Fatih projesi tablet pc

demirelemin

Asistan
Reaksiyon puanı
3
eve götürmeye izin verirler. korsan bi yazılımla da bütün evleri görüntülü takibe alırlar. ondan sonra ülke yarı açık cezaevine döner. çok mu paranoyağım bilmiyorum ama bu zamana kadarki tecrübelerim, bunların olmayacağını ispatlar nitelikte değil.

bütün evleri izlemek için;
-Dağıltılacak toplam 16.000.000 (yazıyla on altı milyon) cihaz olacak. Bu 16 milyon evi izlemek için -4 evi 1 kişi izlese- 4 milyon da polis istihdam ettik mi işsizlik sorunuda biter, yaşasıın. Bu arada "bu zamana kadarki tecrübelerim" dendiğine göre bi 20 yıllık bilgisayar-elektronik tecrübesi vardır heralde.

Milli eğitim bakanlığına bilgi edinme yasası çerçevesinde sorulan srulara verilen resmi cevap
http://www.fatihprocesi.com/tabletler-hakkinda-mebin-cevabi/
ayrıca yorumları okumanızı öneririm,
projenin tablet kısmı ve içerik kısmı ayrı ayrı eleştriye tabi, ama yapıcı eleştriye,

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bu tabletler okuldan ayrılma durumda ne oluyor?bizde mi kalıcak okuldamı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İhtiyaç Analizi

fatih porejesi eğitim yazılımına niçin ihtiyaç var? Öğrenecek grup niçin anlattığınız konu ya da içeriğe ihtiyaç duyuyor. Niçin öğrenen grup bu konuyu öğrenmeli?
· Proje sonucu sunulması hedeflenen hizmetlerin mevcut sunumunda karşılaşılan güçlükler ve yetersizlikler,
· Projenin hedef kitlesi,
· Beklenen talep düzeyi,
· Proje ile hedef kitlenin kanıtlanmış ve önceliğe sahip hangi ihtiyaçlarının karşılanacağı bu soruların cevabını verebilir misiniz?

keremblm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bizim okuldaki 9lara verdiler general mobile marka evlerine götürüyolar oyun falanda root etmeden oynanıyor.

Avenis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konuyu açan arkadaş şu anda 3. sınıfa gidiyor olmalı ve hala benim yakınımda kimseye bu tabletler dağıtılmadı.

ohranus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o tabletler bize de dağıtılacak onları hackleme gibi bi şansımız falan yok mu ? :D

Tükenir Kalem

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Hacklemeye gerek yok.Zaten istediğin oyunları yükleyebiliyorsun.Öğrenciler herşeyde olduğu gibi bu işin de ..kunu çıkarttılar,ayakta alkışlıyorum öğretmenleri ve velileri..

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
şu anda tableti kullanan biri olarak herşeyi yazıyorum bize verilen tablet

General Mobile E-TAB 4
ÖZELLİKLERİ:

1 Gb Ram
1.2 ghz çift çekirdekli işlemci (exnyos)
7000 mAh pil
10.1 ' ıps ekran
16 gb hafıza (arttırılamaz)
Android 4.2.2 jelly bean (son sürüm)

tablet pc ye bağlanmıyor. facebook twitter felan girmez büyük ihtimal(ben yöntemini buldum ona ayrı bir konu açacağım) fakat şu ana k kadar oynadığım bütün oyunları açtı. (real racing 3 , asphalt 8 vb.) bize verdikleri tablet en iyisi sanırım. :D

ohranus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şu anda tableti kullanan biri olarak herşeyi yazıyorum bize verilen tablet

General Mobile E-TAB 4
ÖZELLİKLERİ:

1 Gb Ram
1.2 ghz çift çekirdekli işlemci (exnyos)
7000 mAh pil
10.1 ' ıps ekran
16 gb hafıza (arttırılamaz)
Android 4.2.2 jelly bean (son sürüm)

tablet pc ye bağlanmıyor. facebook twitter felan girmez büyük ihtimal(ben yöntemini buldum ona ayrı bir konu açacağım) fakat şu ana k kadar oynadığım bütün oyunları açtı. (real racing 3 , asphalt 8 vb.) bize verdikleri tablet en iyisi sanırım. :D
oyunları açtı da yırtına yırtına mı açtı yani kasma gibi bişe oldu mu :D

ohranus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok rahat açıyor bir sorun yok ama çok fazla oyun yüklersen biraz kasma yapıyor.
Arkadaşım buna San Andreas yüklemiş , hangi kafayla yaptıysa :D işin ilginci adam kasmıyo dedi, sordum derslerde kullancak mısınız diye bilemiyorum ama dizi izlemek veya online batak oynamak için ideal dedi :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:closedeyes:eve götürebiliyoruz benım akrabam tabletini aldı ve kendı evınde duruyo okulla arasında 105 k m yol var 8 aydır fln evde ve internete flnda giriliyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ne saçmalıdınız yaa yok tablete dışardan yükleme yapılmıyormuş sadece ders içinmiş asıl dışardan yüklemede sorun yok içindedde dersle alakalı bir şey yok sen sonradan yüklüyorsun eve götürmezsen de işe yaramaz zaten mal mal konuşmayın eve de götürlüyo