Fenerbahçe 2-2 Galatasaray | Dev Derbi - Spor Toto Süper Lig 31. hafta

Fenerbahçe - Galatasaray Maçının Sonucu Ne Olur?

• Fenerbahçe

Kullanılan: 61 37.9%
  • Berabere Biter

Kullanılan: 20 12.4%
  • Galatasaray

Kullanılan: 80 49.7%

• Kullanılan toplam oy
    161

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
o perdenin hiç açılmama ihtimali de var. valla fiyasko olurdu :D

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
Şimdiden tebrik ederiz arkadaşlar..

İşte böyle tuttuğum takımın insanlarını istiyorum. Burada esas tebrik edilecek şahıs kardeşim.

İsterdim ki son dakikada ki de gol olsun iddaanın gözünden vurup takımım bana para kazandırsın ama olmadı.

2. yarıda daha iyi oynadık berberlikler bizi sevindirmiyor Kadıköyde galibiyet almaktı isteğimiz.

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
o perdenin hiç açılmama ihtimali de var. valla fiyasko olurdu :D

Açılmamış zaten, en güçlü iddia bu :)

Teknik arıza, Halat kptu, olası bir yangın tehlikesi nedeniyle seyircilerin güvenliği açısındana izin verilmemiş gibi bir sürü iddia dolaşıyor ortalıkta..

LeaveNhA

Doçent
Reaksiyon puanı
5
2-2 bişey çağrıştırmıyor değil mi, herkez rahat mı ? :D

Reaksiyon puanı
188
Hadi takım ismini sevmediğiniz ve dalga geçmek için böyle yazabilirsiniz.

Sevmeseniz de, bir insanın kusuru ile dalga geçmenin, göremeyen, Duyamayan, yürüyemeyen, herhangi bedensel engelli bir insanın durumu ile dalga geçmekten farkı yok...

Sizin bedensel yönden bir engeliniz var mı bilmiyorum... Varsa veya hayat bu ya, bir gün olursa ( İnşallah yoktur ve olmaz ), sizinde bu yönünüz ile dalga geçerlerse, belki o zaman anlarsınız hatanızı... Belki !!!

Yazdıklarım hiç bir insan evladını bağlamaz. Maksat eğlence olsun diye yazılmış bir şey. Saçma ve gereksiz yere bu kadar takılmanıza anlam veremiyorum. Bedensel engeli olan biri ile dalga geçmeyi bırakın bunu aklından dahi geçirmeyecek kadar duyarlı bir insana bunları yazdığınızı hatırlatırım. Yaptığınız resmen galatasaraylıların fenerin önüne bir sürü argüman çıkarmasına karşın fenerlilerin sadece "olsun biz de 6-0 yendik" demesi kadar saçma ve gereksiz. Ön yarılarınızı bir kenara bırakın da insanların aslında nasıl bireyler olduğunu tanımadan çıkarmaya çalışmayın...

Ayrıca maçın kısa özetini vermek gerekirse:

6QkXZ.jpg

:D:D:D

Daha da bir şey demeye gerek yok :)

byharby

Profesör
Reaksiyon puanı
21
Karnaval yeri :D :D Ne canlılar var ya! Nagihan'ı gölgede bıraktı lavuk.

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
75 dakika yüreği ağzında gezen Fenerlilere iyi bi haberim var: play off'larda 180'dakika daha yüreğinizi ağzınızda gelecek :)

artiss10

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yanlış mı okudum,insanların dua etmeleriyle mi dalga geçiliyor ?
82. dk dan itibaren bildiğim bütün duaları okudum,hem de en az 5 kere .. Ne için ?
Belki mucize olur da tekrar öne geçeriz diye ? Dalga geçilecek başka şeyler bulun bence.

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Ayrıca o 90+4 görüntüsü geçen sezon ki alakasız bir maçtan alınmış...Eğlenecek bir şey arıyorsanız bari gerçek bir şey olsun..

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Yazdıklarım hiç bir insan evladını bağlamaz. Maksat eğlence olsun diye yazılmış bir şey. Saçma ve gereksiz yere bu kadar takılmanıza anlam veremiyorum. Bedensel engeli olan biri ile dalga geçmeyi bırakın bunu aklından dahi geçirmeyecek kadar duyarlı bir insana bunları yazdığınızı hatırlatırım. Yaptığınız resmen galatasaraylıların fenerin önüne bir sürü argüman çıkarmasına karşın fenerlilerin sadece "olsun biz de 6-0 yendik" demesi kadar saçma ve gereksiz. Ön yarılarınızı bir kenara bırakın da insanların aslında nasıl bireyler olduğunu tanımadan çıkarmaya çalışmayın...

