Fener 25 yıl daha alamaz !!!

crista7

Profesör
Reaksiyon puanı
87
fener 25 yıl daha kupanın yüzünü göremez artık skor 3-1
4-1 oldu bile

neresionline

Asistan
Reaksiyon puanı
2
ben 25 i geçtim sittin sene alamaz kupayı fenerbahçe:mrgreen::mrgreen:

GİGABYTE2

Asistan
Reaksiyon puanı
0
fb Beşiktaşın karısı daha 20 yıl karılık yapacak!

Onlar hep ezikti,her zaman ezikler,hep ezik kalacaklar

SUSSSSSS G.t olanlar ağzını açmasın bu vakitten sonra!

Futbol Eskiden güzeldi nerde o Hakan şükür lü Arif Erdem'li Hagi'li Öncedende küfür vardı ama bu tür halka acık yerlerde böyle küfürler yoktu. Şimdi ki Futbol hep bu tür Nahoş kelimelerle gündeme geliyor yazık size ve sizin gibi düşünenlere.

eskiyapar

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Siteye şimdi üye oldum.Seviyeli bu siteyi üye olmadan takip ediyordum.Ben fenerliyim.Babam beşiktaşlı .Babam çok terbiyelidir.Kimseye hakaret ,küfür etmez .Yazıklar olsun .Bunlar beşiktaş taraftarı olamaz.Site yöneticileri lütfen önlem alın .

crazyboys90001

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Siteye şimdi üye oldum.Seviyeli bu siteyi üye olmadan takip ediyordum.Ben fenerliyim.Babam beşiktaşlı .Babam çok terbiyelidir.Kimseye hakaret ,küfür etmez .Yazıklar olsun .Bunlar beşiktaş taraftarı olamaz.Site yöneticileri lütfen önlem alın .

kimse kimseye terbiye veremez forum ortamında..daha mesaj 1 emir 1...bu haberede ya GS liler girer ya da BJK lılar girer.ne iişin var fenerliysen bu başlıkta....o zaman bazı şeyleri kabulledin bu başlığı okumakla..:angry:

Küfürü fb taraftarından kimse daha iyi bilemez TÜRKİYEDE.

adem54

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bu mesaj şiddet ve korku içerdiğinden erişim engellenmiştir.

karcx

Profesör
Reaksiyon puanı
39
kimse kimseye terbiye veremez forum ortamında..daha mesaj 1 emir 1...bu haberede ya GS liler girer ya da BJK lılar girer.ne iişin var fenerliysen bu başlıkta....o zaman bazı şeyleri kabulledin bu başlığı okumakla..:angry:

ONLAR HEP EZİKTİ,YİNE EZİKLER,VE HEP EZİK KALACAKLAR
+++Bütün sayılar
:icon_::icon_::icon_::icon_::icon_:

yaseta

Profesör
Reaksiyon puanı
63

ONLAR HEP EZİKTİ,YİNE EZİKLER,VE HEP EZİK KALACAKLAR

Eşekten adam olur ama fbden adam olmaz :D
tahrık dolusunuz.

GKHNCKR

Profesör
Reaksiyon puanı
47
bu forumdaki kişilerin bu kadar çirkinleşebileceğini düşünmezdim. Tamam bizde sevindik beşiktaşın almasına ama böyle pis ağızlara ne gerek var? Üzüldüm doğrusu.... Söz konusu isimleri kınıyorum.

crista7

Profesör
Reaksiyon puanı
87
bu forumdaki kişilerin bu kadar çirkinleşebileceğini düşünmezdim. Tamam bizde sevindik beşiktaşın almasına ama böyle pis ağızlara ne gerek var? Üzüldüm doğrusu.... Söz konusu isimleri kınıyorum.
katılıyorum aynen...

hta1905

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Kupa yaz 1983'e yolla(fenerin kupayı aldığı son yıl),kupanın resmi cebine gelsin :D

crazyboys90001

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Kupa yaz 1983'e yolla(fenerin kupayı aldığı son yıl),kupanın resmi cebine gelsin :D

:D

"Hiç bir fenerbahçe taraftarının;
1-
Renkli televizyondan Türkiye Kupası'nı aldıklari töreni izleyemediğini;
2-
İnternetteki forumlarda Türkiye kupası zaferi kutlayamadığını;
3-
Türkiye kupasini kazandiklarini sms ile eşe dosta haber veremedigini;
4-
Kazandıkları kupanın cep telefonuna entegre kamerasıyla çektikleri fotografını mms ile arkadaşlarına gönderemediğini;
5-
Özel tv ve radyo kanalllarından "Türkiye Kupası'nı Fenerbahçe kazandı" anonsunu dinleyemedigini;
6-
1983 doğumlu Fenerbahçe taraftarlarının 7-4 cumhurbaşkanı 15 hükümet görmelerine ragmen (ki görev sürelerinin bitmesine 1 ve 15 sene var) hala Türkiye Kupası göremediğini biliyor muydun "
:D:D:D:D:D:D

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
bişeyi ne akdar yapmazsan o kadar büyür büyüdükçe büyüyü şl den daha imkansızlaştı ama çok yakındır sağolsun ispanyol öküzü ve kova volkan kalede idi...

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119

:D

"Hiç bir fenerbahçe taraftarının;
1-
Renkli televizyondan Türkiye Kupası'nı aldıklari töreni izleyemediğini;
2-
İnternetteki forumlarda Türkiye kupası zaferi kutlayamadığını;
3-
Türkiye kupasini kazandiklarini sms ile eşe dosta haber veremedigini;
4-
Kazandıkları kupanın cep telefonuna entegre kamerasıyla çektikleri fotografını mms ile arkadaşlarına gönderemediğini;
5-
Özel tv ve radyo kanalllarından "Türkiye Kupası'nı Fenerbahçe kazandı" anonsunu dinleyemedigini;
6-
1983 doğumlu Fenerbahçe taraftarlarının 7-4 cumhurbaşkanı 15 hükümet görmelerine ragmen (ki görev sürelerinin bitmesine 1 ve 15 sene var) hala Türkiye Kupası göremediğini biliyor muydun "
:D:D:D:D:D:D

Haha :D

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Beyler bikaç saniye susalım lütfen ya :D
Karnıma ağrılar girdi gülmekten:mrgreen:Şu bünye bi normale dönsün :D
Yoksa Fenerin kupayı alamadığını göremeden gideceğim:stuart: