Fenerbahçe 0-1 Galatasaray maç sonu yorumlarınız

Bu konuyu okuyanlar

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Fenerliyim fakat futbolda hiç alakam yok yani normal olarak üzüldüm.
Bende fenerbahçeliyim ama benim de hiç alakam yok futbolla. Bir kaç dakika topla koşturuyorlar oradan buraya. Başka bir şey yok. Heyecan yok bir şey yok. Boş boş oturup, bakılıyor sadece. Futbol oyununu oynamayı severim bilgisayarda ama gerçeğini izlemek sıkıcı. Kendi takımımı falan kurmak güzel oluyor, PES oynarım.

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,207
Bende fenerbahçeliyim ama benim de hiç alakam yok futbolla. Bir kaç dakika topla koşturuyorlar oradan buraya. Başka bir şey yok. Heyecan yok bir şey yok. Boş boş oturup, bakılıyor sadece. Futbol oyununu oynamayı severim bilgisayarda ama gerçeğini izlemek sıkıcı. Kendi takımımı falan kurmak güzel oluyor, PES oynarım.
Bende bizim ordaki ****sporun maçlarını izlemeyi severim,gerisi fasa fiso.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Galatasaray geçmişte iki çok önemli yardımla kazandı şampiyonluklarının yarısını...
Biri FETÖ, diğeri bürokrasi.

Dün de VAR yardımıyla kazandılar. Yan hakem de ses yok, orta hakem de tepki yok, ama sonra ortaya çıkan ecinniler mis gibi temiz ve helal golümüzü iptal ediyor.

Ne diyebilirim ki!

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Galatasaray geçmişte iki çok önemli yardımla kazandı şampiyonluklarının yarısını...

Dün de VAR yardımıyla kazandılar. Yan hakem de ses yok, orta hakem de tepki yok, ama sonra ortaya çıkan ecinniler mis gibi temiz ve helal golümüzü iptal ediyor.

Ne diyebilirim ki!
Abi dünkü maçta Fb nin golü nizami goldü haklısın ama Serdar Aziz’in Donka attığı dirsekte penaltı.Fb nin golü Gs ında penaltısı verilmedi.Dünkü yenilgiyi hakemden ziyade Erol buluta bağlamak lazım.Thiam la başlamaması,oyunu geride kabul edip,kontratak oyunu oynatmaya çalışması büyük takım hocasına yakışmıyor.Ben geçmişteki Fb-Gs maçlarını hatırlıyorum.Fb en sıkıntılı döneminde bile Gs maçında baskılı,agresif bir oyun oynayıp Gs ı sindirirdi.Şunu diyeceksin bana Gs çok mu iyi oynadı? Hayır.Gs da Fb gibi bir şey oynamadı.Fb 3 pozisyona girdi 0 çekti.Gs 2 pozisyona girdi 1 ini attı maçı kazandı.Dünkü maçta Gs lı olarak kazandığımız için mutluyum ama bu oyunla şampiyonluğun geleceğine inanmıyorum.Fb de Gs da büyük takıma yakışan futbol oynamalı.

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,840
Serdar golü atan değildi ama, o ofsayt belki de. Ozan kesinlikle ofsaytta değildi.
Serdar pasif ofsayt. IFAB kurallarında yazıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne diyebilirim ki!

Allah aşkına bu maçla ne alakası var şimdi FETÖ'nün falan? Her spor olayında bunu söylemek zorunda değilsiniz. Neden futbolu, oyuncuyu tartışmak yerine istisnasız HER KONUDA bir şekilde olayı siyasete bağlıyorsunuz?

Ne VAR yardımı ne de başka bir şey. Önce takımın ne oynamış ona bakacaksın. Kendi takımın taş gibi top mu oynadı. Hayır.

Madem bu olay MÜTHİŞ derede önemli sizin için, stada sokulan yaklaşık 3 bin kişi, protokol tribününde SOSYAL MESAFE olmadan yan yana duran, FETÖ'cü olarak yaftaladığınız insanlara ana avrat küfredenleri de yazsanız diyorum, nasıl olur? Ama yok tabi siz kendi işinize gelen noktasındasınız olayın.

Serdar Aziz'in Donk'a, Saracchi'ye ve Linnes'e yaptıklarını nizami buluyorsanız sizinle futbol konuşmaya gerek bile yok çünkü sizin için futbol demek yine SİYASİ İLK 11 demek.

