Soru TYT AYT kaynak önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Ayibogan01

Asistan
Reaksiyon puanı
201
Arkadaşlar aşağıda belirticeğim kaynaklar üxerinden yorumlarsanız sevinirim.

paragraf- ilk paragraf kitabımı alıcağım çok zor olsun istemiyorum orta kolay olsun orta sorular daha fazla ve ösym çıkmış sorular olması lazım
Aklimdakiler
Sıfır Risk
Paragrafın Ritmi
Hız ve Renk yayınları

Geometri- berbat bir geo var bende bu sebeple direk karekök geometri 0 alıcam

tyt matematik soru bankası veya problemler- sizce problemler mi almalıyım soru bankasımı matematiğim gerçekten berbat ona göre yorumlarsanız sevinirim

muhsinozer0

Asistan
Reaksiyon puanı
39
kafa dengi türkçe denemesi öneriyorum, geometri için de full yayınları öneriyorum,tyt mat soru bankası için miray yayınları kolaydan zora hoş başlangıç için, problem konuları öğren genel tyt mat denemesi çöz,

MTATurkey

Asistan
Reaksiyon puanı
138
Arkadaşlar aşağıda belirticeğim kaynaklar üxerinden yorumlarsanız sevinirim.

paragraf- ilk paragraf kitabımı alıcağım çok zor olsun istemiyorum orta kolay olsun orta sorular daha fazla ve ösym çıkmış sorular olması lazım
Aklimdakiler
Sıfır Risk
Paragrafın Ritmi
Hız ve Renk yayınları

Geometri- berbat bir geo var bende bu sebeple direk karekök geometri 0 alıcam

tyt matematik soru bankası veya problemler- sizce problemler mi almalıyım soru bankasımı matematiğim gerçekten berbat ona göre yorumlarsanız sevinirim
Geometride iyi değilseniz dediğiniz gibi kesinlikle karekök geometri 0 öneririm. İsminin 0 olduğuna bakmayın içinde çok güzel sorular var, gelişmenize de faydası olur.

Emnn

Jet Sesi, Özgürlüğün Sesidir!
Emektar
Reaksiyon puanı
1,848
Paragraf olarak önerim 345 olacaktır. Paragrafın ritmi bende var ve tavsiye etmiyorum.
Problemler olarak hız ve renk önerim.
Tyt soru bankası 3D