Exper Ürün Ailesini EasyPad ile Genişletti

Bu konuyu okuyanlar

sahintez

Uninhibited no strings attached dating
Reaksiyon puanı
1
Ürün fiyatı çok etkileyici. Flash desteği olması muazzam bir özellik. HDMI çıkışı, USB girişleri ile çok avantajlı olacaktır. 3g desteğide eklenirse(görüntülü görüşme dahil) tadından yenmez.

Başarılar diliyorum.

ydeniz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
512 mb lık hafızası sıkıntı yaratabilir gibi geldi bana? ekranınında çok iyi olmadığı söyleniyor bazı yerlerde kafa karıştırıcı doğrusu

ddddddddddd

Profesör
Reaksiyon puanı
19
512 mb lık hafızası sıkıntı yaratabilir gibi geldi bana? ekranınında çok iyi olmadığı söyleniyor bazı yerlerde kafa karıştırıcı doğrusu
16gb sd kart hediye veriyorlar ve dediğin gibi kimse görüntü kalitesini sevmemiş.

zapata

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
easypadi biraz geç olsada sonunda alabildim. erkan kalitesine kötü demek abartılı olur. gayet iyi bir ekrana sahip (tabiki bir ipad değil ama fiyatıda değil). çoklu dokunmatik ekran çok iyi çalışıyor. rom güncellemesi çıktı hemen güncelledim ve dokunmatik ekran performansı mükkemele yakın oldu. kısa bir süre ipad de kullanmış bir olarak kesinlikle hassasiyeti konusunda tatmin oldum. ayrıca web sayfalarında ve uygulamalarda ipadden bariz daha hızlı özellikle webde bu fark çok net görülüyor. tegra II işlemci sanırım burada etkili oluyor. aldıgımda flash yüklü değildi experin sitesinden indirip kurmak gerekti. flash performansı da gayet iyi. herhangi bi sıkıntı olmadan videoları ve flash web sayfaların çalıştırabiliyor (güncel rom updateini yapınca flash busefer yüklü geldi tekrar uğraşmadım). donanım olarak beklediğimin üzerinde bir performans veriyor açıkcası. 600 tl ye bir tablet için son derece başarılı buldum. kafamda artık bi soru var honeycomb güncellemesi yapılabilecekmi? bu sorunu zamanı gelince çözebileceğimizi düşünüyorum zira donanım olarak baya güçlü bir alet ve 3.0 ı rahatlıkla kaldırabileceğini düşünmekteyim. bunu bekleyip bekleyeceğiz tabi. bu arada android pazarı'ın dışında applanet uygulamasıyla baya bi uygulamayı deneme şansım oldu. biraz zaman geçince uygun custom romları deneyerek aleti daha da özelleştirmeyi düşünüyorum. alet hakkında merak ettiğiniz birşey var ise yardımcı olmaya çalışırım. ( ben de deneye yanıla öğreniyorum hala :))