Takımının bir "takım" kimliği var mı? Yok. 23. haftaya gelmişsin sen takımının ilk 11'ini ezbere sayıyor musun. Yok. Toplam 20'ye yakın oyuncu almışsın hala eldekileri oynatıyorsun, neden? Çünkü takım kurmayı da sistematiği de bilmiyorsunuz.

Lütfen özellikle spor konusunda bari siyasetle alakalı en ufak bir yorumda bulunmayın allah aşkına. Kendinize saklayın siyasi yorumunuzu. Burası SPOR BÖLÜMÜ.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Serdar pasif ofsayt. IFAB kurallarında yazıyor.

Allah aşkına bu maçla ne alakası var şimdi FETÖ'nün falan? Her spor olayında bunu söylemek zorunda değilsiniz. Neden futbolu, oyuncuyu tartışmak yerine istisnasız HER KONUDA bir şekilde olayı siyasete bağlıyorsunuz?

Ne VAR yardımı ne de başka bir şey. Önce takımın ne oynamış ona bakacaksın. Kendi takımın taş gibi top mu oynadı. Hayır.

Madem bu olay MÜTHİŞ derede önemli sizin için, stada sokulan yaklaşık 3 bin kişi, protokol tribününde SOSYAL MESAFE olmadan yan yana duran, FETÖ'cü olarak yaftaladığınız insanlara ana avrat küfredenleri de yazsanız diyorum, nasıl olur? Ama yok tabi siz kendi işinize gelen noktasındasınız olayın.

Serdar Aziz'in Donk'a, Saracchi'ye ve Linnes'e yaptıklarını nizami buluyorsanız sizinle futbol konuşmaya gerek bile yok çünkü sizin için futbol demek yine SİYASİ İLK 11 demek.

Takımının bir "takım" kimliği var mı? Yok. 23. haftaya gelmişsin sen takımının ilk 11'ini ezbere sayıyor musun. Yok. Toplam 20'ye yakın oyuncu almışsın hala eldekileri oynatıyorsun, neden? Çünkü takım kurmayı da sistematiği de bilmiyorsunuz.

Lütfen özellikle spor konusunda bari siyasetle alakalı en ufak bir yorumda bulunmayın allah aşkına. Kendinize saklayın siyasi yorumunuzu. Burası SPOR BÖLÜMÜ.
Bir Gs lı olarak hakem konusunda sana katılıyorum ama futbol oynama konusunda Gs da Fb gibi iyi değil.Bjk iki maçta 5 puan kaybetmesine rağmen Bjk ın oynadığı oyun Gs danda Fb dende daha iyi.Gs oyun kalitesini Bjk la aynı seviyeye getirirse ligde şampiyon olur.

Mefe1357

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Onun öncesinde Serdara Ozana ve diğerleri yapılanları görmemişsiniz galiba eğer maçı izlemediyseniz yorum yapmayın lütfen veya gsli arkadaşlarınızdan dinlediğiniz kadarı ile

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,840
Onun öncesinde Serdara Ozana ve diğerleri yapılanları görmemişsiniz galiba eğer maçı izlemediyseniz yorum yapmayın lütfen veya gsli arkadaşlarınızdan dinlediğiniz kadarı ile

Maçı kendim izledim, başkasının yorumuyla iş tutmuyorum merak etme. Söylediğin pozisyonlarda bir şey yok. Futbol ikili mücadele oyunu. Ancak yumruk ve tekme atmak grekoromen müsabakasına giriyor. İyi forumlar.

Bir Gs lı olarak hakem konusunda sana katılıyorum ama futbol oynama konusunda Gs da Fb gibi iyi değil.Bjk iki maçta 5 puan kaybetmesine rağmen Bjk ın oynadığı oyun Gs danda Fb dende daha iyi.Gs oyun kalitesini Bjk la aynı seviyeye getirirse ligde şampiyon olur.

Evet dün Galatasaray maçı deyim yerindeyse idare etti. Büyük maçlarda güzel futbol ikinci planda olabiliyor. Galatasaray sakat oyuncular ve yeni transferlerin takıma girmesiyle, dün de sahada ortaya koyduğu takım kimliğini geliştirecek ve gelişecektir.

Galatasaray'lı taraftarlar bilir ki, kafası rahat Fatih Terim ve sakat olmayan kadro, Türkiye'deki tüm kupaların direkt mutlak favorisidir.