FB TV Yeni Yayın Akışı

speedy

Doçent
24 Mart 2011
594
2
0
saçma sapan bir konu açılmış mod'un biri ortamı yatıştıracak mesaj yazmış okuyayım dedim diğerine akıl verirken kendisi mö 7-0 demiş e o zaman senin konuyu açandan ne farkın kalmış, yazdığın aklıselim mesajı nasıl ciddiye alalım. Bir Galatasaraylı olarak bakıyorum konuya ne kadar saçma konular açılıyor ne gerek var diyorum altındaki mesajı okuyup sonra da bunlara bu müstahak diyorum... mö 7-0 mışta bilmem ne bian kendi takımımı fenerin yerine koydum içerdeki başkan bizim olsaydı dışardakiler fenerliler o zaman halimiz nice olurdu forumda galatasaray konusundan başka konu bulamazdık 6-0 yıllardır hala konuşuluyorsa bu rezillikler fenerlilerin dilinden düşmezdi... yeni üyeler ortamı bozuyor denmiş uzun süredir forumu takip ediyorum forumdan da birçok görüştüğüm dostum var bunların çoğuda üyelikerini sildirmişler soruyorum kendilerine hiçbiri yeni üyelerden şikayetçi değil eski sayılabilecek ama forumu bozan üyeler/modlar vs yüzünden siteyi bırakmışlar.....uçuşan üyeler başlığında proflar,rektörler çekip gitmiş...

oslun

Müdavim
Müdavim
2 Aralık 2008
7,665
33
228
İlk 4 mesajın 3 üne bakın, Fenerbahçeli arkadaşlardan şikayet hep. Hoşunuza gitmiyorsa illa konuyla alakasız tartışma çıkaracağınıza, sağ üstte yer alan kapama tuşuna basmanız yeterli :) Üzülüyorum ki olaya tarafsız baktığını iddaa eden bir moderatörde aynı şeyi yapmış.

iz_

Öğrenci
11 Temmuz 2011
10
0
0
yazik yav size, hic bir sekilde bir etkinizin olmadigi, fakat taraf olmaktan gurur duydugunuz meselelerde bile, bu kadar gereksiz tartismalara girebiliyorsunuz, elalem cuvalla para götürüyor, hangi yolla oldugu önemli degil, siz de böyle kendi aranizda, birbirinizle tartisiyorsunuz.
Bu sike sorusturmalarinin türkiye icin beni en cok sevindiren sonucu insanlarin futboldan daha fazla sogumaya devam etmesidir.

Usui Takumi

Müdavim
Müdavim
10 Temmuz 2011
3,551
1,177
293
Mobilden yazıyorum bu paylaşımı arkadaşım söylemişti benim de hoşuma gitti yazdım bunun fenerbahçe ile alakası yok veya başka takımlarla da konuyu iki dakikada fb gs rekabetine getiren de ben değilim gülüp geçilecek bişeyi bu kadar büyütende ben değilim yöneticiler konuyu kitlesin veya silsin sanırım en iyisi bu

OnLT

Müdavim
Müdavim
22 Ocak 2008
8,429
149
243
m.ö deme mi takildiniz? Ben bu tartışmaların son bulması için çabaliyorum siz hala ayni kafayla devam ediyorsunuz. Orada ne kadar saçma şeylerle tartıştığınızi size göstermek için m.ö ibaresini kullandım ama boşa kürek çektiğimi kanıtladıniz bana. Devam ediniz lütfen rahatsız olmayın.

YellowRed

Müdavim
Müdavim
2 Ekim 2008
13,574
27
0
m.ö deme mi takildiniz? Ben bu tartışmaların son bulması için çabaliyorum siz hala ayni kafayla devam ediyorsunuz. Orada ne kadar saçma şeylerle tartıştığınızi size göstermek için m.ö ibaresini kullandım ama boşa kürek çektiğimi kanıtladıniz bana. Devam ediniz lütfen rahatsız olmayın.
hocam yetkin var, eğer konu forum huzurunu bozuyorsa kilitlersin veya kapatırsın. olur biter. sen ise konuya bir mesaj yazıp ortalığı daha da alevlendiriyorsun. kaş yapayım derken göz çıkarıyorsun.

bunları galatsaraylı olduğum için yazmıyorum. amacım seni suçlamak da değil, yanlış anlama. sadece eleştiri.

