Facebook hesabım sürekli kapanıyor

Bu konuyu okuyanlar

Mehmetyldz12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar ev internetimden facebook hesabı açmak istediğimde hesabımı açar açmaz kapanıyor. Bunun sebebi nedir ? Herşeyi denedim modemi defalarca kapatıp açtım fakat farklı cihazlardan denedim fakat değişen bir şey olmadı. Bu sorunu nasıl çözebilirim ?

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,843
Arkadaşlar ev internetimden facebook hesabı açmak istediğimde hesabımı açar açmaz kapanıyor. Bunun sebebi nedir ? Herşeyi denedim modemi defalarca kapatıp açtım fakat farklı cihazlardan denedim fakat değişen bir şey olmadı. Bu sorunu nasıl çözebilirim ?
Aynı hesap mı yoksa farklı bir hesap mı? ?

Mehmetyldz12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar hesabım Topluluk kurallarını ihlal ettiğin için kapatıldı diyor. Değerlendirme talep et diyor. Amacım intagramı facebook a bağlayıp reklam verebilmek. Fake hesap olarak algıladığı için kapatıyor olabilir mi?

BMW_M4

Doçent
Reaksiyon puanı
1,161
Arkadaşlar hesabım Topluluk kurallarını ihlal ettiğin için kapatıldı diyor. Değerlendirme talep et diyor. Amacım intagramı facebook a bağlayıp reklam verebilmek. Fake hesap olarak algıladığı için kapatıyor olabilir mi?
Bir işe yaramayan Facebook ekibi, ondan hayır gelmiyor boş verin, aynısı bende de var 2 aydır açamadım ne yaptı isem.

Mehmetyldz12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Aynı hesap mı yoksa farklı bir hesap mı? ?
Aga modeme res attım. Hesap açtım 12-13 gün kullandım. Fakat yine açtığım hesap aynı şekilde topluluk kurallarını ihlal nedeniyle kapandı değerlendirme talep et diyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir işe yaramayan Facebook ekibi, ondan hayır gelmiyor boş verin, aynısı bende de var 2 aydır açamadım ne yaptı isem.
Aga açmam lazım instagramdan reklam vericem çünkü

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
reklamı reklamcılara bırakın mesajı bu topluluk kurallarını okuyun...

Nurdisina

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
560
Çok normal , multi hesap açıyorsun ve facebook ip adresini tespit edip kapatıyor.

Mehmetyldz12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Çok normal , multi hesap açıyorsun ve facebook ip adresini tespit edip kapatıyor.
Reis hesap açmada bi sıkıntı yok ya onu modeme res attım çözdüm ama açtığım hesap 12-13 gün gitti sonra pc farklı bi mekanda internete bağlandığında kapandı. Reklam vermiştim reklam parasını da verdik aslında ama acaba ödeme başarısız olduda ondan mı kapattılar

topluluk krallarını oku...
Aga okudum topluluk kurallarında benden farklı ne okudun bilmiyorum ama güvenlik emniyet falan yazıyor

Nurdisina

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
560
Reis hesap açmada bi sıkıntı yok ya onu modeme res attım çözdüm ama açtığım hesap 12-13 gün gitti sonra pc farklı bi mekanda internete bağlandığında kapandı. Reklam vermiştim reklam parasını da verdik aslında ama acaba ödeme başarısız olduda ondan mı kapattılar

Aga okudum topluluk kurallarında benden farklı ne okudun bilmiyorum ama güvenlik emniyet falan yazıyor
Facebook ile iletişime geçin .

Mehmetyldz12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Facebook ile iletişime geçin .
İletişime geçebileceğim bir kanal yok ki. Fake hesap olarak algılayıp kapatıyor olabilir mi ya. Ama aynı gün açtığım hatta instagrama bağladığım hesaplarda bir sıkıntı yok onlar hala aktif. Reklam verdiğim hesap kapandı. Acaba verdiğim reklamdan kaynaklı bir hata mı var

Nurdisina

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
560
SORUNLAR için 11858' i arayıp yardım alabilirsiniz! Bilgi olarak şunu belirtelim bazı hesap sahipleri hesaplarında yaşadıkları sorunlar için Facebook şirketini mahkemeye vereceğini söyleyen paylaşımlarda bulunuyorlar.

Veya

Mehmetyldz12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
SORUNLAR için 11858' i arayıp yardım alabilirsiniz! Bilgi olarak şunu belirtelim bazı hesap sahipleri hesaplarında yaşadıkları sorunlar için Facebook şirketini mahkemeye vereceğini söyleyen paylaşımlarda bulunuyorlar.

Veya

Veya

Reis mahkemeye kimi veriyorsun adamın burda temsilcisi yok :) aslında benim amacım sorunu tespit etmek neden ve nasıl yapıyor. Sorunu bilsem çözümü ona göre ararım en azından

Yok mu yardımcı olabilecek ya :) aynı sorunu yaşayan bir vatandaş daha :)

Son düzenleme:

Nurdisina

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
560
Reis mahkemeye kimi veriyorsun adamın burda temsilcisi yok :) aslında benim amacım sorunu tespit etmek neden ve nasıl yapıyor. Sorunu bilsem çözümü ona göre ararım en azından

Yok mu yardımcı olabilecek ya :) aynı sorunu yaşayan bir vatandaş daha :)
verdiğim linkten yardım merkezine gir yardım iste