Fenerbahçe 0-1 Galatasaray maç sonu yorumlarınız

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
4,113
Büyük derbide kazanan Galatasaray oldu. Golü Mustafa Mohammed 54.dakikada attı. Asisti ise Emre Kılınç yaptı. Düşünceleriniz nedir ?

bkz

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,204
Mesut oynadı mı?

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,406
Abi mesutu 90 dk oynatsa neden adam hep 2.yarı giriyor ki ?

FC BarcaFerrari

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
8
Erol Bulut'a yol görünüyor. Galatasaray kazandığı için mutluyum. Zorlu deplasmanda sağlam durarak ihtiyacımız olan galibiyeti aldık. Artık Kadıköy'de FB, yenilmez değil. En önemli detay bu bence. Ayrıca, Fenerbahçe'nin kadrosu, transferleri çok abartıldı. Ne oynadıkları oyun ne de td'si yeterince iyi değil bence. Bu şekilde şampiyon olamazlar. GS, takım olarak daha iyi bir görüntü çiziyor; daha iyi takım olduk son zamanda.

mucahittursun61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Anlık biz. :D :D

Ekli dosyalar

• sds.jpg
    sds.jpg
    66.6 KB · Görüntüleme: 112

mucahittursun61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Beraberlik size yarardı hocam.
Çok bencil olacak ama beraberlik sevinen tarafın olmaması sebebiyle hoşuma giderdi. Heleki 0-0 olsaydı. Biz ligin başıdna yanlış yaptık newton hocayla. Sonrasında da Ts taraftarı olarak ne kadar iyi bir takım olsakta beklentiye giremedim bir türlü. Çünkü hemen hemen her beklenti hüsranla sonuçlandı :)

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,293
BJK li arkadaşlar yenilince feci gülmüştüm onlara galiba şimdi benim zamanım :(

FC BarcaFerrari

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
8
Kızgın yağmuru yiyeceksin büyük ihtimalle :(
Abi ben spor yöneticisi olsam, bu tip adamları stada taraftar olarak bile almam. Saf taraftarı kandırmak, ağza bal çalmak için yapılan şov transferleri bize bir şey katmaz. Bu adamı prime döneminde alamıyorsan, sadece söğüşlemeye, para yemeye gelmiştir net. Gerçekler acıdır. Bu adam senelerdir Arsenal'i yedi bitirdi gamsızlığıyla hala hayranları şakşaklıyor. Yeteneğine lafım yok ama iş ahlakı 0. Böylelerinden bir şey bekleyeceğinize, genç yetenekleri geliştirmeye veya yaşı daha genç iyi yabancı futbolcu bulmaya bakın ama tabi yönetimin amacı şov yapmak, doğru takım mühendisliğinden anlayan profesyonel vizyonda yönetici adamlar nerede? Öyle bir Türk yönetici görmedim zaten Türk futbolunda. Mesela orta sıra takımlarda Avrupa'da başarıya aç dolu adam bulursun. Bizimkiler sırf isme göre popülizim peşinde koşuyor. Falcao transferi de aynı mantıkta yanlıştı mesela ama en azından Kadıköy'de galibiyet golünü attı, tarihe geçti.

Reaksiyon puanı
4,113

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Büyük derbide kazanan Galatasaray oldu. Golü Mustafa Mohammed 54.dakikada attı. Asisti ise Emre Kılınç yaptı. Düşünceleriniz nedir ?

bkz
Maçın hakkı 1-1'di. O gol ofsayt değildi.

Bunu takım tutmayan birisi olarak söyleyebilirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

M
fenerbahçeli arkadaşlarım soğuk sularınız benden çok üzülmeyin Galatasaray bu herkesi üzmek zorunda bırakabiliyor :)
Galatasarayın üzmesi değil bu, şike pardonda.

Gs' yi tebrik ediyorum galibiyetinden dolayı, yeni aldıkları golcü çok iyi topçu.
Golcüleri iyiydi bu maçta. Ama yinede hakedilen bir maç değildi

Reaksiyon puanı
4,113
Maçın hakkı 1-1'di. O gol ofsayt değildi.

Bunu takım tutmayan birisi olarak söyleyebilirim.

M
Galatasarayın üzmesi değil bu, şike pardonda.

Golcüleri iyiydi bu maçta. Ama yinede hakedilen bir maç değildi
2 oyuncuda ofsayttaydı. Ozan'ın omuzu azıcıkda olsa geçmişti. Serdar Aziz'de zaten full ofsayttaydı.