F.bahçe Q7yi Neden Transfer Etmedi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

orphan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet doğru Türkiye'ye Gelen En Büyük Yabancı Transfer

Eğer böyle diyorsan yazdığım isimlerin hiç birini tanımıyorsun o zaman ben bunu çıkartırım söylediğinden ve başka söyleyecek bir lafımda olmaz...

since1453

Doçent
Reaksiyon puanı
16
Söylediğin isimlerin hepsini biliyoruz. Bu yazdığın adamların yaşlarını da yazarsan daha iyi olur.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Habere bak ya tam komedi. :D :D :D

holigans

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Eğer böyle diyorsan yazdığım isimlerin hiç birini tanımıyorsun o zaman ben bunu çıkartırım söylediğinden ve başka söyleyecek bir lafımda olmaz...

aksine söylediğin isimleri tanıdığım için ve oynadıkları futbolu bildiğim için öyle diyorum

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
görmemişin futbolcusu olmuş dünya yıldızı sanmış :D

holigans

Asistan
Reaksiyon puanı
3
madem sizin için yaş bu kadar önemli neden gutiyi transfer ediyorsunuz ??

Çünkü gutiyi schuster istiyor schuster istediğine göre yaşı geçmiş olsada hala yetenekli bi futbolcu olduğuna inanıyor biliyozda alıyoruz yani

orphan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aksine söylediğin isimleri tanıdığım için ve oynadıkları futbolu bildiğim için öyle diyorum

biliyor olsan
1-Benimle tartışmaya girmezdin
hadi girdin
2-Türkiye'ye gelen en büyük yabancı transferi demezdin...

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Şimdi medya fenerbançe yalakalığına tam gaz devam ediyor.Yok istememişte şeymişte meymişte.Beşiktaş bu oyuncuyu alarak büyük iş başardı.Eğer Porto'da ki günlerine dönerse seneye Beşiktaş elinde tutamaz.
Stoch değil de Dia fazlasıyla katkı yapabilecek biri.Ama medya Dia'yı da Messi yapar.Herşey ligde belli olacak.

since1453

Doçent
Reaksiyon puanı
16
Guiza gibi dünya yıldızlarının olduğu fenerbahçe , Queresma gibi oyuncuları alıp da ne yapacak.

turgutreisfb

Profesör
Reaksiyon puanı
37
ya ammada büyüttünüz q7 yi tamam iyi oyuncuda iyice arda gibi bir taraflarını kaldırcanız adamın
q7 çığırtkanlığı yapanlar birkere açıp baktımı bu adam ne yaptı ne etti diye q7 nin kariyeri boyunca bir sezonda en fazla kaç gol attığını biliyormusunuz acaba? 8 (bir yerden hatırladınız dimi:D )desem gülermisiniz ağlarmısınız ? ayrıca ne kadar sorumsuz bir futbolcu olduğunu söymek bile istemiyorum beşiktaşa hayırlı olsun bu transfer

holigans

Asistan
Reaksiyon puanı
3
biliyor olsan
1-Benimle tartışmaya girmezdin
hadi girdin
2-Türkiye'ye gelen en büyük yabancı transferi demezdin...

kendi bakış açına göre cevap veriyorsun arkadaşım ayne şekilde ben sana söyliyeyim sen bilseydin benimle aynı tartışmaya girmezdin ve türkiyeye gelen en büyük yabancı transfer olduğunu anlardın

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
ya ammada büyüttünüz q7 yi tamam iyi oyuncuda iyice arda gibi bir taraflarını kaldırcanız adamın
q7 çığırtkanlığı yapanlar birkere açıp baktımı bu adam ne yaptı ne etti diye q7 nin kariyeri boyunca bir sezonda en fazla kaç gol attığını biliyormusunuz acaba? 8 (bir yerden hatırladınız dimi:D )desem gülermisiniz ağlarmısınız ? ayrıca ne kadar sorumsuz bir futbolcu olduğunu söymek bile istemiyorum BEŞİKTAŞ'a hayırlı olsun bu transfer

O 8 var ya... Neyse...

