Facebook'ta Sorular

PylsWeb

Profesör
Reaksiyon puanı
16
2j4dguf.png

Facebook "Soru" artık Türkiye'ye de gelmiş hayırlı olsun. Düşünceleriniz nelerdir ?

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
Hayret bana nasıl gelmedi ona şaşıtıyorum.! facebook'ta tüm testler yani önceden yapılacak olanlar beta olarak herkesten önce kullanabiliyordum bu sefer gelmemiş.

Herkes bir şık ekleyecekse görüş alışverişine de dönüşebilecek yapıda olduğunu gösterir. En akla yatanı kim hangi şıkkı eklediyse onu oylayabilmek. Bu kısım mantıklı olmuş.

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Masaüstüne geçince hemen bakacağım çok iyi fikir

metehan760

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Bu soruları profilimizden nasıl kaldıracağız bilen var mı? Denemek amaçlı birkaç saçma soruya cevap verdik, artık kaldıramıyoruz. Kim profilime girse hemen orada yazıyor. Gizlenmiyorda.

msa52

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Profiline onun bildirimi gelmiş olmalı o bildirimin sağ kısmındaki o "x" işaretinden gizlenebiliyor diye hatırlıyorum.
Veya ankete gidip oyunu geri al kullanmamış ol :)

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
Silersen kullanmamış olursun görünmez fakat silsen bile kaç soru cevapladığının sayısı profiline halen durur ama sildiklerin çıkmaz. Bu hatayı da faceook artık düzeltir.

metehan760

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Ben soru cevaplamak istiyorum, fakat bunu sadece arkadaşlarım görsün, profilime giren herkes görmesin. Bunun bir çözümü var mı? Profilime giren herkes arkadaşım olmasa da bu sorulara verdiğim cevapları görüyor.

msa52

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Direk gizlilik ayarlarına bakmıştım ben bunun için ama facebook'un bu mantık biraz geç harekete geçiyor Neutral'in de dediği gibi facebook bence bu hatayı düzeltecektir. Muhtelemeln gizlilik ayarlarına bununla ilgili bir seçenek ekler.

Bullhammer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Facebook, insanların boşa zaman geçirmesi için bir özellik daha çıkartmış, ne güzel.

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
Facebook, insanların boşa zaman geçirmesi için bir özellik daha çıkartmış, ne güzel.

Yok be arkadaşım kullanmasını bildikten sonra sosyalliğini de daha çok arttırabilirsin. Önceden facebook gruplarından arkadaşlarınla güzel bir muhabbet edersin, diğerlerini de olaya dahil edersin tabii seviyeli olanlarını, sonradan onlarla karşılaştığın zaman daha başka muhabbetler ve sıcak ilişkiler ( yanlış anlaşılmasın ) kurabilirsin bunun yolu iyi bir şekilde artıyor.

Daha dün duvarlarında aşk acısı çekipte bununla ilgili yazılar yazan ve peşpeşe kapak sözler misali ergence yazanları kendi duvarımda öyle bir eleştirdimki daha kimseden ses yok :D
Oyun istekleri saçmasapan komedi sanılıp konulan fotoğraf ve videolar istemesen de olacak. Görmezden gel benim gibi.

Gir felsefe sayfalarına insanlarla olgunca tartış gir adam gibi yazılan paylaşılan sayfalara insanların görüşlerini al kendin de yaz. Ara sıra arkadaşlarınla yorumlarınla gırgır yap keyiflenin, zorda kalmadıkça imalı sözler yazma benim bir tek dün yazdığım gibi :).

Facebook denilen sosyal paylaşım platformu böyle olmalı ve böyle kullanıyorum. Diğerlerinin ne yaptığı açıkçası beni ilgilendirmiyor.