsa harika olacaktı ama olmadı :) Nasip.

RKYuckeN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
vallaha hem gsye hemde fbye büyük sevinç duyuyoruz :D :D :D