Öneri Fake Telefon No

Bu konuyu okuyanlar

EtoBey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Öncelikle merhabalar ShiftDelete bugün bedava fake telefon numarası almayı anlatıcam,bu aldığınız numaraları fake whatsapp/telegram gibi kayıt olurken telefon numarası isteyen uygulamalarda kullanabilirsiniz dilerseniz anlatmaya başlıyım

1-Altta verdiğim linkten sayfamıza giriş yapıyoruz.

2-İster direk olarak gmail/facebook/apple kimliği ile kayıt olabilir veya en alttaki mail seçeneğinden normal kayıt yapabilirsiniz

3-Kayıt işleminin ardından hesabınıza giriş yapa tıklayıp giriş yapın mailinize gelen aktivasyon kodunu doğrulayın

4-Aktivasyon kodu doğruladıktan sonra sizi alan code bölümüne atıcaktır burda sizden bir tane alan code u isteyip o koda göre numara vericektir.
(Örneğin)
Kaliforniya209, 213, 310, 323, 408, 415, 510, 530, 559, 562, 619, 626, 650, 661, 707, 714, 760, 805, 818, 831, 858, 909, 916, 925, 949, 951
5- Alan kodunu girdğinizdesize 8 adet telefon numarası sunucak ve dilediğiniz seçtiğiniz anda o telefon numarasını size vericek

6-Kayıt olduğunuz uygulamaya girerken o telefon numarasını yazıp gine uygulama üzerinden gelen mesaja bakabilirsiniz

Bağlantı

Hepinize iyi günler dilerim.

Son düzenleyen moderatör:

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,596
Bizde burda tartışıp bir sonuç bulmaya çalışıyoruz zaten kötü bir durum olduğunu düşünmüyorum dediğim gibi youtubedeki videolarda 8 ay önce atmış yasal olmasa şuana kadar kapatılır diye düşündüğüm için savunuyorum kesin bi bilgim yok ama hala yasal olduğunu düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olabilir ben telegramda fake hesap için kullanıyorum
İllegal olduğuna dair bir şey bulamadım. İlk başta da fikrimi belirtmiştim zaten kesin konuşmadım bilmediğim için. Ama bildiğim bir şey var ise oda eğer numara başkasına aitse veya o numara ile birilerini rahatsız ederseniz o durumda yasal olmaz.

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,927
Forum kuralları gereği bağlantıyı düzenledim.

Kuralları okuyabilirsiniz, iyi forumlar. TextNow kullanımında bir sorun bulunmuyor. Size de kaynak için teşekkür ederiz.

EtoBey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Forum kuralları gereği bağlantıyı düzenledim.

Kuralları okuyabilirsiniz, iyi forumlar.
Tahmin ediyordum zaten onu savundum teşekkür ederim

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,758
Galiba bağlantıdaki uygulamada sorun yok. Zaten sadece link düzenlenmiş.

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,927
Arkadaşımız bir emek vermiş ve bir rehber oluşturmuş. Yeni üye olduğundan kaynaklı reklamlı bağlantı koymuş ve ilgili bağlantı da kendisi uyarıldıktan sonra kaldırıldı. Konuyu daha fazla dağıtmayalım.

İyi forumlar.

macindows

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Telegram aktivasyonu için Textnow numarasına kod gelmiyor, daha doğrusu geliyor ama kilitli bir şekilde geliyor. Kodu görmek için upgrading yapmak lazım o da paralı oluyor sanırım.
"Get verification codes with Lock In Number ?" bu şekilde uyarı veriyor..,

Keza whatsapp da bu numaralar kullanamaz uyarısı veriyor, 100 de 1 veya 2 ihtimal çalışan numaraya denk gelebilirsiniz..

ve son olarak aldığınız numarayı 10-15 gün aktif olarak kullanmaz iseniz numarayı kaybediyorsunuz kaybetmemek için her 10-15 günde bir girip kendinize mesaj atabilirsiniz.

EtoBey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Telegram aktivasyonu için Textnow numarasına kod gelmiyor, daha doğrusu geliyor ama kilitli bir şekilde geliyor. Kodu görmek için upgrading yapmak lazım o da paralı oluyor sanırım.
"Get verification codes with Lock In Number ?" bu şekilde uyarı veriyor..,

Keza whatsapp da bu numaralar kullanamaz uyarısı veriyor, 100 de 1 veya 2 ihtimal çalışan numaraya denk gelebilirsiniz..

ve son olarak aldığınız numarayı 10-15 gün aktif olarak kullanmaz iseniz numarayı kaybediyorsunuz kaybetmemek için her 10-15 günde bir girip kendinize mesaj atabilirsiniz.
Öncelikle değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim whatsappda dediğiniz şey doğru olabilir hiç denemedim bilmiyorum lakin kendi telefonumdaki telegramda kullanmak için 2, paralelspace uygulamasındaki telegramda kullanmak üzere 3 yani totalde 5 kere numara aldım her hesabından 2 numara alabiliyoruz ve hiçbiride dediğiniz gibi gelmedi bana

Son mesajlar