Fenerbahçe 1-2 Fethiyespor | Ziraat Türkiye Kupası 4. Kademe Maçı

Hangi takım turu geçer?

• Fenerbahçe

Kullanılan: 10 62.5%
  • Fethiyespor

Kullanılan: 6 37.5%

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
Bu sene türkiye kupasını protesto ediyodu bizimkiler. Adamların maç başı parasını bile karşılamıyodu galibiyet primi, hoş onu da alamadık ya :D

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Eski şımarık takım geri geldi.Yazıklar olsun.

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
İkinci Pendik vakası Gs ile dalga geçenler gördüler takımlarının durumunu.Boşuna dememişler gülme komşuna gelir başına diye

srtdrk

Asistan
Reaksiyon puanı
3
fethiye oyun kalitesiyle fenerden üstündü, + 3 golüde fethiye attıya la.

fenerliler, yiğidi öldürün hakkını yemeyin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Son 2 pozisyon ofsayt değildi. Onlar devam ettirilse 4-1 olacaktı maç. O hakem kardeşimiz dinlendirilmeli. Büyük takım olunca hemen bayrak kaldır. Tersi olsa bu kadar kolay kaldırabilir miydi acaba?

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Yok abi, Fenerin yedekleri bunları çiğ çiğ yer.

Ben ne demişgtim arkadaşlar şimdi hak verin bakalım biz futbol topuyla yatık kalktık yarın yine oynacağız diye üzerimizdeki terli formayı bile cıkarmadan uyuduk be ben demişsim tehlikeli böyle takımlar dua ettinde hakem son 2 posizyonu ofsayt diye kesti ofsayt değildi de verdi işte farklı bir skor ile bitebilirdi.

dün ki mesajım
quote_icon.png
IThelp Nickli Üyeden Alıntı
Arkadaşlar Şaka maka bir tarafa ama böyle takımlar Tehlikeli olur.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

BaqjYGJCMAAzcRC.jpg:large

Galiba Veysel efendi kapıyı fazla açmış:)

M.Uzun

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Eğer Fenerbahçe bu kadroyla en az 5 atar. İddiacılar korkmayın basın.

Olaya yanlış açıdan bakıyorsunuz. Dün Gaziantep belediye teklikeli değildi GS beceriksizdi .Artı olarak tercihler hatalıydı.
Amrabat Bruma gibi futbolcular dururken hangi akla Sabriye penaltı kullanırki? .NErdeyse fena patlıyacaklardı.

Bugüne gelirsek Fenerbahçe bu yedek denen kadroyla GSya bile kafa tutar.
he he tutar hahaha siz çok becerikliydiniz zaten ondan adamlar yendi sizi farkı kaçırdılar bee :D

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Birde hemen hemen Fener as kadroyla oynadı yedek diyebilecek yoktu 2 kişi vardı sadece yobo ve kadlec diğerleri oynuyor zaten.

by_slmz

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Galatasarayın 15 yıldır yapamadığını 107 yıldır yenemediğimiz fethiye yaptı bir daha canı gönülden kutluyorum onları bence maç 4-1 bitti 2 ofsayt olmayan pozisyon vardı :D

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Galatasarayın 15 yıldır yapamadığını 107 yıldır yenemediğimiz fethiye yaptı bir daha canı gönülden kutluyorum onları bence maç 4-1 bitti 2 ofsayt olmayan pozisyon vardı :D

he valla bizim yapamadını fethiyespor yaptı Tebrikler:D acaba birda ha size gelirken Fetihyespor cağırsak:)

yigitk2834

Asistan
Reaksiyon puanı
0
1480669_641414632567937_2136466450_n.jpg

Fethiyespor hem Kadıköy'ü hem de gönülleri fethetti. Fenerbahçeli biri olarak bu yazıdan dolayı size "HELAL OLSUN" diyorum!

Lhuki

Asistan
Reaksiyon puanı
0
SON DAKİKA: Haftalardır sevinemeyen bir grup galatasaraylı taraftar Fenerbahce karsısında galibiyet alan fethiyespor sayesinde sokaga döküldü :D

godofnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Dün galatasaraya gülmüştüm zorla elediler diye şimdi kendi takımıma gülüyorum :D

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
SON DAKİKA: Veysel efendinin işine son verildi :)))

Dün galatasaraya gülmüştüm zorla elediler diye şimdi kendi takımıma gülüyorum :D

Gercekden de Türk futbollu komedi yahu birazda karşılıklı gülelim hep kavga mı olsun yarında sıra BJK de :) hep 4 büyüklermi kazanacak:)

BJK li kardeşlerimizde ses yok ne olur ne olmaz diye yarın onlarda ses cıkarmıyorlar tetbir almışlar susma haklarını kulanıyorlar:)

