Fatih Terim İstifa Etmeli Mi ?

Fatih Terim İstifa Etmeli Mi ?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

slui.exe

Not against spontaneous decisions, one night only
Reaksiyon puanı
300
Takımdan Derhal İstifa Etmeli Fatih Terim Çalıştırmaya Devam Ederse Bu Takım İkinciliği Zor Alır
Tudor'a Haksızlık Ettik
Tudor'un Tek Hatası Snijder Adam Yenildiği Zaman Yenilmeye Devam Ediyor Galibiyet Aldığı Zaman Bi Seri Oluyordu
biz 5-10 Maç Kazanırız 2-3 Mağlubiyet Alırız Böyle Olmaz Hocam Derhal Gitmen Gerekiyor #fatihterimistifa

IDisaster

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,661
Takımdan Derhal İstifa Etmeli Fatih Terim Çalıştırmaya Devam Ederse Bu Takım İkinciliği Zor Alır
Tudor'a Haksızlık Ettik
Tudor'un Tek Hatası Snijder Adam Yenildiği Zaman Yenilmeye Devam Ediyor Galibiyet Aldığı Zaman Bi Seri Oluyordu
biz 5-10 Maç Kazanırız 2-3 Mağlubiyet Alırız Böyle Olmaz Hocam Derhal Gitmen Gerekiyor #fatihterimistifa
Şuan galatasaray bu seviyedeyse fatih terim sayesinde. Fatih terim işini gayet iyi yapan fakat karakter konusunda pek beğenmediğim birisidir. Fakat adamın işine laf yok. Layığıyla yapıyor.

Son düzenleyen moderatör:

slui.exe

Reaksiyon puanı
300
Şuan galatasaray bu seviyedeyse fatih terim sayesinde. Fatih terim işini gayet iyi yapan fakat karakter konusunda pek sevmediğim biridir. Fakat adamın işine laf yok. Layığıyla yapıyor.
Evet çok güzel yapıyor 2. gölü yiyince taktik vereceğine gidip elektirik şalterinin yanına oturup ağzında maske ile sövüyor bu layığıyla iş

Son düzenleyen moderatör:

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Ben fatih terimi sevmiyorum ondan dolayı gidebilir . Galatasaray taraftarayım ama bana kaostan besleniyor gibime geliyor.

Reaksiyon puanı
7,999
Bir maç hakem desteği kesince ne istifası ya sakin olun , Fatih Terim kalsın takımın başında :D

slui.exe

Reaksiyon puanı
300
21 . şampiyonluk Tudor sayesinde oldu Fatih Terim kim ne derse desin ama öyle oldu

slui.exe

Reaksiyon puanı
300
Bir maç hakem desteği kesince ne istifası ya sakin olun , Fatih Terim kalsın takımın başında :D
Defolup gitsin Arda'yı ilk 11'e almak kadar mantıksız bişey görmedim eski Arda şimdiki Arda değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Maçın kopma anı Falcao'nun oyuna girmesiydi... 9 kişi kaldı resmen GS.
yukarıda Allah var Falcao iyi oynadı net pozisyon buldu ama benim hala ümidim var

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Fatih Terim gitse ne olacka :) 2-3 yıl sonra Fatih Terim gel kurtar bizi diye gene meydanlara dökülür GS taraftarı...

Bıkmadınız şu sezon ortasında hoca harcamalarına tazminat ödemelere 2-3 katı paraya yeni teknik adam almalara...

slui.exe

Reaksiyon puanı
300
Fatih Terim gitse ne olacka :) 2-3 yıl sonra Fatih Terim gel kurtar bizi diye gene meydanlara dökülür GS taraftarı...

Bıkmadınız şu sezon ortasında hoca harcamalarına tazminat ödemelere 2-3 katı paraya yeni teknik adam almalara...
Peki Fatih Terim gitti Mancini geldiği sezon neden fatih terim gel kurtar bizi demedik

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Peki Fatih Terim gitti Mancini geldiği sezon neden fatih terim gel kurtar bizi demedik

Fatih Terim kaç kere gitti ? Kaç kere geri geldi ? Kovulur bu sefer gene Milli takımın başına getirirler hiç belli olmaz yani bu ülkede :)

Türkiye'de sistem hep aynı. Kovarsın tazminatını ödersin 2-3 yıl sonra kurtarıcı olarak aynı adamı geri istersin.
FB-BJK flanda hiç farklı değil yani... Nede olsa ceplerinden vermiyorlar takımların parasını saçarlar.

slui.exe

Reaksiyon puanı
300
Fatih Terim kaç kere gitti ? Kaç kere geri geldi ? Kovulur bu sefer gene Milli takımın başına getirirler hiç belli olmaz yani bu ülkede :)

Türkiye'de sistem hep aynı. Kovarsın tazminatını ödersin 2-3 yıl sonra kurtarıcı olarak aynı adamı geri istersin.
FB-BJK flanda hiç farklı değil yani... Nede olsa ceplerinden vermiyorlar takımların parasını saçarlar.
Bu takıma Yabancı TD şart bizim türk TD'ler anadolu takımlarını hafife alıp yeniliyorlar Yabancı TD'ler her maça derbi gibi hazırlatıyor oyuncuları

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Tudor'a Haksızlık Ettik
Ben sezon başında Fatih terimden hiçbir şey olmayacağını defalarca yazım.Fatih terim heyecanını kaybetmiş,oyunu okuyamayan sıradan bir teknik direktör.Geçmişe bakıpta Fatih terimden medet uman insanlar hala maalesef var.

