Fatih Terim resmen Galatasaray'da!

Bu konuyu okuyanlar

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Sezon sonu gönderilmezse bişeyler yapar ama seneye anca verim alınır

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Sezon sonu şampiyon olamazsanız sizi eleştirmelerinden korkmuyor musunuz diye sordular, eleştirsinler dedi. :D

Ben çok umutluyum. Nasıl ki Euro 2008'den sonra bırakması gerektiği konusunda ısrar ettiysem ve kızdıysam şimdi de bir o kadar umutluyum. :)

y_ates

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Fatih Terim'e milli takımdan dolayı kızıyorsunuz da onun olmadığı zamanlarda Ersun Yanal ile Hiddink'in yaptıklarını da gördük. Ki Fatih Terim Avrupa üçüncüsü yaptı takımı :)

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Merve ablamız için gelsin. :D Sayesinde günler önceden bu haberi öğrenmiştik. :D

[video=youtube;RMY-dz8jMsQ]http://www.youtube.com/watch?v=RMY-dz8jMsQ[/video]

221BSHERLOCK

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Vay be eski günler gelecek yani :)
[video=youtube;DWTmJjeiDQA]http://www.youtube.com/watch?v=DWTmJjeiDQA[/video]

mcmhammer

Asistan
Reaksiyon puanı
0
En sonunda bırakacağım Galatasarayı bu adam yüzünden. Birde geçmişteki hatalarımızdan ders aldık diyor. Daha önce de ben ders almam derse veririm diyordu. Egolarını bırakıp geldiyse ne ala. Yoksa birkaç sene daha taraftarlığımızı askıya alacağız.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Bırakmak isteyen bırakıp gidebilir valla. Beğenmiyorsanız gelin yönetin takımı. :)

B_10097_ft_b.jpg

spacer.gif

Açıklama: Fatih Terim

Galatasaray Sportif AŞ, bu sabah Kamu Aydıntlatma Platformu gönderdiği açıklamada, profesyonel futbol takım teknik direktörlüğü için Fatih Terim ile prensipte anlaşıldığını duyurdu. Açıklamada şu ifadelere yer verildi.

Profesyonel Futbol Takımımız Teknik Direktörlüğü için Sn.Fatih Terim ile prensipte anlaşma sağlanmış olup nihai anlaşma sağlandığında kamuoyu bilgilendirilecektir.

GS

Whisper1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Terim'i duyunca aklıma hep şu cümle geliyor : 'I don't want to see the back. I want to see the front' :D
Fatih Terim bumerang gibidir atarsın geri gelir :D

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
Fatih Terim'inde Galatasaray'ında kendini kanıtlamaya ihtiyacı var.
Hayırlı olsun Grande Terim. :)

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
Beğenmiyorsanız gelin siz yönetin ne gereksiz bir laftır; haginin ikinci gelisini çoğunluk beğenirken ben beğenmiyordum, teriminde beğenmiyorum dünyada bi terimmi kalmış, baska bi teknik direktör düzeltemezmi takımı. Altı üstü dandirikten süperligde takımı şampiyonluk yarışında tutmak bu kadar zormudur? Rijkaard terimden kötü hocamıydı? Galatasarayın cocuğu, 2000 ruhu vs vs diye diye takım bu hale geldi zaten. Terim 2000 yılındaki terim değil kaseti geri sarmaktan eski hatalari tekrardan baska bisey değil, gelecek sezonda gecen 3-5 seneden farklı şeyler beklemiyorum. küme düşme hattında olmayizda daha yukarda oluruz hepsi o.

y_ates

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Aykut yapma Allah aşkına, tarihin en başarılı Türk teknik adamı. Hem Galatasaray'la hem de milli takımla hep ilkleri o başardı. O kadar yaşattığı başarılardan sonra bu tepkiyi hak etmiyor. İkinci döneminde başarısızdır evet, lakin o dönemki transfer politikasını biliyorsun kulübün. Nerede ucuz topçu bulmuşlarsa doldurmuşlardu. Lukunku falan vardı hatırlarsan. Ayrıca Hakan Ünsal, Bülent gibi adamlar artık eski performanslarında olmamalarına rağmen bırakmak istemiyorlardı ve takım içinde bu yüzden büyük huzursuzluklar vardı. Ünal Aysal, sakin bir ortam hazırlar ve iyi bir takım verirse Fatih Terim'e bence Fenerbahçe ile şampiyonluk için çekişiriz seneye.

