Fenerbahçe, 1959 öncesi şampiyonlukları için TFF'ye başvurdu.

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
8,024
dediğim gibi şike yaptığımız yazılı olarak kanıtı varmı yok? Diyelim ki yaptık neden içerde yatmadı bizimde başkanımız asil rezil olan blli ?
Her türlü yalanına açığım kanıtlayacağım. Tarihte Fenere yapılan olayların 10 da 1 i size yapılda kulübünüz kalmamıştı bile. Sizle daha fazla konuşup futbol bilgimi eksilere çekemeyeceğim tahminen yaşın 14-17 arasında ve son sezonlar dışında hiçbir futbol bilgin yok. Tavsiyem geçmişi de araştırman. Ben geçmişi araştırırken gururlanıyorum siz utanmak için kaçacak yer arıyorsunuz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

10 senedir gidemiyorsunuz adı aklınızdamı hala Cl Nin ?
10 senedir gitmiyoruz ama ülkeye en çok puanı getiren halen daha biziz. Sahada oynayamıyorsunuz şikeci kedicikler ???

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Her türlü yalanına açığım kanıtlayacağım. Tarihte Fenere yapılan olayların 10 da 1 i size yapılda kulübünüz kalmamıştı bile. Sizle daha fazla konuşup futbol bilgimi eksilere çekemeyeceğim tahminen yaşın 14-17 arasında ve son sezonlar dışında hiçbir futbol bilgin yok. Tavsiyem geçmişi de araştırman. Ben geçmişi araştırırken gururlanıyorum siz utanmak için kaçacak yer arıyorsunuz.

10 senedir gitmiyoruz ama ülkeye en çok puanı getiren halen daha biziz. Sahada oynayamıyorsunuz şikeci kedicikler ???
Yaşım 28 merak ediosan 93 doğumluyum yeterli bilgiye sahibim merak etme deki kıvıracak bişe bulamadım buna başvurdum

Reaksiyon puanı
8,024
Hadi cevap ver kanıtı varmı yazılı şekilde kanıt göster inanıcam? Sizin başkanınız neden içerde yattı o zman cevap ver
Google'da gerekli dökümanlar mevcut araştır diyorum 2 saattir zaman kazanmak için boş boş tartışma yaratıyorsun. Sanki babanın takımı şike yaptığını kabul etmek ne kadar zor :)

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Google'da gerekli dökümanlar mevcut araştır diyorum 2 saattir zaman kazanmak için boş boş tartışma yaratıyorsun. Sanki babanın takımı şike yaptığını kabul etmek ne kadar zor :)
Boşuna tartışıyorsunuz.Fb bu konuda yerden göğe kadar haklı.Ligler 1959 da başlar ve 1959 dan önceki şampiyonluk ve kupalar geçersizdir.Bu maddeyi Bjk dahil bütün kulüpler zamanında kabul etmişken bir Bjk lı yönetici (Cenk Koray) Bjk için federasyona gidip 1959 dan önceki 2 şampiyonluğu talep edip konan kuralı bozuyor.O dönem Federasyon Bjk a kurallar gereği haketmediği 2 şampiyonluğu verip diğer bütün kulüplere haksızlık etmiştir.Fb bu konu için bugün değil daha önce başvuru yaptı ve FB dahil bütün kulüplere hak ettiği şampiyonluklar verilmeli.Şike olayına gelince Fb,Gs,Bjk dahil hiçbirinin temiz olduğuna inanmıyorum.Sağlam bir araştırma yapılsa emin ol hepsinden bir sürü pislik çıkar.Bugün Türkiye'de futbol kalitesi bitik durumda iken,Fb ile GS ın oynadığı futbol ve maddi durumları ortada iken bu kadar sert tartışma yapmanızı doğru bulmuyorum.Siz burda birbirinizi yiyorsunuz futbolcular parayı götürüp hayatlarını yaşıyor.

Reaksiyon puanı
8,024
Boşuna tartışıyorsunuz.Fb bu konuda yerden göğe kadar haklı.Ligler 1959 da başlar ve 1959 dan önceki şampiyonluk ve kupalar geçersizdir.Bu maddeyi Bjk dahil bütün kulüpler zamanında kabul etmişken bir Bjk lı yönetici (Cenk Koray) Bjk için federasyona gidip 1959 dan önceki 2 şampiyonluğu talep edip konan kuralı bozuyor.O dönem Federasyon Bjk a kurallar gereği haketmediği 2 şampiyonluğu verip diğer bütün kulüplere haksızlık etmiştir.Fb bu konu için bugün değil daha önce başvuru yaptı ve FB dahil bütün kulüplere hak ettiği şampiyonluklar verilmeli.Şike olayına gelince Fb,Gs,Bjk dahil hiçbirinin temiz olduğuna inanmıyorum.Sağlam bir araştırma yapılsa emin ol hepsindenn bir sürü pislik çıkar.Bugün Türkiye'de futbol kalitesi bitik durumda iken,Fb ile GS ın oynadığı futbol ve maddi durumları ortada iken bu kadar şert tartışma yapmanızı doğru bulmuyorum.Siz burda birbirinizi yiyorsunuz futbolcular parayı götürüp hayatlarını yaşıyor.
Haklısınız. Mesajlarıma bakın başta tartışma çıkarmayayım sessiz kalayım dedim ama arkadaş kulübünün pisliklerinden utandığı için suçluluk psikolojisi ile bağırıp kavga çıkartıyor.

