Haber Wi-Fi 7 Teknolojili Deco Mesh Sistemi

Bu konuyu okuyanlar

TP-Link Türkiye

Temsilci
Temsilci
Katılım
26 Mart 2013
Mesajlar
464
Reaksiyon puanı
102
Puanları
43
TP-Link, Wi-Fi 7 teknolojisine sahip ilk Deco modelini Türkiye’de satışa sundu. 19 Gbps (19000 Mbps) gibi benzeri görülmemiş kablosuz hızlara sahip olan Deco BE85, online mağazalarda sınırlı adette yer alıyor.
29 Ocak 2024 – Ağ pazarının öncü markası TP-Link®, Wi-Fi 7 teknolojili ilk mesh WiFi modelini Türkiye’de satışa sundu. Wi-Fi 7 teknolojisinin sağladığı olağanüstü kablosuz bağlantı hızını mesh teknolojisiyle harmanlayarak kullanıcılara benzersiz bir ağ deneyimi vaat eden Deco BE85, online mağazalarda yerini aldı.

banner_mobile_2.jpg


19 Gbps kablosuz hız, 320 Mhz’e kadar bant genişliği, 4K-QAM teknolojisi, yapay zeka destekli mesh teknolojisiyle evin içinde sorunsuz dolaşım, çoklu bağlantı desteği gibi en yeni teknolojilerle donatılmış olan cihaz, aynı zamanda kablolu bağlantıda da çok yüksek hızlar sunuyor. Deco BE85 üzerinde iki adet 10 Gbit (biri RJ45/SFP+), iki adet de 2.5 Gigabit Ethernet girişi yer alıyor. Hem fiber hem DSL bağlantılar için esneklik sunan ürün ile her tür bağlantıda çok yüksek hızlar elde ediliyor. Ayrıca WiFi 7 ile gelen MLO teknolojisi sayesinde her bir birime aynı anda kablolu ve kablosuz taşıyıcı bağlanabiliyor ve birleşik ana taşıyıcı akış hızı artıyor.

Üç bantlı kablosuz bağlantı sunan WiFi 7’li Deco’ya 200’e kadar cihaz kablosuz olarak bağlanabiliyor ve ağdaki tüm cihazlar yüksek performansta çalışabiliyor. Öyle ki bu ürün WiFi 6E teknolojisine oranla kablosuz hızları yüzde 200 daha artırıyor. Daha önce hiç yaşanmayan, benzersiz bir kablosuz bağlantı deneyimi sunan Deco BE85, aynı zamanda mükemmel bir Mesh WiFi cihazı oluşturmak için özel olarak geliştirildi. Bu yüksek hızları her yöne iletebilmek için 8 adet yüksek kazançlı anten; performansı her zaman en üst seviyede tutabilmek için dört çekirdekli işlemci; 12 adet yüksek güçte FEM ile daha güçlü kapsama; yük altında en iyi termal performansı vermek üzere iki adet dahili soğutma fanı ile her açıdan güçlü bir cihaz ortaya çıkmış durumda.

01_mobile.jpg


Çok hızlı, çok güvenli…

Deco BE85, ağ güvenliğini de en üst seviyeye getiren TP-Link HomeShield güvenlik paketiyle geliyor. Bu paket günümüz hareketli yaşamı ve mobil cihazlar düşünülerek sadece evdeyken değil, cihazları hareket halineyken de koruyan bir dizi kapsamlı koruma içeriyor. Ağ güvenliği, ebeveyn denetimlerinin yanı sıra isteyen kullanıcılar KidShield ek paketiyle çocuklarının konumlarını izleyebiliyor ve coğrafi sınırlamalar belirleyebiliyorlar. Böylece çocuklar ev dışında, hareket halindeyken de dijital olarak korunabiliyorlar.

Kolay kurulan, kolay yönetilen, ses ile de kumanda edilebilen Deco BE85 üç birimli paketi ilk aşamada sınırlı adet ile WiFi 7 teknolojisini deneyimlemek isteyenlerin beğenisine sunuldu.

Ayrıntılı bilgi için: BE19000 Üç Bantlı Tüm Ev İçin Mesh Wi-Fi 7 Sistemi
 
Üst