Evden Cebi Bedava Aramaya Devam

Bu konuyu okuyanlar

braveheart.fb

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Öncelikle bunu bir haber veya makale olarak değerlendirmek oldukça zor. Daha çok bir reklam.

Diğer taraftan her yeni kampanya aslında şirketlerin "ben sizi daha önce kardırıyordum" söylemin aslında itiraf edilmesidir. Şimdi düşünelim bir zamanlar şehir içi, şehir dışı ve cep telefonlarını aramada yüksek ücret alan Türktelekom ne oldu da bir anda ücretsiz kampanyalar yapmaya başladı? Bunu “malzemenin ucuzlamasıyla” izah etmek mümkün mü?

Hiç bir şirket zarar edeceği bir kampanya yapmaz.Demek ki bir zamanlar fahiş fiyatlarla bu hizmet veriliyordu.Gün gelecek bugün fahiş fiyatlarla evimize gelen internet içinde, bu gün ödediğimiz ücretin çok altında kampanyalar yapılacak.

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Ay sonu kol gibi fatura gelince ondan sonra yandı gülüm keten helva geçsin bunları.

KaJMeR13

Profesör
Reaksiyon puanı
9
evden cebi ücretsiz aramaymış. mutlaka büyük bir kar yada planları vardır. çünkü en çok konuşana ödül bile vereceklermiş.
akşam 7 den sabah 7 ye kadar bedava tmm. peki sabah 7 ile akşam 7 arası ücretler nasıl? ve hiç konuşmasan bile aldıkları 10-15 lira ?

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
böyle kampanyalar bana nedense soguk gelıyor

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36
mikmiyecekleri eşeğin önüne saman sürmezler

heathrow

Doçent
Reaksiyon puanı
55
evden cebi ücretsiz aramaymış. mutlaka büyük bir kar yada planları vardır. çünkü en çok konuşana ödül bile vereceklermiş.
akşam 7 den sabah 7 ye kadar bedava tmm. peki sabah 7 ile akşam 7 arası ücretler nasıl? ve hiç konuşmasan bile aldıkları 10-15 lira ?

Gün boyu kullanılabilecek Ev Avantaj 100 paketi var mesela.

• Paket ücreti ayda tüm vergiler dâhil sadece 22,90 TL
  • Her ay 100 dakika şehir içi ve şehirlerarası ücretsiz konuşun.

Bu arada,
Türk Telekom'un neden kampanya yapmadığı ile ilgili BTK'nın izin vermediği söyleniyor. Türk Telekom sabit telefonda tek servis sağlayıcı, tekel konumunda. İstese bir kaşık suda Superonline, Turk.net, Doping vs. sabit hat hizmeti sunan firmaları boğar. Bu firmalar Telekom'un altyapısını kullanıyor. Ben böyle bir şey duymuştum.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Ya ben yaptim sahsen bu dk yi yerin dibine soka soka bitirememissiniz ama bedava ise begenmeniz gerekmez mi?

marancı

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Ttnet mobil modem den ağzım yandı taahhüt bitsin tövbe edeceğim TT ye.

aslanx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ArkadaşlarT.Telekom bunun gibi daha çoook kampanya yapar. Sabit hat ücreti nedeniyle binlerce müşteriyi kaçırdı. Müşteri baya bir azalınca paçaları tutuşmaya başladı tabi. Ama en büyük kozu, tekel komunundaki iletişim alt yapısıdır.İnternet ihtiyacı nedeniyle binlerce kişi mecburen sabit telefonu kapattırmıyor. T.Telekoma en büyük muhtemel rarip, GSM şirketleridir. Tabi bu iş hemen olabilecek bir iş değil maalesef. Belki 10 sene sonra rakip olabilirler.En büyük yanlış; T.Telekomun tekel konumuda bir şirkete satılmasıdır. Rekabet olmadan, hazır müşteriyi ellerine verdiler, istediğiniz gibi kazıklayabilirsiniz mantığıyla, T.Telekom ile müşteriyi başbaşa bıraktılar.