differentturk

Profesör
Reaksiyon puanı
3,059
Şike yapsaydık bizmde başkanımız içerde yatardı şike yaptıysam fenerbahçe için yaptım demezdi
3 temmuzda bizim yöneticilerimiz yattı. İftira attınız. Yıllardır şike yapıyorsunuz laf çıkaran yok. Hala içeri atarlardı diyorsun. O milattan önceki şampiyonluklar dediğin şampiyonlukların arasında gol yemeden biten sezonlar, namağlup biten onlarca sezon var. Sadece Fenerbahçe değil tüm takımların efsane şampiyonlukları var.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Haklısınız. Mesajlarıma bakın başta tartışma çıkarmayayım sessiz kalayım dedim ama arkadaş kulübünün pisliklerinden utandığı için suçluluk psikolojisi ile bağırıp kavga çıkartıyor.
Fb Gs yı şampiyonluklarda geçsin.Ne olucak yani.Dünyanın sonu mu? Bir Gs lı GS ı şampiyonluk için tutacaksa tutmasın.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Futbol bu kadar hayırsız durumdayken siz hala şike tartışıyorsunuz. @Erenist2020 'nin dediği gibi hepsinde bir halt vardır hepsi yapıyor.

Ama dürüst olmak gerekirse GS'nin yaptığı şikeler çok daha fazla göze çarpıyor.

Biraz konu dışı olacak belki hangi sene olduğunu hatırlamıyorum, maksimum 5-6 sene öncedir, FB ilk kere UEFA'da aşırı ile ilerlemişti. En son bir Moskova takımına yenilmişti. İlkinde sanırsam 1-0 sonra 3-1 gibi hir sonuçla kaybetmişti. Ama aşırı ağır şike vardı o maçta. Mehmet ortasahada el yapıyor, kırmızı kart yemişti ve penaltı almıştı. O maçtan sonra zaten hakemin rüşvet aldığı ortaya çıkmıştı.

O zamandan beri Futbolun hayırsız olduğunu düşünürüm.

differentturk

Profesör
Reaksiyon puanı
3,059
Futbol bu kadar hayırsız durumdayken siz hala şike tartışıyorsunuz. @Erenist2020 'nin dediği gibi hepsinde bir halt vardır hepsi yapıyor.

Ama dürüst olmak gerekirse GS'nin yaptığı şikeler çok daha fazla göze çarpıyor.

Biraz konu dışı olacak belki hangi sene olduğunu hatırlamıyorum, maksimum 5-6 sene öncedir, FB ilk kere UEFA'da aşırı ile ilerlemişti. En son bir Moskova takımına yenilmişti. İlkinde sanırsam 1-0 sonra 3-1 gibi hir sonuçla kaybetmişti. Ama aşırı ağır şike vardı o maçta. Mehmet ortasahada el yapıyor, kırmızı kart yemişti ve penaltı almıştı. O maçtan sonra zaten hakemin rüşvet aldığı ortaya çıkmıştı.

O zamandan beri Futbolun hayırsız olduğunu düşünürüm.
Benfica maçı, marşlar okuyarak gitmiştik o maça. İyi oynadılar yalan yok. O zaman küçük olduğum için hakem hatası var mıydı hatırlamıyorum. Ama gerçekten rüşvet almışlarsa yazıklar olsun.

Benfica olmayada bilir aslında ?

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Benfica maçı, marşlar okuyarak gitmiştik o maça. İyi oynadılar yalan yok. O zaman küçük olduğum için hakem hatası var mıydı hatırlamıyorum. Ama gerçekten rüşvet almışlarsa yazıklar olsun.
Benfica değildi. Lokomotif Moskovaydı galiba ama bulamadım şimdi.

Benfica olmayada bilir aslında ?
O maçta ama Benfica almayı haketmişti, çok iyi oynadılar o maçta.