ByEGT

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Bunlar bizi de yenmesin :D

1461 vakası var hani :)

by_slmz

Profesör
Reaksiyon puanı
2
SON DAKİKA: Veysel efendinin işine son verildi :)))

Gercekden de Türk futbollu komedi yahu birazda karşılıklı gülelim hep kavga mı olsun yarında sıra BJK de :) hep 4 büyüklermi kazanacak:)

BJK li kardeşlerimizde ses yok ne olur ne olmaz diye yarın onlarda ses cıkarmıyorlar tetbir almışlar susma haklarını kulanıyorlar:)
Beşiktaş alır maçı merak etmeyin aslarla çıkarlar :D

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Beşiktaş alır maçı merak etmeyin aslarla çıkarlar :D

hıııııı ondan bilic yedekleri ve tribünden oturanları kadro dışı bırakmış aslar oynasın diye:)

adam kahin Fenerbahçeli bir taraftar:)

BaqkFLCIgAE0pnO.png:large

by_slmz

Profesör
Reaksiyon puanı
2
hıııııı ondan bilic yedekleri ve tribünden oturanları kadro dışı bırakmış aslar oynasın diye:)
O da var bide yedek oyuncaları zaten sürekli 11 dekiler değilmi ki :huh:? bide bizden örnek alırlar zaten ts yenildi fb yenildi gs zorlandı benim derdim ne yeneyim diyeerek asılırla maça :D

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Şu kupayı gercekden PTT ligindekilerden bir Takımın almasını canı gönülden istiyorum umut gelsin oralara futbolumuz alt liglerden gelişsin üstdekilerden bir cacık olmaz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Adamlar Besmele gibi Galatasaray lafını kullanıyorlar. Elenmişiniz, takım kötü oynamış hiç ona bakmak yok ama Galatasray şöyle, Galatasaray böyle, nsaıl bir komplekstir anlayamıyorum. Ayrıca yok Fener bahçe elenmek istemiş parası karşılamıyormuş. Geçin bu ayakları, bizeşeği sağlam kazığa bağlayalım elenrisek zaten istemiş deriz diye atılmış bir laf. Sizin başkanınız değil miydi her branşta bütün kupaları istiyorum diye. Yazık Fenerbahçe gibi bir klübün sezona başlarken lig kupa ve süperkupa hedefi vardır. Oyandığı bütün kupaları kazanmak ister. Elenince böyle mazeretler uydurulmaz. Vizyon, misyon küçüklüğü.

Mirack1907

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Fethiye'nin içine PSG kaçmış. :D Tebrikler Fethiyespor

crewd0x

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Hadi Galatasaray'ı anlıyorum ŞL maçı olduğu için Rotasyon filan yapıyor da fener neden yedek ağırlıklı kadroyla çıktı onu anlayamadım. Bu arada Galatasaray'ı fenerbahçe'den ayıran tek olay Ufuk'un Sabri'nin kaçırdığı penaltıdan sonra penaltıyı kurtarmış olması. Yoksa hiçbir fark yok ortada.

FullScreen

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Kuyt , Baroni , Meireless bu üçü olmasın Fenerden bi cacık olmaz.

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
hah hah ya ne güldüm ya dün biz son anda kurtardık paçayı fetiyespor fenerin tozunu silkelemiş yahu spor sayfasını gezerken gözüm çarptı şaşırdım doğrusu bir ara şaka sandım doğruymuş dört büyüklerle maç yapan takımların nedense gözü dönüyor kendimizi ispatlayacağız diye geçmiş olsun fenerli kardeşlerimize fethiyesporada tebrikler iyi iş çıkardılar

BlackXr

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Hadi Galatasaray'ı anlıyorum ŞL maçı olduğu için Rotasyon filan yapıyor da fener neden yedek ağırlıklı kadroyla çıktı onu anlayamadım. Bu arada Galatasaray'ı fenerbahçe'den ayıran tek olay Ufuk'un Sabri'nin kaçırdığı penaltıdan sonra penaltıyı kurtarmış olması. Yoksa hiçbir fark yok ortada.

Türkiye kupası bişeye yaramıyor ki çok gereksiz bi kupa bence. büyük takımalar için hazılk kupası gibi bişey :)

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
özellikle ziraat kupasında alınan sonuçlar dikkat çekiyor 2.lig ve ptt 1.lig takımlarının süperligdeki takımları elemesi enteresan bunlardan bazıları

Balıkesirspor 3-1 Trabzonpor

Fenerbahçe 1-2 Fethiyespor

Gençlerbirliği 0-1 Nazilli belediyesi

İnegölspor 3-2 Gaziantepspor