İşte bende onu söylüyorum, İnsanların kusurlarıyla dalga geçerek eğlenmek... Aklınızdan bile geçirmediğiniz belli zaten.

Tamamen insani bir konu ile alakalı yazdığım yoruma cevap olarak, hiç alakası olmayan 6-0'dan bahseden sizsiniz... Kurtulun artık bundan... :)

Yanlış mı okudum,insanların dua etmeleriyle mi dalga geçiliyor ?
82. dk dan itibaren bildiğim bütün duaları okudum,hem de en az 5 kere .. Ne için ?
Belki mucize olur da tekrar öne geçeriz diye ? Dalga geçilecek başka şeyler bulun bence.

Takımı gol attığında sevinmek, işler kötü giderken gerekirse dua etmek çok doğal olan taraftarlık duyguları... Her maçta yaşanabilecek durumlar.

2-2, timsah yürüyüşü, olmayan şampiyonluğu kutlamak eğlenilmesi gereken rakibine takılabileceğin bir olay. Bundan rahatsızlık duymam şahsen. Komik bir durum yaşandı, yapacak bir şey yok. :)

Ancak takım isimlerini bilinçli olarak yanlış yazmak en azından yüz küsür yıllık değerlerimize saygısızlıktır. Ben Fenerbahçe'li arkadaşlarım sürekli uyarıyorum rakip takımların adlarının düzgün yazılması konusunda. Bilen bilir.

Bunu bir de kişilerin özür'ü üzerinden eğlenmek adına yapıyorsanız, diyecek başka bir sözüm yok...

--- Mesaj Güncellendi ---

Ayrıca o 90+4 görüntüsü geçen sezon ki alakasız bir maçtan alınmış...Eğlenecek bir şey arıyorsanız bari gerçek bir şey olsun..

Resimlerin hiç biri dünkü maça ait değil.

Fenerbahçe taraftarının maç sırasındaki ruh hali temsili resimlerle anlatılmaya çalışılmış anladığım kadarıyla. :)

nevuser

Profesör
Reaksiyon puanı
2

Ayrıca maçın kısa özetini vermek gerekirse:

6QkXZ.jpg

:D:D:D

:) Aynen zor yırttılar vala ya ben takımımla gurur duyuyorum :)

Maça gelince özellikle seyirciye o sahaya yabancı madde atanları insan olarak görmüyorum bence önce insan sonra taraftar olmayı denesinler ;)

ŞAMPİYONLUK ŞARKISI DÜŞMESİN DİLLERDEN !

Senisma34

Profesör
Reaksiyon puanı
34
GALATASARAY'ımızı can-ı gönülden kutlarım ve bana göre Şampi.. değil ŞAMPİYON. Fener'i bildiğin gömdük. İstatistiklere bakarsak;

Fenerbahçe - Galatasaray İstatistikler

Toplam Şut: Fenerbahçe 10 Şut , Galatasaray 18 Şut
İsabetli Şut: Fenerbahçe 5 Şut, Galatatasaray 9 Şut
Korner: Fenerbahçe 2 Korner, Galatasaray 6 Korner
Ceza Sahasına Orta: Fenerbahçe 15 Orta, Galatasaray 27 Orta
Topla oynama: Fenerbahçe 46%, Galatasaray 54%
Toplam Pas: Fenerbahçe 291 Pas, Galatasaray 389 Pas
İsabetli Pas: Fenerbahçe 228, Galatasaray 323 Pas
Fenerbahçe toplam 103,6 km koştu
Galatasaray toplam 107,6 km koştu
En çok koşan futbolcular
Engin Baytar-Galatasaray 10749 Metre
Selçuk İnan-Galatasaray 10691 Metre
Gökhan Gönül-Fenerbahçe 10662 Metre

Ayrıca En çok Stoch'tan korkardım, yanılmışım. Stoch'u çok iyi oyuncu gibi gösteren aslında Türkiye'de sağ bek olmamasıdır. Sağlam bir sağ bek (Eboue) karşısına çıkınca madara oldu.

Bu takım şuan Avrupa'da oynasaydı, Türkiye'nin futbolu kısır olmazdı. Derece büyük olurdu bundan eminim..

nevuser

Profesör
Reaksiyon puanı
2
41696434266052243725014.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Beyler siz ne düşünüyorsunuz ? (ben yazmadım bir sayfadan alıntıdır.) Ben arkdaşıma sorduğumda sow'un arkası dönük olduğu için faul verilmedi dedi (güzel goldü gerçekten) ama sizin görüşlerinizi merak ettim ?

