Ey DSL! 1.0

Bu konuyu okuyanlar

dahi

Asistan

Güzel bir kota programı,ben 3 aydır kullanıyorum (daha öncede vardı ama sınırsız kullanıyordum ) gayet başarılı bir Türk Arkadaşımız tarafından yazılmış ttnet sistemini çözmüş ücretsiz bir program kesinlikle kurmanızı ve kullanmanızı önerim.
20070701152308zy0.jpg

(masa üstü özet şeklinde gösterimi)

download
alternatif 1 : http://www.eksen.net.tr/adslkota/eysetup-1.0.rar [2.58 MB]
alternatif 2 :http://downloads.tr-nuclear.com/eysetup-1.0.rar [2.58 MB]
eyscrshot04.png

UYARILAR

* Sadece Windows XP/Vista işletim sistemlerinde çalışabilir.
* Eğer bilgisayarınızda Ey DSL! 0.89 Beta3 bulunuyorsa yeni sürümü kurmadan önce önceki sürümü kaldırın.
* Eğer İngilizce işletim sistemi kullanıyorsanız yada parabirimi ayarlarınız Türkçe'den farklı olarak ayarlanmışsa Download ve Upload 0 MB olarak görürsünüz. Sorunu çözmek için şunları yapabilirsiniz. Denetim Masası->Bölge ve Dil Seçenekleri kısmını açın (Regional and Laguage Options). İlk sekmede para birimi formatları kısmı Türkçe olmalı. İşletim sisteminiz Türkçe olduğu halde yine de sorun varsa binlik ayracı "." (nokta), ondalık ayracı "," (virgül) olarak değiştirin.

alıntı:http://www.shenturk.com/downloads.html

Efe Zoroğlu

Profesör
Dahi,emek vermişsin ellerin dert görmesin :)
Program,şu an Temmuz ayındayız ama bu ayı göstermiyor ve hep sıfır olarak gösteriyor.Bu nedenle kullanma gereği de kalmıyor. Ginede Teşekkürler.Merak edenler denesin. :)

dahi

Asistan
Wolf-sdn dedi ki:
Dahi,emek vermişsin ellerin dert görmesin :)
Program,şu an Temmuz ayındayız ama bu ayı göstermiyor ve hep sıfır olarak gösteriyor.Bu nedenle kullanma gereği de kalmıyor. Ginede Teşekkürler.Merak edenler denesin. :)

ttnet kullnıcı adın ve şifreni bir kez girip kullanmaya başladıysan yine aynıysa alttaki uyarıya bak bi

Eğer İngilizce işletim sistemi kullanıyorsanız yada parabirimi ayarlarınız Türkçe'den farklı olarak ayarlanmışsa Download ve Upload 0 MB olarak görürsünüz. Sorunu çözmek için şunları yapabilirsiniz. Denetim Masası->Bölge ve Dil Seçenekleri kısmını açın (Regional and Laguage Options). İlk sekmede para birimi formatları kısmı Türkçe olmalı. İşletim sisteminiz Türkçe olduğu halde yine de sorun varsa binlik ayracı "." (nokta), ondalık ayracı "," (virgül) olarak değiştirin.

3mr3

Asistan
Bende ilk betası çıktığından beri kullanıyom ama şimdi beta sürüm olduğu için hatalar var ya galiba bende bunu indirip yine deneyecem. Sağol paylaşım için.

pesimist

Rektör
Emektar
Özel başlık
Onursal Üye
Bunun yeni sürümü çıktı. Sitesinden onu indirin kullanın. Ya da program güncelleyim mi diye soruyor zaten. Güncelleyin ;)

dahi

Asistan
yeni sürüm çıktıgını sanmıyorum,çıksaydı programı yazan arkadaşımız kendi sitesinde yayınlardı

http://www.shenturk.com

ayrıca proğramın güncellenmesi için ttnetin sisteminde değişiklik yaparsa veya kota fiyatlarında değişiklik yaparlarsa aktif olacağı güne önceden hazırlık yapıp yeni sürümü o zaman yayınlıyorlar,mesela benim kullandıgım dönemlerde ttnet aylık 29 ytl düşmüştü uygulanacagı gün güncel sürüm mevcuttu sonra kota 3gbdab 4e cıktı aktif oldugu gün yeni sürüm yayınlandı,son günlerde ttnet tarifede değişiklik yapacak sanırım ona görede önlemini alacaktır yazan kardeşimiz

lucifer

Profesör
Hakikaten süper bi program.Ayrıca sürekli kendini güncelleyebiliyor.Paylaşım için teşekkürler.

Majeste

Profesör
Arkadaşlar bunun sistemde sürekli çalışıyor halde olması mı gerek? Ben bi kere öyle ( kapatarak ) denedim yanlış sonuç verdi. Sürekli açık kalırsa gayet iyi işliyor. Ama istemiyorum ben bi kaç program daha çalışınca, bilgisayar yetmiyor. :(

lucifer

Profesör
Majeste dedi ki:
Arkadaşlar bunun sistemde sürekli çalışıyor halde olması mı gerek? Ben bi kere öyle ( kapatarak ) denedim yanlış sonuç verdi. Sürekli açık kalırsa gayet iyi işliyor. Ama istemiyorum ben bi kaç program daha çalışınca, bilgisayar yetmiyor. :(

Sürekli başlamasını ayarlardan yaparsın,bende de doğru sonuç vermiyordu,birkaç kez bağlan diyince yapıyor :)

eeemmmrrreeeee

Profesör
tesekkurler bı sorum war yaw ben smdi yukledım 0 basladı fakat ay baslarında otomatık ayarlar mı yoksa ay basında nasıl sıfırlayaılırım :s

eeemmmrrreeeee

Profesör
eeemmmrrreeeee dedi ki:
tesekkurler bı sorum war yaw ben smdi yukledım 0 basladı fakat ay baslarında otomatık ayarlar mı yoksa ay basında nasıl sıfırlayaılırım :s

sabırsız dawranmısım guncelledi tekrar tesekkurler super bı program :)

rotmaster

Öğrenci
Combomax Modemlerde sana kotaya neler yaptığını gösteren bi program gelio zaten ama bir türk arkadasimiz emek vermis yapmis indirilir emeğine saygı duymak için ama ben indirmicem :D

SDN Son Haberler

Son mesajlar