Soru FC 24'ü Bu durumda almalımıyım?

Bu konuyu okuyanlar

adsızkullanıcı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İçinde FIFA 23, Uncharted, NFS Heat gibi oyunlar bulunan PS4 Pro cihazımızı PS5 almak amacı ile babamın bir arkadaşına satıp üstüne biraz daha koyarız düşüncesiyle arkadaşına verdik. Arkadaşı da bir hayır kurumunun başkanıymış ve kuruma bağışlamış cihazı ve parayı şimdi veremem falan deyip bağış yapmış olun diyerek falan geçiştirmiş. Şimdi PS 4 Pro cihazını bir ihtimal geri alabiliriz veya bir ihtimal parayı ödeyebilirmiş arkadaşı ya da elimiz bomboş da kalabilir. Şimdi PS App'ta FC 24'ün 285 TL'ye olduğunu gördüm ve bir daha bu fiyata inmez dedim. Eğer cihazlar elime ulaşmazsa boşa almış olur muyum ya da daha sonra hesabı satıp zararı kapatabilir miyim? Eğer ki PS 4 Pro cihazım gelirse de FIFA 23'ten bir farkı olur mu bu cihazda? Şimdiden teşekkür ediyorum.

Skywalker12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
Durum karmaşık :D nede olsa babanın arkadaşı hayır kurumu başkanı sen değilsin, yani şahsına ait PS ni istemelisin yada parasını vermeli kesinlikle.Yani bu dediğimi yapabileceksen şimdiden alabilirsin oyunu baya bi indirimli şuan.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,387
Babanın arkadaşı para vermemek için bunu bağış yapayım demiş. Sonuçta kuruma bağışladım istediğim zaman getiririm, çocukları varsa onlara oynatırım diye düşünmüş sanırım. Birincisi kimsenin rızası alınmadan sahip olduğu birşey o kişiye verildiğinde başkasına bağış adı altında veremez. İkincisi ya parasını ya da cihazı size geri vermek zorunda. Hesabı satmak için almak mantıklı olabilir lakin cihaz geri gelirse, yüklü olan FC 23'ten grafik anlamında farkı olur mu bunu tahmin etmemiz mümkün değil. Tek bir çözüm olabilir o da PS4 Pro cihazı olan birisinde veya yerde her iki oyunu da bulup denemek.

bilisimkisisel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
FC 24'ü test edemedim ancak bir hayli farklı olduğunu söylüyorlar. Fiyat avantajı nedeniyle bende önümüzdeki hafta almayı düşünüyorum. Aslında 24'ün ortalarına geliyoruz 25'i bekleyecektim ama dayanamıyorum :)

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
16,966
Cihazı geri isteyin, veya parayı. Oyunun fiyatı şu an iyi, alabilirsiniz.

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,656
Paranızı kesinlikle geri alın. Ama elinizde FIFA 23 olsa bile FC 24 gayet ucuz, yine de alınabilir.