Destek Facebook hesabını sahte hesap diye şikayet edin lütfen

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Xlier81

Üyecik
Arkadaşlar benim tanıdığım biri yanlışıkla yanlış e postaya face hesabı eklemiş onlar da kaybolunca hesabı silememiş. //Link kaldırıldı
Sizden ricam gidip şu hesabı şikayet edermisiniz ?
Sahte hesap diye

Son düzenleyen moderatör:
Kendin yakınlarından veya arkadaşlarından bu isteğini neden yapmıyorsun? Hakikaten kendini sinsi ve zeki sanan çokça şeytan türedi bu sanal alemde, nerden bilelim senin de onlardan biri olmadığını !?

Sizin neden şikayet etmediğinizi anlayamadım. Ya da buraya yazmak yerine tanıdık bir arkadaşınızda mı yok? Burada size inanıp birinin bu isteğinizi yerine getireceğini pek zannetmiyorum.

.XML

Üyecik
Yasaklı
URL'yi İnceledim Sorun Yok Facebook'da da XSS Açığının Bulunması Zor Arkadaşlar Girebilirsiniz Problemsiz Link :D

Xlier81

Üyecik
Arkadaşlar çok özür dilerim koğyala yapıştır oldu yanlışıkla özür dilerm silecem bunu zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar ben o işlerden yemin ederim anlamıyorum ya.

URL'yi İnceledim Sorun Yok Facebook'da da XSS Açığının Bulunması Zor Arkadaşlar Girebilirsiniz Problemsiz Link :D
Hem yanlış anlıyorsunuz sonrada bana ne kadar sinsi saf yok anlamıyorum ben ya

Gönderi silmeyi bilmiyorum da nerede silecem de bunu kendim şikayet edip kapattırdım arkadaşlar

Arkadaşlar silme yetkisi olan silebilir mi?

Son düzenleme:

BHA

Paylaşmak Güzeldir..
Yönetici
Moderatör
Bunun doğruluk payını ve size ait olup olmadığını emin olmadığımız sürece bu işleme ortak olmamız mümkün değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...