Evden kaçıcam

yusuf232

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar ateistim. 16 yaşımdayım.Şimdi 16 yaşında ateist olunca insanlar genelde ergenliğe veya farklı görünmek için şu artistlik muhabbetine girer.Alakası yok arkadaşlar 14 yaşımdan bu yana her türlü sosyoloji felsefe dini kitabı araştırdım kutsal kitapları manasıyla defalarca okudum ve ateist oldum.Lütfen saygı gösterin.Şimdi mevzuya geçelim.Arkadaşlar babam annem hacı ve ben ateistim bu yüzden evde sürekli dayak yiyorum baskı yiyorum kitaplarımı yakıyorlar.Artık tahammülüm kalmadı.Daha önce evden ayrılan arkadaşlar varsa bana tavsiye verebilir mi 2-3 güne evden ayrılıcam kalabileceğim ve üniversite sınavına hazırlanabileceğim bi yer lazım.

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Yakılan kitaplarınız ders ile alakalı değilse 1 sene sabredip üniversite kazanmaya bakın sonra özgürsünüz. Evi terketmemenizi öneririm. Köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyin.

yusuf232

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
7
Yakılan kitaplarınız ders ile alakalı değilse 1 sene sabredip üniversite kazanmaya bakın sonra özgürsünüz. Evi terketmemenizi öneririm. Köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyin.
Fikirlerimin temelini ortaya atan kitapları yaktılar yırttılar.

Drangleic

Profesör
Reaksiyon puanı
263
Bence de üni kazanana kadar evde kalmaya bak iyi geçinmeye çalış ne derlerse yap bu süreçte kavga gürültü seni daha çok olumsuz etkiler tamamen derslerine odaklan ve iyi bir üni kazandıktan sonra bir işe gir varsa ev tutmak isteyen arkadaşın beraber eve çıkabilirsiniz aksi taktirde bu devirde asgari ücretle tek başına geçinmek bile kolay değil. Senin için zor bir süreç ve başka da çıkar yol yok gibi ya birbirinizi bu şekilde kabul edeceksiniz ya da ayrı kalacaksınız bu süreci iyi yönetmen gerek her şey sana bağlı.

yusuf232

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
7
Bence de üni kazanana kadar evde kalmaya bak iyi geçinmeye çalış ne derlerse yap bu süreçte kavga gürültü seni daha çok olumsuz etkiler tamamen derslerine odaklan ve iyi bir üni kazandıktan sonra bir işe gir varsa ev tutmak isteyen arkadaşın beraber eve çıkabilirsiniz aksi taktirde bu devirde asgari ücretle tek başına geçinmek bile kolay değil. Senin için zor bir süreç ve başka da çıkar yol yok gibi ya birbirinizi bu şekilde kabul edeceksiniz ya da ayrı kalacaksınız bu süreci iyi yönetmen gerek her şey sana bağlı.
Arkadaşım sevgilim dostum hiç kalmadı.Bi kızı sevdim tam 10 gün önce ilk defa hayatımda bi kızı sevdim.İnsanların fikirleri bi yaştan sonra başlar.Bi yaştan sonra kendini ve bişeyleri farketmeye başlarsın ya işte ben 13 yaşımda bişeyleri farketmeye başladım.Bişeyleri anlamaya başladım. İşte 13 yaşımdan bu yana yani gerçekten ben ben olduğumdan bu yana sadece 1 kere aşık oldum.Öncedende hiç aşık olmadım.Yaşıtlarım veya küçüklerim veya yaşıma yakınlar her gün bir kız ile dolaşırken ben saadece 1 kere gerçekten aşık oldum ve aldığım cevap ne biliyormusun? Hissedemedim.Beni sevdiğini hissedemedim dedi. Hissedememiş :') Hissedememiş... Hissedememiş! :') Her gece ağladım günlerce ağladım Şuan bile herşey üstüme geliyor bak sana yemin ederim arkadaşım bunun ergenlikle hiçbir alakası yok.Günlerce rüyalarıma girdi. Her gün onun için ağladım.Ağladım çünkü birlikte çok hayal kurdum.Herşeyimi kaybetmiş durumdayım arkadaşlar ciddi manada cebimde 5 kuruş para yok aile desteği yok sevgili yok dost yok arkadaş yok hiçbişeyim yok sadece başarılarım var. Lise 3 e geçtim Okul 1.siyim.Tek bu var elimde sayacak olursak.Saçım uzun ve küpe takıyorum diye de sürekli dışlanıyorum toplumdan.Düşüncelerimden dolayı zaten akrabam felan kalmadı.Hiçkimsem hiçbişeyim kalmadı.Ne birlikte ev tutabilecğeim bi arkadaş nede para.Annem babamda zaten beni artık bu evde istemiyor.Bu tamamen benim tercihim değil gitmemi onlarda istiyorlar...

