F.Bahçe İnterli yıldızın peşinde

forzafener

Üyecik

Ara transfer döneminde Maldonado'nun biletinin kesilmesine kesin gözüyle bakılan Fenerbahçe'de gözler süper bir isme çevrildi


Hücum hattına ses getirecek bir yıldız transferi yapmasına kesin gözüyle bakılan Sarı-Lacivertliler, Roberto Carlos vasıtasıyla Inter’de mutsuz olan Adriano’yu ikna turlarına başladı.

Fenerbahçe’ye transfer olduğundan beri Mehmet Aurelio’nun yerini doldurmayı bırakın kadroda bile kendine zor yer bulan Maldonado’nun biletini kesen ve sözleşmesini feshetmek için menajeri Juan Figger’i İstanbul’a davet eden yönetim, forvette Güiza ve Semih’in yanına ses getirecek bir dünya yıldızını transfer etmek için kolları sıvadı.

Bu isim de Akşam gazetesinin iddiasına göre futbolu takip eden herkesin yakından tanıdığı Inter’in “İmparator” lakaplı Brezilyalı golcüsü Adriano Leite Ribeiro.

Geçen sezon Mavi-Siyahlıların patronu Mancini’yle problemler yaşayıp sezonu Brezilya’nın Sao Paulo takımında tamamlayan sambacı yıldız, teknik direktörlüğe Mourinho’nun gelmesiyle Serie A’da yeni bir sayfa açtı.

İNTER’DE GÖZDEN DÜŞTÜ
BU sefer de Portekiz’li teknik adamın uyguladığı katı disiplin kurallarına uymadığı için gözden düşen Adriano’yu Inter yönetimi ara transfer döneminde kiralık olarak göndermeye karar verdi.

İtalyan medyası Fenerbahçe yönetiminin, 2010 yılına kadar Mavi-Siyahlılar’la sözleşmesi bulunan İmparator’la, milli takımdan arkadaşı olan Roberto Carlos vasıtasıyla irtibata geçtiğini belirtirken Inter’in de bu transfere pozitif yaklaştığını vurguladı.

Sarı-Lacivertli yönetimin Sambacı yıldızı kadrosuna, kiralık bunun yanı sıra satılması halinde ilk opsiyon hakkıyla almak için yoğun çaba harcadığı da ifade ediliyor.

internetspor
 
Üst