17 Nisan Salı gününe ait olan ATV yayın akışı, sabah saat 06:45’de “Beni Bırakma” adlı sevilen yerli dizinin tekrar bölümü ile ekranlar karşısındaki yerini alacak. Sevilen dizinin yeni bölümlerini seyredemiyorsanız bu tekrarlarını sakın kaçırmayın. Akşam saatlerinde ise 20:00’da “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” adlı sevilen dizinin yeni bölümü başlayacak. Heyecan dolu kesitler sunan dizi ile salı akşamınızı çok daha renkli ve eğlenceli şekilde geçirebileceksiniz. Kanala ait yayın akışı hakkında daha fazla bilgi edinmek için haberimizin devamını okuyabilirsiniz.


Sabah ilk olarak 06:45’de “Beni Bırakma” adlı dizinin tekrar bölümünü seyredebileceksiniz. Güne erken başlayanlardansanız bu dizinin tekrarını izleyebilirsiniz. Ardından 08:00’da “Kahvaltı Haberleri” adlı sabah bülteni ekranlara dahil olacak. Gündeme dair tüm merak edilen güncel gelişmeleri, ayrıntıları ile bu sabah bülteninden takip edebilirsiniz. Siyasetten sağlığa, yaşamdan ekonomiye, emlaktan piyasaya kadar uzanan tüm konu alanlarına özgü gelişmeler sizlerle olacak. 10:00’da “Müge Anlı ile Tatlı Sert” adlı sabah programı başlıyor. Güncel yaşam programında, hafta içi her gün faili meçhul cinayetler ve yıllardır izine rastlanılamayan kayıplar irdeleniyor. Tüm araştırmalar muhabir ekibinin çalışmaları ile sürdürülüyor ve elde edilen sonuçlar stüdyoda tartışılıyor.

ATV YAYIN AKIŞI İÇİN TIKLAYINIZ!

13:00’da “ATV Gün Ortası” adlı haber bülteni sizlerle olacak. Gündemi meşgul eden tüm sıcak gelişmeleri, ana hatları ile bu öğle bülteninden öğrenebilirsiniz. Siyasetten sağlığa, yaşamdan ekonomiye, emlaktan piyasaya kadar uzanan tüm konu başlıklarına özgü gelişmeler ekranlarınızda yer alıyor. Saatler 14:00’a geldiğinde, “Beni Bırakma” adlı dizinin yepyeni bölümü ile karşılaşacaksınız. Öğle kahvenizi yudumlarken bu dizinin yeni bölümünü keyif içinde seyredebilirsiniz.

16:20’de “Esra Erol’da” adlı güncel yaşam programı yayına başlayacak. Yaşamın farklı dönemlerinde meydana gelmiş tüm acıklı hayat öyküleri bu program ile gün yüzüne çıkıyor. Heyecanlı ve sürükleyici bir TV keyfi gerçekleştirmek istiyorsanız bu güncel yayını sakın seyretmeyi unutmayın. 19:00’da “ATV Ana Haber” adlı akşam bülteni yayında olacak. Gündeme dair tüm merak edilen sıcak gelişmeleri, detayları ile birlikte bu akşam bülteninden takip edebilirsiniz. Siyaset, hava durumu, spor, tarih, genel kültür, yaşam, sağlık ve politika gibi daha akla gelebilecek tüm gelişmeler sizlerle!

20:00’da “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” adlı dizinin renkli ve keyifli yeni bölümü ekranlara merhaba diyecek. Hemen ardından 23:30’da “Kim Milyoner Olmak İster?” adlıyarışma programı yayına geçiyor. Soru yarışmasını seyrederken gecenizi heyecan ve renklilik katabilirsiniz. 00:45’de “Kanatsız Kuşlar” adlı dizinin tekrar bölümü sizlerle olacak. 03:45’de ise “Aşk ve Mavi” adlı dizinin tekrarını seyredebileceksiniz.


ATV yayın akışında bugün neler var? - 17 Nisan Salı | GAZETE VATAN
 
Üst