EVKUR'dan alışveriş yapmayın!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

~ KaanCK ~

Profesör
Yasaklı
3632TL lik bilgisayar 10+2 Taksit ilr evkurda 5000TL

Not: Konuyu buraya açtım çünkü dvkur bölümü yoktu.

İsteyen hesaplasın

OzkanK.

Profesör
Ben kendimi bildim bileli bu evkur ve çalışma sistemi fiyatları hep aynı piyasaya göre yüksek ama adamların çoğu ilde komple bina kapattıkları mağazaları var.

Alan gene alıyor. Kredi kartı istemedikleri senetle vb şekillerde 36 aya kadar ürün böldükleri için Yeni evliler ev dizenler veya toplu parası olmayanlar sırf taksit var deyip 3'e 5'e bakmadan alıp böldürüyorlar.

Not: Bu arada Hepsiburada Çoğu hazır sistemi 9 ay'a kadar vade farksız bölüyor aynı şekilde Vatan'da 6 aya kadar bölüyor. Sinerji İtopya İncehesap Teknobiyotik gibi sitelerde ufak bir komisyon koyarak bölüyor. Böyle mağazalardan bu donanımda cihazlara para vermemek lazım.

Allah'ın Kulu

Profesör
Yasaklı
FOEM PSU'yu ben oyuncu bilgisayarı ile yakıştıramadım. Aynı zamanda gerçek 4000₺'lik sistem olsa RX 580 olur ve diğer parçaları falan özellikle anakart, SSD ve RAM daha iyi olur ve 500-600W 80+ PSU koyulurdu.

saphary

Asistan
4000 TL'ye önü kapalı kasa, berbat bir PSU, ölü bir kart ve daha ghzı bile yanlış yazılmış %70 14nm bir CPU, A320M alıyorsunuz. Tebrikler Evkur! Vatan bilgisayarı geçtiniz!

Szayel

Doçent
K.kartı olmayan için vazgeçilmezler ama ? Yani size göre kötü ama başkasına göre iyi..
Öte yandan nakitte sektörün liderinden bile ucuza verdiklerine şahit oldum.

stat counter