Ey DSL! 1.0

Bu konuyu okuyanlar

dahi

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Güzel bir kota programı,ben 3 aydır kullanıyorum (daha öncede vardı ama sınırsız kullanıyordum ) gayet başarılı bir Türk Arkadaşımız tarafından yazılmış ttnet sistemini çözmüş ücretsiz bir program kesinlikle kurmanızı ve kullanmanızı önerim.
20070701152308zy0.jpg

(masa üstü özet şeklinde gösterimi)

download
alternatif 1 : http://www.eksen.net.tr/adslkota/eysetup-1.0.rar [2.58 MB]
alternatif 2 :http://downloads.tr-nuclear.com/eysetup-1.0.rar [2.58 MB]
eyscrshot04.png

UYARILAR

* Sadece Windows XP/Vista işletim sistemlerinde çalışabilir.
* Eğer bilgisayarınızda Ey DSL! 0.89 Beta3 bulunuyorsa yeni sürümü kurmadan önce önceki sürümü kaldırın.
* Eğer İngilizce işletim sistemi kullanıyorsanız yada parabirimi ayarlarınız Türkçe'den farklı olarak ayarlanmışsa Download ve Upload 0 MB olarak görürsünüz. Sorunu çözmek için şunları yapabilirsiniz. Denetim Masası->Bölge ve Dil Seçenekleri kısmını açın (Regional and Laguage Options). İlk sekmede para birimi formatları kısmı Türkçe olmalı. İşletim sisteminiz Türkçe olduğu halde yine de sorun varsa binlik ayracı "." (nokta), ondalık ayracı "," (virgül) olarak değiştirin.

alıntı:http://www.shenturk.com/downloads.html

Efe Zoroğlu

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Dahi,emek vermişsin ellerin dert görmesin :)
Program,şu an Temmuz ayındayız ama bu ayı göstermiyor ve hep sıfır olarak gösteriyor.Bu nedenle kullanma gereği de kalmıyor. Ginede Teşekkürler.Merak edenler denesin. :)

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Paylaşım için teşekkürler dahi :)

dahi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Wolf-sdn dedi ki:
Dahi,emek vermişsin ellerin dert görmesin :)
Program,şu an Temmuz ayındayız ama bu ayı göstermiyor ve hep sıfır olarak gösteriyor.Bu nedenle kullanma gereği de kalmıyor. Ginede Teşekkürler.Merak edenler denesin. :)

ttnet kullnıcı adın ve şifreni bir kez girip kullanmaya başladıysan yine aynıysa alttaki uyarıya bak bi

Eğer İngilizce işletim sistemi kullanıyorsanız yada parabirimi ayarlarınız Türkçe'den farklı olarak ayarlanmışsa Download ve Upload 0 MB olarak görürsünüz. Sorunu çözmek için şunları yapabilirsiniz. Denetim Masası->Bölge ve Dil Seçenekleri kısmını açın (Regional and Laguage Options). İlk sekmede para birimi formatları kısmı Türkçe olmalı. İşletim sisteminiz Türkçe olduğu halde yine de sorun varsa binlik ayracı "." (nokta), ondalık ayracı "," (virgül) olarak değiştirin.

Reaksiyon puanı
23
teşekkürler arşivlik program ama ben bunu daha öncede kullanmıştım harika bir program :)

Downsat

Müdavim
Reaksiyon puanı
64
Kotalılar için güzel bir programa benziyor.

3mr3

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende ilk betası çıktığından beri kullanıyom ama şimdi beta sürüm olduğu için hatalar var ya galiba bende bunu indirip yine deneyecem. Sağol paylaşım için.

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,000
Bunun yeni sürümü çıktı. Sitesinden onu indirin kullanın. Ya da program güncelleyim mi diye soruyor zaten. Güncelleyin ;)

Reaksiyon puanı
23
pesimist dedi ki:
Bunun yeni sürümü çıktı. Sitesinden onu indirin kullanın. Ya da program güncelleyim mi diye soruyor zaten. Güncelleyin ;)
Pesimist cim peki hangi sürümü 1.1 mi yada yukarı mı?

dahi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yeni sürüm çıktıgını sanmıyorum,çıksaydı programı yazan arkadaşımız kendi sitesinde yayınlardı

http://www.shenturk.com

ayrıca proğramın güncellenmesi için ttnetin sisteminde değişiklik yaparsa veya kota fiyatlarında değişiklik yaparlarsa aktif olacağı güne önceden hazırlık yapıp yeni sürümü o zaman yayınlıyorlar,mesela benim kullandıgım dönemlerde ttnet aylık 29 ytl düşmüştü uygulanacagı gün güncel sürüm mevcuttu sonra kota 3gbdab 4e cıktı aktif oldugu gün yeni sürüm yayınlandı,son günlerde ttnet tarifede değişiklik yapacak sanırım ona görede önlemini alacaktır yazan kardeşimiz

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Hakikaten süper bi program.Ayrıca sürekli kendini güncelleyebiliyor.Paylaşım için teşekkürler.

enesce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Efe Zoroglu...kurulumunda sorun var kesin profösür:) yoksa program gerçekten hoş... acizane :$

ahmetweli

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben kullanıyorum,gayet güzel.Kotalı olduğum için işimi görüyor

mnalilarry

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ya o para birmi olaıunı ben yapmadım her şey dediğin gibi ama yine o mb gösteriyo yardımcı olabilrmisiniz

dahi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
mnalilarry dedi ki:
ya o para birmi olaıunı ben yapmadım her şey dediğin gibi ama yine o mb gösteriyo yardımcı olabilrmisiniz

ttnet kullancı adın ve şifrenizi doğru girdiginizden emin olun

c0lin

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
tşekkürler kotalı bir net kullanıcısı olarak işime yarayacak

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
geçen ayın kotasını göstermiyor o yönden üzdü beni

Majeste

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
Arkadaşlar bunun sistemde sürekli çalışıyor halde olması mı gerek? Ben bi kere öyle ( kapatarak ) denedim yanlış sonuç verdi. Sürekli açık kalırsa gayet iyi işliyor. Ama istemiyorum ben bi kaç program daha çalışınca, bilgisayar yetmiyor. :(

gorko

Asistan
Reaksiyon puanı
3
indirdim gayet güzel kotayı kontrol etmekte fayda var

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Majeste dedi ki:
Arkadaşlar bunun sistemde sürekli çalışıyor halde olması mı gerek? Ben bi kere öyle ( kapatarak ) denedim yanlış sonuç verdi. Sürekli açık kalırsa gayet iyi işliyor. Ama istemiyorum ben bi kaç program daha çalışınca, bilgisayar yetmiyor. :(

Sürekli başlamasını ayarlardan yaparsın,bende de doğru sonuç vermiyordu,birkaç kez bağlan diyince yapıyor :)

eeemmmrrreeeee

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
tesekkurler bı sorum war yaw ben smdi yukledım 0 basladı fakat ay baslarında otomatık ayarlar mı yoksa ay basında nasıl sıfırlayaılırım :s

eeemmmrrreeeee

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
eeemmmrrreeeee dedi ki:
tesekkurler bı sorum war yaw ben smdi yukledım 0 basladı fakat ay baslarında otomatık ayarlar mı yoksa ay basında nasıl sıfırlayaılırım :s

sabırsız dawranmısım guncelledi tekrar tesekkurler super bı program :)

rotmaster

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Combomax Modemlerde sana kotaya neler yaptığını gösteren bi program gelio zaten ama bir türk arkadasimiz emek vermis yapmis indirilir emeğine saygı duymak için ama ben indirmicem :D