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Beğenmiyorsanız gelin siz yönetin ne gereksiz bir laftır; haginin ikinci gelisini çoğunluk beğenirken ben beğenmiyordum, teriminde beğenmiyorum dünyada bi terimmi kalmış, baska bi teknik direktör düzeltemezmi takımı. Altı üstü dandirikten süperligde takımı şampiyonluk yarışında tutmak bu kadar zormudur? Rijkaard terimden kötü hocamıydı? Galatasarayın cocuğu, 2000 ruhu vs vs diye diye takım bu hale geldi zaten. Terim 2000 yılındaki terim değil kaseti geri sarmaktan eski hatalari tekrardan baska bisey değil, gelecek sezonda gecen 3-5 seneden farklı şeyler beklemiyorum. küme düşme hattında olmayizda daha yukarda oluruz hepsi o.
Aykut yapma Allah aşkına, tarihin en başarılı Türk teknik adamı. Hem Galatasaray'la hem de milli takımla hep ilkleri o başardı. O kadar yaşattığı başarılardan sonra bu tepkiyi hak etmiyor. İkinci döneminde başarısızdır evet, lakin o dönemki transfer politikasını biliyorsun kulübün. Nerede ucuz topçu bulmuşlarsa doldurmuşlardu. Lukunku falan vardı hatırlarsan. Ayrıca Hakan Ünsal, Bülent gibi adamlar artık eski performanslarında olmamalarına rağmen bırakmak istemiyorlardı ve takım içinde bu yüzden büyük huzursuzluklar vardı. Ünal Aysal, sakin bir ortam hazırlar ve iyi bir takım verirse Fatih Terim'e bence Fenerbahçe ile şampiyonluk için çekişiriz seneye.
iki düşünce de kendi içinde haklı. hangisinin doğru olduğunu zaman gösterecek. :)

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
fatih terimi sevmiyorum kişiliğini,inatciligini, egosunu, demeclerini, dünyayı ben yarattım havalarını hatta şu avatarindaki resmini... öyleydi böyleydi ikinci sans verildi herseyi daha kötü yapti. benim demek istedigim tarihin en kötü sezonu bitmis yeni yönetim gelmis yeni stada gecmisiz futbolcularin bicogu gidecek yeni yapilanma olacak eskiye sarmak neden, dünyada tek antranör terimmidir dönüp dolasıp yine hagiye terime dönüyoruz. Galatasaray'dan bahsediyoruz tabiki hersene sampiyonluk yarısında olmamız gerekir ki zaten cogu zamanda öyledir fatih terim olmadan da olur bunlar panik yapmaya gerek yok.

gs_kadir

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
[video=youtube;nkiAbbNRwyU]http://www.youtube.com/watch?v=nkiAbbNRwyU&feature=related[/video]

y_ates

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
fatih terimi sevmiyorum kişiliğini,inatciligini, egosunu, demeclerini, dünyayı ben yarattım havalarını hatta şu avatarindaki resmini... öyleydi böyleydi ikinci sans verildi herseyi daha kötü yapti. benim demek istedigim tarihin en kötü sezonu bitmis yeni yönetim gelmis yeni stada gecmisiz futbolcularin bicogu gidecek yeni yapilanma olacak eskiye sarmak neden, dünyada tek antranör terimmidir dönüp dolasıp yine hagiye terime dönüyoruz. Galatasaray'dan bahsediyoruz tabiki hersene sampiyonluk yarısında olmamız gerekir ki zaten cogu zamanda öyledir fatih terim olmadan da olur bunlar panik yapmaya gerek yok.
Kulübedeki duruşu bile yeter. Federasyon, medya,diğer kulüpler bu sene bizi ezmeyen bir yer kaldı mı? Resmen kulüp sahipsiz diye önüne gelen bir tekme atıyor. Fatih Terim varken buna kimse cesaret edebilir mi? Bu iş yabancı hocayla olmuyor, Türkiye'de dönen her türlü dolaptan dolayı ne olduğunu bile henüz anlayamadan kapının önüne koyuluyorlar. Rijkaard'dan daha iyisini getirebilecek miyiz? Hayır. Bize artık Türkiye şartlarını bilen bir hoca lazım. Fatih Terim dışında tek alternatif var, Lucescu. O da Shakhtar'ı bırakıp buraya gelmezdi zaten.

osmanhasimcan

Asistan
Reaksiyon puanı
8
yeni yönetim ve fatih terimin görevi çok uzun olmayacaktır... yeni yönetim büyük hata yaptı adeta kumar oynadı...

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
bırakalım artık fatih terimleri, mustafa denizlileri adamlar emekliliklerini yaşasınlar zaten calismak istemiyor adamlar mutlular evlerinde, bize başarıya aç teknik direktör lazim; bak portonun hocasına kim olduğunu bilen yoktur adamın. Daha iyisini bulamayiz diyosun haklıda olabilirsin ee ozaman daha iyi başarıda beklemeyeksin, sportoto süperligde sampiyonluğa oynamak ya da sampiyon olmak başari değil bana göre zaten 3-5 takım var birinden birisi oluyor sırayla hersene..bu küçük hedefleri 2000 yılında atmamız lazımdı...

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Fatih Terim'in yardımcıları: Hasan Şaş, Ümit Davala, Vedat İnceefe...

gs_kadir

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
news_manset_resim_gz_terim_arda2.jpg

İlk görüşmede neler yaşandı?

Galatasaray ile 3. kez anlaşan Fatih Terim, yeni döneme hızlı bir giriş yaptı.

