Facebook'ta bedava reklam yapma.! Facebook Gruptan Mail Toplama

Bu konuyu okuyanlar

KaLocRo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Salam aleykum. Arkadaşlar yardiminiza ihtiyacim var.Internetde "Facebook Gruptan Mail Toplama" isimli uygulama var. Bu uygulama sayesinde Facebook'daki gruplardan üyelerin email adreslerini (esas maili diyil , Facebookun kendi tayin etdiyi ve mesaj gönderince facebook'taki hesabinizin mesaj kutusuna yönlenen emaili misal: [email protected] ) cekiyor ve topluyor. Daha sonra bu binlerce hatda milyonlarca email adreslere ayni uygulama vastasiyla toplu mesaj yolluyaraq bedava reklam yapmiş oluyorsunuz. Fakat bu uygulama ücretli. Lütfen bunun bedava olanini bulun rica ediyorum...
Buna benzeyen diger uygulamalarda var fakat o uygulamalar ana emaili buluyor yani facebooka kayit oldunuz emaili misal: [email protected] . O maillerde işe yaramiyor cünki mesaj gönderince gmail.com mesaj kutusuna giyor.

ysnozclk

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
O ürünün ücretsiz olanını bulduğun zaman bilgisayarına kurma zaten. Muhtemelen trojan içeriyor olacaktır :)

mmrtylmz

Doçent
Reaksiyon puanı
45
Salam aleykum. Arkadaşlar yardiminiza ihtiyacim var.Internetde "Facebook Gruptan Mail Toplama" isimli uygulama var. Bu uygulama sayesinde Facebook'daki gruplardan üyelerin email adreslerini (esas maili diyil , Facebookun kendi tayin etdiyi ve mesaj gönderince facebook'taki hesabinizin mesaj kutusuna yönlenen emaili misal: [email protected] ) cekiyor ve topluyor. Daha sonra bu binlerce hatda milyonlarca email adreslere ayni uygulama vastasiyla toplu mesaj yolluyaraq bedava reklam yapmiş oluyorsunuz. Fakat bu uygulama ücretli. Lütfen bunun bedava olanini bulun rica ediyorum...
Buna benzeyen diger uygulamalarda var fakat o uygulamalar ana emaili buluyor yani facebooka kayit oldunuz emaili misal: [email protected] . O maillerde işe yaramiyor cünki mesaj gönderince gmail.com mesaj kutusuna giyor.

Reklam amaçlı facebook adresine gönderilen mailler spam kutusu gibi bişey var oraya düşüyor. Geçenlerde ben bile zor buldum. Ana mesaj kutusuna düşmüyor yani. Pek faydalı olacağını sanmıyorum. Sistemi her geçen gün geliştiriyorlar ve müdahale etmeden otomatik olarak engelleniyorsun. Bu tarz uygulamaların çoğu da virüslü oluyor genelde ve seni aracı olarak kullanarak sen dahil mesaj gönderdiğin çoğu kişinin mesajı açmasıyla özel bilgilerine erişiyorlar. O yüzden tavsiye etmem.

KaLocRo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Reklam amaçlı facebook adresine gönderilen mailler spam kutusu gibi bişey var oraya düşüyor. Geçenlerde ben bile zor buldum. Ana mesaj kutusuna düşmüyor yani. Pek faydalı olacağını sanmıyorum. Sistemi her geçen gün geliştiriyorlar ve müdahale etmeden otomatik olarak engelleniyorsun. Bu tarz uygulamaların çoğu da virüslü oluyor genelde ve seni aracı olarak kullanarak sen dahil mesaj gönderdiğin çoğu kişinin mesajı açmasıyla özel bilgilerine erişiyorlar. O yüzden tavsiye etmem.

Tesekkur ederim kardes bilgi icin fakat uygulamanin isleme sekiline bakirsak uygulama kotu yazilim icermiyor.
-Facebook'ta ücrerli reklam yaparken reklaminizin kimlere ulaşdiğini bilemesiniz , yalniz bölgeyi ve kişilerin yaşini ayarliya bilirsiniz. Fakt bu uygulama direk sizin ihtiyaciniz olan kütleye hitab ediyor. Misal siz "Araba (Telefon v.s) Tutkunlari" adli sayfa actiniz ,kaldi üye toplamak. O zaman Facebooktaki ayni isimdeki (araba tutkunlari) ve ya benzer isimlerdeki (araba sevenler,araba yarişlari ve.s) gruplarin üyelerinin mail adreslerini uygulama vastasiyla toplayip (txt formatinda kayd ediyor) direk onlara mesaj göndere biliyorsunuz.
-Bundan baska topladiginiz mail adreslere acdiginiz grupdan davetde gondere biliyorsunuz.
-Ve hatda tam yasal yolla dusuk maliyetli buyuk reklam yapa biliyorsunuz... Bunun icin topladiginiz mail adresleri yapacaginiz reklamin ulasacagi kendi kutlenizi yartiyorsunuz ve yalniz onlarin gormesini saliyorsunuz ve boylece bu reklamin maliyeti az olur.
-Daha bu mail adresler oldukdan sonra cok is gormek olar.
-Tabi bunun sikinti yaratmasindan korkuyorsaniz toplu mesj gonderince ,uygulamadan istifade edince cakma adres kulanin.