Facebook Artık Kısmen Paralı

Öne Çıkar uygulamasını kullanır mısınız?


  • Kullanılan toplam oy
    52
  • Anket kapatılmış .

yaşli çocuk

Profesör
Emin olun milleti alıştıra alıştıra daha büyük şeyleri paralı yapacak,çoğu şey de öyle olmuyormu alıştırıyorlar sonra da ücret koyuyorlar.Bırakın Facebook'u derim.Twitter iyidir.Ergen ergen muhabbetler yok hiç değilse.
 

burns206

Profesör
zukunburg parasiz olucak demis de satti yani arti onun dudugu otmez. zaten satarken parasiz kalicak diye sozlesmeye madde eklenmedigini de varsayarsak zukunburk yalnci konumuna cikabilir . cunku opler artik onun elinde degil. yani en az %45 satildi ki bu ciddi bir oran demek oyleyse bile . ki %50 + satildiysa artik zukunburk de jobs gibi isinden kovulmasi an meselesidir :p tabi parasini almi ve kalani da alir . yani maasina zam isine son olayinin orjinali boyle bisey olsa gerek :p
 

Neutral

Profesör
Facebook'a girmek zaten paralı.

İnternet kullanıcılarının çoğu interneti facebook, msn, porno üçgeninde görür bunlardan çıkmaz. Okyanus içerisinde derede yüzmeye çalışmaktalar.

Facebook paralı internete ortalama kullanıcı 45-50 TL veriyor facebook'a girmek için başka neler için ?
 

-MuzaffeR-

Doçent
Kapatalım gitsin, zaman çalmakatan başka ne yararı var? diye yazarken aklıma şu yararı geldi aklıma. Hiç görmediğin arkadaşın, akraban vesaire resmini görüp mutlu olabiliyorsun. Ha bi meraba naberden sonrası pek de gelmiyor orasıda ayrı.
orası ayrı ama ben kapattım telefon yetiyor zaten çok büyük vakitler kaybettim onun yüzünden...
 

gs_kadir

Profesör
Yüzlerce kişi, gönderilerim arkadaşlarımın sayfasında en üstte çıksın diye bunu kullanırsa hangisinin gönderileri üste çıkacak? Mutlaka birilerininki yine aşağılarda kalmayacak mı :D

kim daha çok verirse onunki en üstte olur hatta açık arttırma bile yapılabilir :D
 

İhtiyar-1

Doçent
Bu Facebook'u ya bitirmeye çalışıyorlar yada başka bir bit yeniği var.Yeni yeni sosyal ağlar çıkıyor şu an en karlısı Facebook gerçek bilgilerimizi vermediğimiz sürece.Facebook'ta biterse yeni bir ortam çıkacaktır onun ne kadar güvenli olup olmadığını nereden bileceğiz ?

İsteyen ödesin istemeyen ödemesin ama insanlar buraya eğlence için gelsin gerisini boşversin.
 

byharby

Profesör
 

cgr

Öğrenci
Firmalar için düşünülebilir. Bireysel kullanıcılar için gereksiz bir uygulama olduğunu düşünüyorum.
 

7/24

Profesör
Çok süper oldu hatta tamamen paralı olsun da türk insanımız şu bağımlı yerden kurtulsun.
 

NeoCrys

Asistan
evet, ilk kullanış bedava hatta :) standart kullanıcılar için değil ama kurumsal firmalar için bence kötü bir gelişme değil.
 
Üst