Lig TV Haber Müdürü Bahri Havadır'ın özel haberine göre Ünal Aysal'ın açıklamasının ardından resmen göreve başlayan Fatih Terim, beklendiği gibi ilk olarak Arda ile görüştü. Arda’yı bırakmayı düşünmediği bilinen Terim, genç kaptanını onunla önemli başarılar kazanacaklarını söyledi ve takımda kalmasını istedi.

Daha önce Fatih hoca gelirse takımda kalacağını ifade eden Arda ise bu kez kalma konusunda gönülsüz davrandı ve Terim’e ‘kendisini Avrupa’ya hazırladığını söyledi. Arda'nın Galatasaray ile Haziran 2013'e kadar sözleşmesi bulunuyor.

İlk görüşmeden sonuç alınmazken, sonraki görüşmelerde ikilinin anlaşması ve sarı kırmızılıların genç kaptanının en azından bir yıl daha Galatasaray'da kalması bekleniyor.

UEFA MİMARLARINA TEKLİF
Terim'in 2. işi ise UEFA Kupası'nı kazanan ekiple tekrar görüşmek olacak. Sarı kırmızılı camiaya tarihi zaferi yaşatan ancak daha sonra sorunlu ayrılıklar yaşayan isimlerle tek tek görüşecek olan Terim, "Benimle çalışıp, o zaferleri tekrar yaşamak ister misiniz?" diyecek. Ekipte yer almak isteyen isimlerle yoluna devam edecek olan Terim, milletvekili adayı olan Hakan Şükür'e de aynı teklifi iletecek.

SÜRPRİZ TRANSFER KARARI
Öte yandan 3. kez Galatasaray'ın başına geçen Terim, futbol kamuoyundaki beklentinin aksine sayısal anlamda çok fazla transfer yapmayacak. Tecrübeli teknik adam, takımın kalitesinin çok kötü olmadığını takımda sadece özgüven sorunu olduğunu kaydederken, sarı kırmızılılar, Terim'in vereceği rapora göre eksikleri tamamlayıp yeni sezona girecek

(LİG TV)

http://www.ligtv.com.tr/?r=1&hid=92705

onursevim

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
62
Fatih Terim'in yardımcıları: Hasan Şaş, Ümit Davala, Vedat İnceefe...

Ümit'le Vedat'ı anladım da hasan şaş olmamış
Gs den gider gitmez saçma sapan yorumlar yapıyodu takım hakkında. O günden beri gıcık kaptıydım

Fantoma

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Hayırlısı.
Ama bu kez başarısız olursa, tüm kariyeri sıfırlanır.
Çok büyük kumar oynuyor Terim.

li10sKing

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Kallström'ün menajeri ve kendisiyle anlaşılmış Lyon'dan transfer için onay bekleniyormuş.Lyon okey verirse transfer bitecek.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Altan Tanrıkulu gibi Wikipedia'da mı gördünüz? :D:D

Adam koparttı beni ya. :D

gs_kadir

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Galatasaray'da 3'üncü dönemine başlayan Fatih Terim, hiç vakit kaybetmeden çalışmalara başladı. Terim, yeni dönemde teknik ekibini şekillendirmek için, 2000'de UEFA Kupası'nı kazanan takımın futbolcularıyla bir araya geldi.

fatih_terim_genel_600_CFTE1.jpg

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, UEFA Kupası'nı kazanan takımın kadrosunda yer alan isimlerle evinde bir araya geldi.
Terim UEFA'yı alan eski oyuncularıyla evinde bir araya geldi

Fatih Terim, UEFA Kupası’nı ve 4 yıl üst üste şampiyonluk yaşadığı dönemdeki takımın sembol isimleriyle bir zirve gerçekleştirdi. Fatih Terim'in evinde gerçekleşen toplantıya Bülent korkmaz, Tugay Kerimoğlu, Hakan Şükür, Hasan Şaş, Suat Kaya ve Hakan Ünsal katıldı. Terim'in yardımcılarını bu isimlerin arasından seçmesi bekleniyor.
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in yeni teknik ekibinde, bir de Amerikalı kondisyoner yer alacak.
AMERİKA DÖNÜŞÜ BAŞLIYOR
Bu arada Fatih Terim'in Florya mesaisinin ne zaman başlayacağı da şekillendi. Terim, Pazartesi günü kızının mezuniyet töreni için Amerika Birleşik Devletleri'ne gidecek. Perşembe günü Türkiye'ye dönecek olan Fatih Terim, Cuma günü Florya'da iş başı yapacak.

http://www.ntvspor.net/haber/spor-toto-super-lig/41225/terimin-kadrosu-sekilleniyor

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
bunların arasında bence tugay öne çıkıyor. suat da ekipte olabilir. hakan'lar yorumculukta iyiler, devam etsinler. hasan ise çok heyecenlı, fevri çıkışları olabilecek biri. terim ile yan yana ateş & barut gibi olurlar. zaten abdulrahim albayrak da yönetimde... aman yarabbi! :D