EXPER EASYPAD N8D arkadaşlar bu tablet iyimidir tavsiye edermisiniz?

Bu konuyu okuyanlar

firlama aygün

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlarbutablet'in;
malı iyimi?
eksik bişeyi varmı ?
müşteri hizmetleri iyimi ?
alanınız varmı ?

özellikleri ve fiyatı çok iyi ama ben bide size soruyim didim :rolleyes:
N8D-01(1).jpg

Her açıdan kusursuz IPS ekranEasypad N8D 8 inç IPS ekranıyla kusursuz bir netlik sunuyor. Görsellerinizi gerçek renkleriyle görebilir, metinleri net olarak okuyabilirsiniz. IPS ekranı sayesinde, tabletinize dik açıdan bakmak gibi bir zorunluluğunuz olmayacak, bakış açınızı 178 dereceye kadar değiştirebilirsiniz, görüntüde bozulmalar ya da renk kaymaları yaşamayacaksınız. Gerçekçilik karşısında dokunmaktan kendinizi alamayacaksınız.
N8D-02.jpg
Hız ve performans aynı andaAndroid 4.1 işletim sistemi ve çift çekirdekli işlemcisi sayesinde uygulamalar ve sayfalar arasında hızlı geçişler yapabilirsiniz. Bu sayede işlemci daha az enerji harcar. Ayrıca 1 GB belleği, 8 GB depolama alanı ile performans beklentinizi karşılayabilirsiniz.
N8D-03.jpg
Sevdiklerinize uzak kalmayınÇift kamerası ile görüntülü konuşma yapabilir, her anınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Fotoğraf ve videolarınızı çekip birkaç dokunuşla tüm sevdiklerinizle ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Easypad N8D ile her zaman sevdiklerinizin yanında olabilirsiniz.
N8D-04(2).jpg
Her an yanınızda4.5 saatlik pil süresi sayesinde sürekli pil durumunu kontrol etmenize gerek kalmayacak. Wi-Fi özelliği ile her ortamda en hızlı ağlara erişip her an bağlantıda kalabilirsiniz. Kitap okuyup, maillerinizi kontrol edebilir, sosyal medyada gündemi yakalayıp, dilediğiniz uygulamaları indirebilirsiniz. Müzik dinleyip, oyun oynayabilir, en sevdiğiniz filmleri dilediğiniz yerde izleyebilirsiniz.
pil.jpg
Şık pratik ve hafifŞık ve sade tasarımıyla hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanmış Easypad N8D’yi ihtiyaç hissettiğiniz her an kullanmaya başlayabilirsiniz. Tek elinizle kolaylıkla tutabilir, 440 gr ağırlığı ve 9.3 mm inceliği ile küçük çantanıza bile sığdırabilirsiniz.
N8D-05.jpg
- See more at: http://www.exper.com.tr/urunler/tablet-pc/easypad-n8d#sthash.JvfpAasi.dpuf

Modeller
N8D-01.jpg

İşlemciDual Core İşlemci
Az Enerji tüketimi, yüksek performansı ile yeni Cortex A9 1.5GHz işlemci
İşletim SistemiAndroid 4.1
android.jpg
Ekran
8 inç (diagonal) IPS, kapasitif LED arka aydınlatmalı çoklu dokunmatik ekran; milyonlarca renk desteğiyle 1024x768 çözünürlük
Bellek1GB Bellek
Depolama8 GB Nand flash (32 GB'a kadar artırılabilir MicroSD desteği)
Grafik kartıQuad Core Grafik İşlemci Mali-400 MP
Kamera
0,3MP Ön kamera
2MP Arka kamera​
E7HAN-p10man-kamera-1.jpg
SesStereo hoparlörler
Kulaklık girişi
SensörG-Sensör
Hareket Sensörü
KonumWi-Fi
PilBatarya 4000mAh
(4.5 Saat Video Oynatımı)
BağlantılarMini HDMI çıkışı
Mini USB çıkışı
Kulaklık/Mikrofon girişi
Şarj girişi
Mikro SD Kart Girişi
Wi-Fi
802.11 b/g/n
Boyutlar ve ağırlıkYükseklik: 195,5 mm
Genişlik: 151,5 mm
İncelik: 9,3 mm
Ağırlık: 440gr
GarantiExper Easypad Tablet bilgisayarınız iki yıl garantiye sahiptir.

- See more at: http://www.exper.com.tr/urunler/tablet-pc/easypad-n8d?m=teknik#detay

firlama aygün

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
baktım kardeşim saol

- - - Mesaj Güncellendi - - -

arkadaşlar bu tabletin ayrıntılı bir incelemesini bulabilirmisiniz ben bulamadımda

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:blushing:sakın almayın berbat bi süre sonra yavaşlıo cok kasıo