554950

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
5,865
lisede olduğun için rahat rahat yurtta kalabilirsin derdim de tabiki varsa orda zaten seni sevmediklerini demişsin hemen gönderirler .

554950

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
5,865
ateist olduğun için mi sevmiyorlar yoksa saçını filan uzatıp küpe taktığın için mi sonucta 2 si de hacca gitmiş yani

yusuf232

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
7
Kız olsan geneleve düşerdin de, bana sapmışsın gibi geldi. Kim seninle ne yapsın? Yarım kalmış ve durdurulan inşaatlara sığınırsın. Bi de şarap parası buldunmu ver elini özgürlük.
Neyden sapmışım?

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,712
Güneye kaçarsa, geceleri plajda yatabilir. Hava geceleri de sıcak olur oralarda. Gündüzleri Jigololuk yapar, ekmeğini kazanır.

yusuf232

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
7
Yemin ediyorum sizin gibi insanlardan gına geldi artık.Dininizi kendinize saklayın.İnsanlara insan oldukları için değer vermeyi bi öğrenemediniz.HERKES DİNDAR OLMAK ZORUNDA DEĞİL.

Isaac42

Profesör
Reaksiyon puanı
2,527
Forumun kötüye kullanılması, üyelerin ceza alması, dinin ve siyasetin olaylara karışması ihtimallerine karşı forum yöneticilerinden konunun kapatılmasını arz ederim.

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,712
Gördüğüm şeyleri söylüyorum. (Hayat eğlenince güzel. Biz de seni bulduk eğlenecek. Kusura bakma.)

Son düzenleyen moderatör:

554950

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
5,865
Forumun kötüye kullanılması, üyelerin ceza alması, dinin ve siyasetin olaylara karışması ihtimallerine karşı forum yöneticilerinden forumun kapatılmasını arz ederim.
konunun mu formun mu ?

yusuf232

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
7
Forumun kötüye kullanılması, üyelerin ceza alması, dinin ve siyasetin olaylara karışması ihtimallerine karşı forum yöneticilerinden forumun kapatılmasını arz ederim.
Sende şu yobazların yorumunu beğenmişsin.Ahh ah.Size ne laf anlatsam boş.Kendinizdne olanı sevin.Farklı düşünce görünce karaktersizce aşşağılayın.Sonrada güzel ahlak güzel ahlak diye takının.o inandığınız tanrılar bi gün umarım topunuzun cezasını verir.

554950

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
5,865
shiftdelete.net in kapanmasını mı dedin xd ???

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,712
Bizim inandığımız "tanrılar" yok. Tek "Allah" var. Güzel olana güzel deriz, kötü olana da kötü deriz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Doğruları kabullenemeyenler senin gibi çirkefleşirler gerçekler karşısında. Sein gibilerin yaptıkları işler aynen dediğim şey. Antalya da çok varsınız.

Son düzenleyen moderatör:

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,131
Arkadaşım yakında konu kilit yer ama yazayım. An itibariyle bir tek kendini akıllı, diğerlerini aptal gibi görüyorsun. Ateizm bence bir kısadevre. Kolaya kaçmak gibi bir şey. İslam sana araştırma etme de demiyor. Araştır diyor. Sonuna kadar. Ama ateizm ilk nedeni yok sayıyor. Bence bu çok büyük bir boşluk. Hata yapma derim. Araştırmaya devam et. Acele iş yapma. ;)

554950

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
5,865
Arkadaşım yakında konu kilit yer ama yazayım. An itibariyle bir tek kendini akıllı, diğerlerini aptal gibi görüyorsun. Ateizm bence bir kısadevre. Kolaya kaçmak gibi bir şey. İslam sana araştırma etme de demiyor. Araştır diyor. Sonuna kadar. Ama ateizm ilk nedeni yok sayıyor. Bence bu çok büyük bir boşluk. Hata yapma derim. Araştırmaya devam et. Acele iş yapma. ;)
sabahtandır 2. cümleyi düşünüyordum xd .

umitarabaci

Asistan
Reaksiyon puanı
89
Yemin ediyorum sizin gibi insanlardan gına geldi artık.Dininizi kendinize saklayın.İnsanlara insan oldukları için değer vermeyi bi öğrenemediniz.HERKES DİNDAR OLMAK ZORUNDA DEĞİL.
Kardeşim zaten dindar olan başkasını inancı ile alay etmez küçük görmez ,islamda döverekte inandırmak yok sana karşı olanlar kendi inancını sorgulasın ama dedikleri gibi evden ayrılsan okulu bırakcan bu yaşta iş bulmanda sıkıntı.