Senin gibi, Türk takımlarının başarısızlıklarından nemalananlar da var. :hammer:

axxeqr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
başka takımın boş kafalı boş taraftarları bizim oyuncumuz hakkında burda yorum yapıcağına kaç gol attığını araştırıncaya kadar gitsin kendi oyuncusunu araştırsın.. ayrıca futboldan ne kadar anladığınız kanat oyuncusunun gol sayısına bakarak yorum yaptığınızda anlaşılıyo merak etmeyin:)

orphan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kendi bakış açına göre cevap veriyorsun arkadaşım ayne şekilde ben sana söyliyeyim sen bilseydin benimle aynı tartışmaya girmezdin ve türkiyeye gelen en büyük yabancı transfer olduğunu anlardın

1.si benim yorumuma zıt cevap vererek sen benimle tartışmaya girdin ki böyle söyleyerek çocukça yorumlar yaptırmaya zorluyorsun beni...
2.si Haci gibi Anelka gibi oyuncuların Türkiye de ve de avrupada neler yaptığını bilerek hala bu oyuncularla q7 yi kıyasıyorsan...

söyleyecek sözüm yoktur sana...

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8
başka takımın boş kafalı boş taraftarları bizim oyuncumuz hakkında burda yorum yapıcağına kaç gol attığını araştırıncaya kadar gitsin kendi oyuncusunu araştırsın.. ayrıca futboldan ne kadar anladığınız kanat oyuncusunun gol sayısına bakarak yorum yaptığınızda anlaşılıyo merak etmeyin:)

can alıcı cümle :D
istatistik herşey değildir :)

holigans

Asistan
Reaksiyon puanı
3
1.si benim yorumuma zıt cevap vererek sen benimle tartışmaya girdin ki böyle söyleyerek çocukça yorumlar yaptırmaya zorluyorsun beni...
2.si Haci gibi Anelka gibi oyuncuların Türkiye de ve de avrupada neler yaptığını bilerek hala bu oyuncularla q7 yi kıyasıyorsan...

söyleyecek sözüm yoktur sana...

Şuan dünyanın En iyi oyuncusu C.ronaldo bile kendine Quresmayı Örnek almış onlar Yapmışta Quresma yapmamış Gibi konuşuyorsun Portoda Oynadığı Yıllarda bütün Dünya Hayrandı Ve arkadaşım Ben zorlamıyorum Seni Senin Yorumların Zaten çocukça zorlama Kendini Ben senin Yorumuna Zıt cevap Vermişsem sende Takımama Zıt Yorum yapmaktan tartışmaya mecbur Bıraktın beni evet söyleyecek sözün yok sus İstersen :dirol:

orphan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şuan dünyanın En iyi oyuncusu C.ronaldo bile kendine Quresmayı Örnek almış onlar Yapmışta Quresma yapmamış Gibi konuşuyorsun Portoda Oynadığı Yıllarda bütün Dünya Hayrandı Ve arkadaşım Ben zorlamıyorum Seni Senin Yorumların Zaten çocukça zorlama Kendini Ben senin Yorumuna Zıt cevap Vermişsem sende Takımama Zıt Yorum yapmaktan tartışmaya mecbur Bıraktın beni evet söyleyecek sözün yok sus İstersen :dirol:

Ben ne senin takımını kötüledim nede Quaresma'yı kötüledim hatta en başta yaptığım yorumda Portoda oynarken yıldızı iyice parladı dedim yaptığım yorumları nasıl nerenle anlıyorsun. Sırf yorum yapmış olmak için yorum yazma düşün ondan sonra yaz...

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Zavallı duruma düşüyorsunuz. Siz gidin kendi konunuzu açın. Kim gelmişti sizlere? Onları konuşun :)

WarriorEagle

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Kimileri Roberto Carlos'u Alır.Kimileride Gider Onun Kaptanın Alır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...