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Madem lafı atıyosun kanıtlarsın kıvırma bnce

3 temmuzda bizim yöneticilerimiz yattı. İftira attınız. Yıllardır şike yapıyorsunuz laf çıkaran yok. Hala içeri atarlardı diyorsun. O milattan önceki şampiyonluklar dediğin şampiyonlukların arasında gol yemeden biten sezonlar, namağlup biten onlarca sezon var. Sadece Fenerbahçe değil tüm takımların efsane şampiyonlukları var.
Neyin iftirası ?

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
2018 sezonundaki maçları izle istersen. O zaman anlarsın. TRT Spor'da bile yalan söylendi o sezon. Belli penaltılar verilmedi. Maç sonrasında yorumlanırken bile yalan söylediler.
Yazılı belgeniz varmı bana kanıt gösterin ona izleyin bunq bakın demeyin sizin yaptığınız şike devlet tarafından onaylandı içeri alındı başkanınız bizimde onaylanan bir olayımız var mı yok mu söyleyin hangi yöneticimiz içeri alındı konu şikeyse bu konuda sonuna kadar haksızssınız devlet tarafından hemde

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Ivan Bebek’in yönettiği maçı diyorsanız rakip vasattı.
Hayır tekrar kontrol ettim. Braga-FB UEFA 2015-2016 Son 16 olacak. Ondan rüşvet olayları çıkmıştı. Zaten o maçı alsak bile Donetsk çakacaktı. Onu bir mucize olup alacak olsak bile Sevilla'ya karşı şansımız olmayacaktı.

Madem lafı atıyosun kanıtlarsın kıvırma bnce

Neyin iftirası ?
Neyin iftirası diyorsan sıkıntı sendedir :D

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Hayır tekrar kontrol ettim. Braga-FB UEFA 2015-2016 Son 16 olacak. Ondan rüşvet olayları çıkmıştı. Zaten o maçı alsak bile Donetsk çakacaktı. Onu bir mucize olup alacak olsak bile Sevilla'ya karşı şansımız olmayacaktı.

Neyin iftirası diyorsan sıkıntı sendedir :D
İftirayı bizmi attık fenere bizmi şike yapın dedik güldürmeyin ?

differentturk

Profesör
Reaksiyon puanı
3,059
Yazılı belgeniz varmı bana kanıt gösterin ona izleyin bunq bakın demeyin sizin yaptığınız şike devlet tarafından onaylandı içeri alındı başkanınız bizimde onaylanan bir olayımız var mı yok mu söyleyin
Onaylandı mı? Cidden mi? Olayı bilmiyorsunuz sanırım. 3 temmuz Fenerbahçe'ye darbe girişimi fetöcüler tarafından yapıldı. Biz Fenerbahçe taraftarları fetöye ilk darbeyi indirdik.

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Onaylandı mı? Cidden mi? Olayı bilmiyorsunuz sanırım. 3 temmuz Fenerbahçe'ye darbe girişimi fetöcüler tarafından yapıldı. Biz Fenerbahçe taraftarları fetöye ilk darbeyi indirdik.
fenerbhçe ile fetönün ne alaksı var alahını seviyosan konuyu nerelere cekion ? bi diosun gs iftira attı bi diosun fetö yaptı kendinizle çelişmeyin bu kadar,

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Ben anlatamadim sanırım. Siz bize şike yaptınız diye iftira atarken fetö yönetimi hapse yolladı. Tabi bu da sizin işinize geldi.
Ben şike felan konusmadım hiç git yukarı bak konuyu açan takım arkadsın sıradan kullanıcı şikeci kediler dierek ilk o başlattı bende anlatamadım sanırım iftirayı bn atmadım bn kupadan konusuyordum gelip şikecisiniz dien arkadasndı öyle derse bnde böyle derim

Reaksiyon puanı
8,024
fenerbhçe ile fetönün ne alaksı var alahını seviyosan konuyu nerelere cekion ? bi diosun gs iftira attı bi diosun fetö yaptı kendinizle çelişmeyin bu kadar,
Daha fazla bir şey de yazmayacağım sana tartışma konusu açmayacağım iyi forumlar.

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
FETÖ Türk futbolunda gayette aktifti. Galatasarayın şampiyonluklarında da bizzat etkisi var. Fenerbahçeye karşı atılan iftiraların tamamı GS ve FETÖ tarafından yapıldı.

Anlamamakta diretiyorsan bi doktora görün derim bu kadar açıklamaya rağmen halen daha anlamaman bir sorun gösteriyor olabilir.
Bak şimdide fetö ile ifftira başlattı

Kanıtın varmı kanıt göster şampionluklarını fetö ile aldıklarına dair

Reaksiyon puanı
8,024
Daha taze açıklama. Yakında GS’nin başı yanarsa bakalım yorumlarınızı silecek misiniz.