Facebook messenger sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Merhabalar hepimiz uzun yada kısa süre de olsa facebook kullanmışızdır.

ama benim bir sorunum var programın telefonu çok şişirdiğine inanıyorum keza mesenger de arkada sürekli açılıyor ben öyle sürekli kullanan birisi değilim 2 gün 3 gün de 1 giriyorum zaten fazla sevmiyorum facebook u ama bazen işime yarıyor

şimdi ben kesinlikle facebook programlarını kullanmıyorum tarayıcıdan giriyorum siteyi de ana ekrana ekledim kısa yol olarak neyse bu gün mesaj gelmiş bakmak istediğimde habire google playa yönlendiriyor mesengeri indirmek için bende indirmek istemiyorum buna bir çözüm var mı ? sizlerde de yönlendiriyor mu yoksa sadece bende mi oluyor

ByKaMiKaZe

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Login olmadan önce masaüstü sitesi olarak aç. Sonrasında mesajları görüp cevap yazabiliyorsun. chrome ile denedim :)

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Messenger vs istemez, tasarımı mobil sayfadan bile kötü yani düşün harcayacağı veriyi. Facebook'a bakayım ama minimum kaynak tüketsin diyorsan en iyi seçenek. Ben de ana program yerine bunu kullanıyorum. 3. parti de değildir yapımcısı Facebook'dur.

Facebook Lite - Google Play'de Android Uygulamaları

teşekkürler şimdilik tarayıcıdan devam veri tüketimi sıkıntım yok sadece arka planda uzun süre boşa açık kalıyor :D sevmiyorum şimdilik mesaj gelirse masa üstü moduna alıyorum sorun kalmıyor zaten bir süre sonra kapatırım hesabı şuan sadece sosyal medyada takip ettiğim siteleri orada toplu halde incelediğim için kullanıyorum