OnLT

Müdavim
Müdavim
22 Ocak 2008
8,429
149
243
hocam yetkin var, eğer konu forum huzurunu bozuyorsa kilitlersin veya kapatırsın. olur biter. sen ise konuya bir mesaj yazıp ortalığı daha da alevlendiriyorsun. kaş yapayım derken göz çıkarıyorsun.

bunları galatsaraylı olduğum için yazmıyorum. amacım seni suçlamak da değil, yanlış anlama. sadece eleştiri.

Spor bölümünde yetkim yok benim.

topalsolucan

Müdavim
Müdavim
25 Mart 2010
15,673
555
293
gayet komik bir paylaşım. buna öfkelenmek için yaşça küçük olmak lazım.

bu parça kendilerine benden gelsin;

[video=youtube;DGObMhE3Kgs]http://www.youtube.com/watch?v=DGObMhE3Kgs&feature=related[/video]

Neutral

Müdavim
Müdavim
14 Mart 2009
1,947
179
243
40
Espiri güzeldi, Galatasaraylıyım ama bu takımı tuttuğum için beğenmedim. Galatasaray ile ilgili yapılan alaycı video ve resimler de hoşuma gider gırgır olur biraz stres atarsız öyle öfkelenip savunma mekanizmasını çalıştırmaya gerek yok.!

Hele bir Moderatöründe araya girip ''amacın ne'' demesi abes kaçmış. Sen böyle olaylara taraflı girmeyeceksin yanlış yazılar varsa sil yada düzelt.

Mesela geçenlerde bir arkadaşım şunu yazmış;
[h=6]Son Dakika : TFF Fenerbahçe'nin Küme Düşmesi Durumunda 6alatasaray'a Dul Maaşı Bağlanacağını Borsaya Bildirdi ...[/h]
Güldüm geçtim espiri güzeldi. Ancak fanatizm içerisindekiler böyle şeyleri kaldıramaz...Böyle şeyler her yer de var çok taraflı olmayalım. Aynı kişiler rakip takımı tutsaydı yazacakları yorumlar tam tersi olacağını biliyorsunuz. Olay kavga çıkarma amaçlı olduğunu sanmıyorum. Bu espiriler yıllardır konusal olarak devam etmektedir.

suyat

Asistan
8 Nisan 2006
365
2
0
Sayıların ve yılların bir önemi yok. En az 6-0 kadar yakın bir tarihte kupa maçında GS 5 - FB 1 bitti. Bu Fenerlilerin 6-0 dediklerinde bir Galatasaraylı da bundan bahsetmez. Galiba Galatasaraylıların övünebilecekleri daha büyük şeyler olmasından, Fenerlilerin 6-0'dan başka övünecek bir şeyleri olmamasından. Yahu bu şike olayları adli makamlara taşınmadan önce bile Aziz YILDIRIM'ın şike yaptığı öyle ya da böyle dile getiriliyor ve Fenerliler tarafından benimseniyordu. Hatta Fenerli arkadaşlarım "Parayla marayla ama kazanıyoruz" dediklerini bile bilirim. Allah aşkına daha ne konuşuyorsunuz. Dava sonucu açıklansın Fener ceza alsın, şu basit espirileri bile arayacak Fenerlilerin hali daha kötü olacak. Ve evet Fenerli arkadaşlarım. Şike olayı Galatasaray'a da sıçrarsa iddianameyi bile gerek duymadan GS'yi de düşürsünler. Bu ne biçim futbol be kaç senedir. Tadı yok tuzu yok!!!

Hepiniz ne de çok iyi biliyorsunuz. Kesin sonuç Fenerbahçe şike yaptı bide düşünün bunun ispatlanamadığını ben ozaman hepinize KINA ALICAM VE LAZIM OLAN YERLERİNİZE YAKARSINIZ ARTIK.

FUTBOLUN TADI TUZU SİZİN İÇİN YOK ÇÜNKÜ 4 SENE ÜST ÜSTE NASIL ŞAMPİYON OLDUĞUNUZU CÜMLE ALEM BİLİYO VE ONDAN SONRAKİ 10 SENEDİRDE HİÇ YOKSUNUZ ÇÜNKÜ HALUK ULUSOY FEDERASYONUN BAŞINDA DEGİL ONDAN.

alsec_

Doçent
1 Ekim 2009
813
4
18
Uefa ve Süper Kupayı da Ulusoy aldı değilmi bize Şampiyonlar Liginde çeyrek final oynattı bize...Biz sizin gibi değilizdir hem araştırsınlar o dönemi en küçük bir şey çıkarsa amatör kümeye kadar yolumuz var..Ama siz ne yapıyorsunuz bütün deliller sizin suçlu olduğunuzu göstermesine rağmen sizi bu duruma sokan adamın t-shirtlerini giyip rezil oluyorsunuz..