Son düzenleme:

slui.exe

Reaksiyon puanı
300
Ben sezon başında Fatih terimden hiçbir şey olmayacağını defalarca yazım.Fatih terim heyecanını kaybetmiş,oyunu okuyamayan sıradan bir teknik direktör.Geçmişe bakıpta hala Fatih terimden medet uman insanlar hala maalesef var.
Kesinlikle haklısın katılıyorum DEFOL GİT FATİH TERİM BİZ ELEKTRİK ŞALTERİNİN YANINDA OTURACAK ADAM BULURUZ

Reaksiyon puanı
7,999
Ben sezon başında Fatih terimden hiçbir şey olmayacağını defalarca yazım.Fatih terim heyecanını kaybetmiş,oyunu okuyamayan sıradan bir teknik direktör.Geçmişe bakıpta hala Fatih terimden medet uman insanlar hala maalesef var.
Kesinlikle gitmeli. Fakat Fenerli ve Beşiktaşlıların işine gelir gitmemesi. Arda Turanın maç sonu açıklamalarına da bakarsanız karışır gibi heyet.

slui.exe

Reaksiyon puanı
300
Kesinlikle gitmeli. Fakat Fenerli ve Beşiktaşlıların işine gelir gitmemesi. Arda Turanın maç sonu açıklamalarına da bakarsanız karışır gibi heyet.
olm ben bu fenerlileri anlamıyom bi gitmesin diyon bi gitsin diyon

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Sevgili arkadaşlar yorum ve üsluplara dikkat edelim lütfen. İyi forumlar hepinize.

Reaksiyon puanı
7,999
olm ben bu fenerlileri anlamıyom bi gitmesin diyon bi gitsin diyon
Şakasına dedim kalsın diye , çünkü kalması FB ve BJK'nin işine gelir. Ama objektif baktığımızda tabloya aldanmadan gidilmeli. Kazanılan puanların büyük kısmı hakkıyla değil. Tamam adam gibi oynayıp aldığı maçlar da oldu fakat çoğu ya ucu ucuna gollerle ya da hakem hatalarıyla oldu doğruya doğru.

slui.exe

Reaksiyon puanı
300
zaten hakemler birilerini yarışta tutmaya çalışıyor İnşallah Bu sezon gs olmazsa BEŞİKTAŞ olsun

Reaksiyon puanı
7,999
Evet çok güzel yapıyor 2. gölü yiyince taktik vereceğine gidip elektirik şalterinin yanına oturup ağzında maske ile sövüyor bu layığıyla iş
Elektrik panosu deyince aklıma bu geldi kahkaha atmıştım ilk gördüğümde :D :D

Adsız.png

slui.exe

Reaksiyon puanı
300
Şu Takıma Mikel Arteta gelse üff zaten Mesut Ozil'i Fener'e gönderen Arsenal bize Arteta'yı da gönderir :D

slui.exe

Reaksiyon puanı
300
??? Abdurrahim Albayrak adalet istiyoruz diyor.???Bu kafayla GS dan hiçbir şey olmaz.Fatih Terim'in hataları konuşulmuyor,hakem konuşuluyor.
Ben boşunamı konuşuyom bu takımı şampiyonluk yarışında tutamazsan sen kendi yoluna biz kendi yolumuza #fatihterimistifa

Reaksiyon puanı
7,999
??? Abdurrahim Albayrak adalet istiyoruz diyor.???Bu kafayla GS dan hiçbir şey olmaz.Fatih Terim'in hataları konuşulmuyor,hakem konuşuluyor.
Benim takıldığım yer şu , tamam kaybetmiş olabilirsin yapacağın tek şey mağlubiyeti kabul edip hatalarını düzeltmek. Neden Fatih Terim'de Abdulrahim Albayrak da açıklamalarında Fenerbahçe'ye gönderme yapıyor? Algı yaratmayı seviyorlar biliyoruz ama taraftarlar maalesef sezon başındaki gibi değil artık Fatih Terim'in hatalarını görmeye başladılar. Yönetim akılları sıra Fenere sallayıp taraftarlara mağlubiyeti unutturmak istiyor sanırım.

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Takım tutmuyorum ama cidden bu adam elinden geleni yapıyor.Kazanınca imparator diye tag açanlar.Onun yanında yer alan sizler.Neden kaybedince aynı şekilde bu yükü beraber omuzlamıyorsunuz ?Bu futbolda her zaman kazanamazsınız.Her teknik direktör de kazanamaz evet belki şampiyonluk yolunda ağır bir yara aldı.Ama bu sporda her şey olabilir.Bir bakmışsın beşiktas da yenilmiş puanlar eşitlenmiş olur.Bir bakmışsın bu maçtan sonra gs hiç yenilmez.
Adamı bir maçta kaybedince linçliyorsunuz ya harbi