F.E.A.R. 3 Yeni Videosuyla Korkutuyor

Bu konuyu okuyanlar

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Hiçbir oyun - Amnesia : The Dark Descent- bu oyun kadar korkutmadı. Gerilim ve korku dan hoşlanmayanlar için tavsiye edilmez. (Kulaklık ve Gece ışıklar kapalı saat 12 gibi oynayın tek başınıza) Ama tabi bu oyunda güzel çıksın göreceğiz

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
3. oyun cidden korkunç olacak gibime geliyor.Oynamam ya ben bunu :D

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
o kadar da korkunç değil ya. :D

web sitesi de whatisthematrix gibi olmuş. :D

Hiçbir oyun - Amnesia : The Dark Descent- bu oyun kadar korkutmadı. Gerilim ve korku dan hoşlanmayanlar için tavsiye edilmez. (Kulaklık ve Gece ışıklar kapalı saat 12 gibi oynayın tek başınıza) Ama tabi bu oyunda güzel çıksın göreceğiz
hocam bu oyunun oyuniçi videolarına baktım youtube dan. gerçekten gerici bir atmosferi var ama hep bina içinde ilerleme var. başka bişe yok mu yaw? :D

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Şu amnesiaya baktım ya oynadım biraz yaratıkla karşılaşmadım şimdilik hemde hiç.Bir kapı kilitli anahtarını bulamıyorum.Ama ne yalan söyleyeyim acayip tırstım ya böyle korkunç oyun mu var fear 3 amnesia the dark descentin yanına yaklaşamaz.Demek ki yaratıkla karşılaşsam ne olacak Allah bilir.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Aynen öyle amnesia adam gibi korku oyunu fear filan hikaye

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
korkutucu değil bence biraz geriyor okadar ani olaylardan dolayı

Son mesajlar