Fare animasyon hızı nasıl değiştirilir?

Bu konuyu okuyanlar

Veli C.

Asistan
Reaksiyon puanı
63

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
hocam klasörü atarmısınız
?
Yani nasıl. Bu kendime ait bilgisayar değil. Babamın bilgisayarı ve bana açılmış bir hesap. Onun hesabında Yükle dediğimde fare ayarlarında görebiliyorum fakat bende görünmüyor.

Veli C.

Asistan
Reaksiyon puanı
63
?
Yani nasıl. Bu kendime ait bilgisayar değil. Babamın bilgisayarı ve bana açılmış bir hesap. Onun hesabında Yükle dediğimde fare ayarlarında görebiliyorum fakat bende görünmüyor.
hocam deviant arta girip fare imlecinin adını yazın orda kayıt ol gibi bir şey çıkacak ordaki şeyleri sallayın fare imlecini indirip çıkan klasörü açıp fotoğrafı atın

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
hocam deviant arta girip fare imlecinin adını yazın orda kayıt ol gibi bir şey çıkacak ordaki şeyleri sallayın fare imlecini indirip çıkan klasörü açıp fotoğrafı atın
Öyle yapmıştım atayım.
1600458237242.png

Buradaki o installer dosyasına sağ tıklayıp indir dedim ama fare ayarlarında işaretçilerden düzende görünmüyor. Kendisi o Yükle dediğimde Windows\Cursors'a atıyor bende düzende farklı kaydet diyip o imlecin adını yazıyorum ve kendim manuel seçiyorum ancak animasyonları çok hızlı. Ön izleme kısmında yavaşken kullanmaya başladığımda animasyonları çok hızlı.