ALLAH'tan Semihin kafasına gelmemiş ya.

ADRENALİN-1

Doçent
Reaksiyon puanı
0
41696434266052243725014.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Beyler siz ne düşünüyorsunuz ? (ben yazmadım bir sayfadan alıntıdır.) Ben arkdaşıma sorduğumda sow'un arkası dönük olduğu için faul verilmedi dedi (güzel goldü gerçekten) ama sizin görüşlerinizi merak ettim ?

ALLAH'tan Semihin kafasına gelmemiş ya.

melo tabanı gösteriyorda, sowun volesi nasıl taban oluyor ? Komik olmayalım :D

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
istatistiklerde de bariz üstünlüğümüz var

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Tamam hakem Fenerbahçe'yi tuttu, siz de bu şarkıyı dillerinizden düşürmediniz.

S_T_A_L_K_E_R

Profesör
Reaksiyon puanı
40
[MENTION=102225]nevuser[/MENTION]
Semih pozisyona sonradan dahil oluyor. Yani Sow'un arkasında. Bence o pozisyonda faul yok.

Tebrikler aslanlar. Feneri ezerek normal ligi şampiyon bitirmek ayrı bir zevkli.

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
yav buna nasıl faul dersiniz. tüm rövaşata goller faul o zaman. sonuçta o topa rövaşata vurmak için illaki ayak o mesafeya kalkacak.

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
volkan bi pozisyonda topu artistçe almak için topun üstüne doğru zıplamıştı topu elinden kaçırdı :D o görüntü var mı acaba

nevuser

Profesör
Reaksiyon puanı
2
yav buna nasıl faul dersiniz. tüm rövaşata goller faul o zaman. sonuçta o topa rövaşata vurmak için illaki ayak o mesafeya kalkacak.

hocam tamam sakin :D güzel goldü vallaha ben bile ayakta alkışladım :) sadece merak ettim amacım herhangi bir tartişma yaratmak değil

nevuser

Profesör
Reaksiyon puanı
2
ADRENALİN valla aga ben tabanı görüyorum ama topa giden taban değil artık neyse olmuş bitmiş ayrıca maçı kadiköyde izledim sizin teknik direktöre fena laflar gelıyordu :D :D

ADRENALİN-1

Doçent
Reaksiyon puanı
0
fenerbahçe ilk yarıda oynadığı futbolu, ikinci yarıda oynayabilseydi, fenerbahçe şimdi galatasarayı çok farklı yenecekti ama ikinci yarı geri çekilmesi maçın kaderini belirledi, 3-2'de yenebilirdi galatasaray ama fenerbahçe ilk yarıda oynadığı futbolu oynasaydı fenerbahçe kazanırdı.

ercant

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ah o direk yok mu zaman durdu sanki akmıyor hala

ADRENALİN-1

Doçent
Reaksiyon puanı
0
ADRENALİN valla aga ben tabanı görüyorum ama topa giden taban değil artık neyse olmuş bitmiş ayrıca maçı kadiköyde izledim sizin teknik direktöre fena laflar gelıyordu :D :D
eee hak etti tabi ki, bu kadar korkak oynarsan taraftar gereken cevabı verir.

artık bu bize ders oldu, inşallah bir daha korkak futbol oynatmaz, oynatırsa eleştirilere hazır olsun aykut

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Çok yakınında başka bir futbolcu varsa rövaşetaya kalkmayacak o zaman, bana göre de net bir endirekt faul bu. Selçuk Dereli de bugün öyle yazmış. Ayrıca Emre de atılmalıydı dün. Hakemi hiç beğenmedim açıkçası.

nevuser

Profesör
Reaksiyon puanı
2
fenerbahçe ilk yarıda oynadığı futbolu, ikinci yarıda oynayabilseydi, fenerbahçe şimdi galatasarayı çok farklı yenecekti ama ikinci yarı geri çekilmesi maçın kaderini belirledi, 3-2'de yenebilirdi galatasaray ama fenerbahçe ilk yarıda oynadığı futbolu oynasaydı fenerbahçe kazanırdı.

Katılıyorum yanlız bence erken gelen gol bizi baya sarstı özellikle melo çok kötüydü ya alexi serbest bırakırsan o adamda ordan affetmez artı benim anlamadığım baroni değiştir işareti yapıyor ancak alex çıkıyor yav :D