Facebook, Fotoğraf Sayfası Değişti! Nasıl Olmuş?

Ghost34

Profesör
Reaksiyon puanı
2
değişiklik yine yavaş yavaş kullanıcılara sunulcak sanırım yeni mesaj sistemi gibi :)

Persona Grata

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Siyah ekrandan sonunda kurtuluyoruz. Böyle çok daha iyi olmuş.

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Eğer Gözlerimde Bir Bozukluk Yoksa Ben Bir Değişiklik Göremedim.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
yavaş yavaş değişecektir.
benimki hala siyah koyu gri siyaha yakın olsa daha iyi olurdu açık renkten nefret ediyorum geceleri ışık kullanmayı sevmediğimden olsa gerek.

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
Facebook genellikle tüm beta ve ilk yenilikleri benim profilime de yansıtırdı şimdi sistemi tam oturduğunda yararlanabiliyorum.

ShekiLizmm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yahu bak gene açıcam agzımı bozucam dengeleri :D bizim milletimiz hemen herşey olsun ister. hemen gir bi tık yap aa olmuş sistem öyle yürümez yürüyemez. Adamlar yeni birşey yapmışlar ve beta yani deneme yanılma yöntemiyle yürüyolar. hemen pat diye olucak birşey degil sabırlı ol izleyici :) Sen bir fidanı dikiyosun hemen cıkıyormu kaç milyon belkide milyar kullanıcı var istatistikleri tam bilmiyorum kolay degil yani. Ama facebook benim için o kadarda önemli bi site degil avrupadaki dayımla annem gil konusuyo artık msn yerine faceden. pek girmiyorum açıkcası. Ama degişim iyidir degiştirebilen beyinlerin taze, net ve dogru olması karsılıgında.

onurozan91

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bana da gelmişti o özellik ama bir saat sonra gitti :D . Heveslenmiştim sevinmiştim ama şimdi gene aynı :)

doncaster

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sağ tarafta arkadaşlarımın durum güncellemesi çıkyordu bin anda kayboldu anlamadım:D

ta2ccc

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Dün itibariyle limit 1.024 Mbyt. olarak limitlenmiştir. :confused1: