Bu konuyu okuyanlar

cuneytefeozar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Uygun fiyatlı, kaliteli ve tasarımı hoş olsun istersen LinkTech önerebilirim.

Mair

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Aliexpresten alınacaksa ve kulağınız da küçükse ve KZ seviyesinde bas aramıyorsanız şunu deneyin.

lHGl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
KZ ATR almayı düşünüyorum sizce nasıl malzeme kalitesi olarak cilde herhangi bir zarar verir mi? Tavsiye eder misiniz?

lordare

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,594
Çin'den almayın Türkiye'den alın
Onları da ne alacağınızı deyivereyim:
Kablolu kulaklık olarak Xiaomi Hybrid 2 Hd alın.
Kablosuz kulaklık olarak Xiaomi Airdots Pro alın.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Çin'den almayın Türkiye'den alın
Onları da ne alacağınızı deyivereyim:
Kablolu kulaklık olarak Xiaomi Hybrid 2 Hd alın.
Kablosuz kulaklık olarak Xiaomi Airdots Pro alın.
A101 de intum var 35TL onu almak daha mantikli.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
İntum inbh01b bak 35-50 TL bluetooth 4saat desede daha uzun gidiyorbsesi de cok iyi.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Buradayim ne dinliyorum da ki sınırlama yanlış bim ve şok ta intum inbh01b,hd3030 ve gm5p stok kulaklik var bu gm5pnin kulakligi bekledigimden iyi cikti inbh01b de çok iyi çıktı yalniz intum ve hd3030 kışlık kullanim için uygun!

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Qcy t1 pro iş görür mü?

Zeynep85

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Ben zs10 kullanmadım bu yüzden bir şey diyemem ancak rahatsız etmeyeceğini düşünüyorsanız alabilirsiniz.

Ayrıca belirtmek isterim ki bu tarz kulaklıkların mikrofonları sadece sadece arama için üretilir. Daha fazlası için profesyonel modellere yönelmelisiniz.
Merhaba, ben kulaklık almak istiyorum uzun zamandır araştırıyorum bir türlü istediğim gibi bir şey bulamadım. Şuanda kullandığım kulaklık sony ch700n kafa üstü kulaklık havalar ısındığı için kulaklarımı terletiyor bu yüzden kulak içi kablosuz alayım dedim önce anker soundcore liberty 2 pro alıp aldığım gün kaybettim. Sesini beğenmedim. Sony nin ch700n ve önceki kulaklığım urban ear plattan ın sesini beğeniyorum. Anker kulaklığı iade etmeyi düşünürken kaybedince sony sp600n kulakiçi bluetooth anc kulaklık aldım. Onu da ilk dinlediğimde sesi güzel gibi geldi fakat anc özelliği çalışmıyor. Benim için bu önemli. Dışarıdaki sedlerden müziğe odaklanamıyorum. Dışarıda sony sp600np nin sesini de beğenmedim belki de nce çalışmafığı için bana öyle geldi. Sonuç olarak hala kulaklık araştırıyorum. Sony wf1000xm3 modelini iyi diyorlar ama bazı kaynaklarda kulakiçi kulaklıklarda anc nin iyi olmadığını yazmışlar ve zaten anker i kaybetmişken o kadar para vermek istemiyorum. Kulaküstü ince bir kulaklık ? , kablolu veya kablosuz anc kulakiçi kulaklık herhangi biri olabilir Ne tavsiye edersiniz.

furkan türk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
zs10 kullanmadım bu yüzden kasa boyutlarını bilmiyorum ancak revonext qt2 zs5 den açık ara çok daha küçük ve konforlu bir kulaklık.
Hocam merhaba sağlığınız sıhhatiniz yerindedir inş. Bu güne kadar 5s in kutusundan çıkan kulaklığı her türlü cihazda oyunda müzik için ve spor yaparken kullandım ama artık bozuldu :D bu güne kadar da başka kulaklık kullanmadım tam bir kulaklık cahiliyim. Şuan gözümde mastersınız yani :) Müzik olarak spor yaparken drumstep(skrillex vs.) acı çekmek istedimde arabesk pop, keyfim yerindeyken soul ve klasik müzik dinliyorum. Şimdi tekrardan earpods mu alayım yoksa bu güne kadar çok şey kaçırmışsın mı diyorsunuz earpods 200 tl olduğu için verebileceğim max para budur :) Önerilerinizi bekliyorum

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121

Reaksiyon puanı
5,172
Hocam merhaba sağlığınız sıhhatiniz yerindedir inş. Bu güne kadar 5s in kutusundan çıkan kulaklığı her türlü cihazda oyunda müzik için ve spor yaparken kullandım ama artık bozuldu :D bu güne kadar da başka kulaklık kullanmadım tam bir kulaklık cahiliyim. Şuan gözümde mastersınız yani :) Müzik olarak spor yaparken drumstep(skrillex vs.) acı çekmek istedimde arabesk pop, keyfim yerindeyken soul ve klasik müzik dinliyorum. Şimdi tekrardan earpods mu alayım yoksa bu güne kadar çok şey kaçırmışsın mı diyorsunuz earpods 200 tl olduğu için verebileceğim max para budur :) Önerilerinizi bekliyorum
60 tl daha zorlayabilirseniz kz zs5 öneririm hocam:) Kesinlikle fazlasıyla değer 60tl zorladığınıza. Eğer 200tl son bütçem derseniz bir üst mesajdaki öneriler ideal:)

furkan türk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kz markasını hiç duymamıştım ikiniz de yazdığınıza göre mutlaka iyidir diye düşünüyorum peki oyunda iyi midir earpods ile ses kasamıyordum. Bu arada 2 yıl öceki konuya cevap veren adam gibi adamlar <3 :)

BayTombul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
jbl c100si kullanıyordum 3 ayda bir bozuluyordu gidip bir daha alıyordum :D dedim madem sık sık bozuluyor daha ucuz bir şey alayım ttec pop diye bir şey gördüm 40 tl di dedim ne kadar kötü olabilir? demez olaydım rezalet arkadaş kulağıma girmiyor girdiğinde ağrıtıyor ses kalitesi zaten yok. yeni bir kulaklık almaya karar verdim. kulakiçi mi kulaküstü mü alsam diye çok düşündüm, kulaküstü kulaklıklar daha pahalı olduğundan kulakiçi almaya karar verdim.
aslında istediklerim : kablosu sağlam (3 ay sonra sol tarafı bozulmayan), kulağıma oturan, ağrı yapmayan, dinlenebilir düzeyde ses kalitesi olan bir kulaklık
100-200tl arası bütçe ayırabilirim, bazıları kulaküstü kulaklık deneyimi daha iyi olur falan diyor eğer kulaküstü alacaksam da maksimum 350 tl falan verebilirim
çoğunlukla rap dinlesem de bazen thrash metal bazen arabesk her tür şeyi dinliyorum günde iki üç saat müzik dinlerim
@ConfickerBelasi @AdminisTraktör genelde siz cevap vermişsiniz etiketleyeyim dedim ( böyle mi etiketleniyor bilmiyorum denedim :D ) hocam bakarsanız çok sevinirim çünkü kulaklıksız kaldım :(

Son düzenleme:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
jbl c100si kullanıyordum 3 ayda bir bozuluyordu gidip bir daha alıyordum :D dedim madem sık sık bozuluyor daha ucuz bir şey alayım ttec pop diye bir şey gördüm 40 tl di dedim ne kadar kötü olabilir? demez olaydım rezalet arkadaş kulağıma girmiyor girdiğinde ağrıtıyor ses kalitesi zaten yok. yeni bir kulaklık almaya karar verdim. kulakiçi mi kulaküstü mü alsam diye çok düşündüm, kulaküstü kulaklıklar daha pahalı olduğundan kulakiçi almaya karar verdim.
aslında istediklerim : kablosu sağlam (3 ay sonra sol tarafı bozulmayan), kulağıma oturan, ağrı yapmayan, dinlenebilir düzeyde ses kalitesi olan bir kulaklık
100-200tl arası bütçe ayırabilirim, bazıları kulaküstü kulaklık deneyimi daha iyi olur falan diyor eğer kulaküstü alacaksam da maksimum 350 tl falan verebilirim
çoğunlukla rap dinlesem de bazen thrash metal bazen arabesk her tür şeyi dinliyorum günde iki üç saat müzik dinlerim
@ConfickerBelasi @AdminisTraktör genelde siz cevap vermişsiniz etiketleyeyim dedim ( böyle mi etiketleniyor bilmiyorum denedim :D ) hocam bakarsanız çok sevinirim çünkü kulaklıksız kaldım :(
kz - Hepsiburada kz bak indirimde.

BayTombul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Baktım hocam teknostoreda da daha uyguna birçok model var ama ne alacağımı bilemedim tam olarak, cl100si yi beğendiğimi ama kablosunun dandik oldğunu ve kulaklıktan anlamadığımı (üst düzey bir şey beklemiyorum) belirttim hani buna göre şu işini görür diyeceğiniz bir ürün var mı ? kz zst pro 190tl mesela hd9 70tl ben hangisini tercih etmeliyim hiçbir fikrim yok açıkçası. bir de birçok yerde kulaküstü alınabiliyorsa daha iyi performans vereceği yazıyor yani kafam karışıyor almışken iyi bir şey almak istiyorum bu konuyu gördüm forumda yazayım dedim.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Baktım hocam teknostoreda da daha uyguna birçok model var ama ne alacağımı bilemedim tam olarak, cl100si yi beğendiğimi ama kablosunun dandik oldğunu ve kulaklıktan anlamadığımı (üst düzey bir şey beklemiyorum) belirttim hani buna göre şu işini görür diyeceğiniz bir ürün var mı ? kz zst pro 190tl mesela hd9 70tl ben hangisini tercih etmeliyim hiçbir fikrim yok açıkçası. bir de birçok yerde kulaküstü alınabiliyorsa daha iyi performans vereceği yazıyor yani kafam karışıyor almışken iyi bir şey almak istiyorum bu konuyu gördüm forumda yazayım dedim.
bunu al kulak üstü terletiyor bende iki tane var kulak içi kullanıyorum.
WhatsApp Image 2020-08-20 at 17.51.38.jpeg
WhatsApp Image 2020-07-30 at 23.10.57.jpeg
2015-08-22 02.00.31.jpg

furkan türk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
60 tl daha zorlayabilirseniz kz zs5 öneririm hocam:) Kesinlikle fazlasıyla değer 60tl zorladığınıza. Eğer 200tl son bütçem derseniz bir üst mesajdaki öneriler ideal:)
@ConfickerBelasi Hocam kulaklığı aldım çinden anca geldi. Kıvırcık Ali ve Skrillex ile denedim ilk :) . Kıvırcık Alinin sazı ilk defa bu kadar net geldi kulağıma, Skrillex in baskarını da içimde hissediyorum. :) İlk defa kulak içi kullanıyorum memnunum çok teşekkür ederim ❤️

Mair

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
final audıo E2000/E3000
Malesef Türkçe inceleme yok ama gerçekten başarılı bir kulaklık.
Sitemizde incelemeleri yapıldı:

Mesaj otomatik birleştirildi:

Tin audıo T2
Malesef bu kulaklık hakında Türkçe inceleme yok

eloz

Asistan
Reaksiyon puanı
39
merhaba ya ben online dersler sırasında kullanabileceğim ucuz işlevsel bir kulaklık arıyorum ne önerirsiniz?

Technoob

Asistan
Reaksiyon puanı
110
560Tl Bütçe ile Tws önerebilir misiniz acaba ?

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466